Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar - Smokvina lub podobne?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sławek68
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 10.01.2010
Hvar - Smokvina lub podobne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sławek68 » 01.03.2010 15:38

Witam!

W Cro jeszcze nie bylem, ale po tygodniach spędzonych na forum wyobrażenia mi się skonkretyzowały. Stad konkretne pytanie: czy miałby ktoś namiary na ciekawe apartamenty w zatokach po południowej stronie Hvaru (oprócz tych na Bardzo Znanym Czeskim Protalu :) )? Konkretnie chodzi mi o zatokę Smokvina - widzę ze jest tam parę domów, ale dotarłem tylko do jednego. Nie wiem, czy resztą zarządza jakaś firma, czy sa w prywatnych rękach, pan Google niechętnie się wypowiada. A jeśli ktoś ma sprawdzony kontakt/dom (z jakimkolwiek prądem!) w innym podobnym miejscu (czeskie juz oguglałem), to chętnie przytulę informację :).

Pozdrawiam!
Sławek
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 01.03.2010 23:19

W zeszłym roku bylismy w cudownej zatoczce (z prądem ;-)
Vela Stiniva ok.15 km od Jelsy .Pisałam w jakimś wątku o tym, ew. poszukaj ;-)
POLECAM!
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 01.03.2010 23:28

Persa napisał(a):W zeszłym roku bylismy w cudownej zatoczce (z prądem ;-)
Vela Stiniva ok.15 km od Jelsy .Pisałam w jakimś wątku o tym, ew. poszukaj ;-)
POLECAM!


Ale Stiniva to północny brzeg...
Pozdrawiam
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 01.03.2010 23:31

Fakt. Ale mimo to polecam !
kliper
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kliper » 29.03.2014 18:40

Witam
Czy wyjazd do zatoki Smokvina dozedl do skutku ?
W czerwcu mam tam rezerwacje, prosze wiec o informacje o zatoce i moze fotki.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.04.2014 23:51

Opinie z 2012:

na plus
Rafles278 napisał(a):Przejechalismy zaledwie 26 km w jedną stronę po wyspie ale widoki rewelacjne i sama Uvala Smokvina powala na kolana.Cisza spokój na plaży osiem osób razem z nami.Tylko niechcący zajeliśmy miejsce parkingowe Pana Nikoli.Po przyściu do auta mieliśmy małą karteczke za szybą NIKOLIN PARKING.
Dzięki za namiar na tę zatoke :D


na minus
heca7 napisał(a):Plaża jest długa ale wąska , kamienie ostre a wśród nich leży ogromna ilość niewygładzonego szkła! Można wręcz rozpoznać z jakiej butelki pochodziło. Dno też niestety rozczarowuje. Po "naszej" zatoce pełnej życia podwodnego, Smokvina wydaje się martwa :? Jedynymi licznie występującymi lokatorami są wielkie , brązowe " snickersy". A w ogóle złapaliśmy tam gumę co zaowocowało wyprawą do wulkanizatora w Jelsie....


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 07.04.2014 10:06

O moja opinia :wink:
Dodam, że na zdjęciach Smokvina wygląda lepiej niż w rzeczywistości.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 08.04.2014 10:26

Uvala Smokvina powala na kolana


Tak twierdziłem póki nie zobaczyłem Divnej :mrgreen:
Z resztą wiele jeszcze nie widziałem i pewnie jeszcze nie raz zmienię swoja listę hitów Cro. Do Chorwacji jedziemy dopiero czwarty raz w tym roku.

Niewątpliwie Smokvina to miejsce godne polecenia,ale dobrze byłoby mieć ze sobą jakieś pływadło choćby kajak.

Pozdrawiam
kliper
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kliper » 14.04.2014 18:17

Dzieki za informacje' jade tam w czerwcu wiec bede w stanie po powrocie potwierdzic lub zaprzeczyc tym opiniom.
Apropo opinii o zyciu podwodnym w zatoce to na jakims forum pletwonurkow znalazlem zupelnie odmienna opinie, piszacy wrecz byl zachwycony tym co zobaczyl.
No ale jak czlowiek sam czegos nie dotknie to moze tylko to sobie wyobrazac.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 16.04.2014 14:07

To powienien zobaczyć Medvidinę i sąsiednią zatokę do której można tylko z morza się dostać ( w stronę Sucuraja). Tam dopiero były cuda :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar - Smokvina lub podobne?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone