Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR po raz drugi oczami maluchów : )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.02.2016 22:51

mariusz_77 napisał(a):Yes, yes, yes... udało sie namówiliśmy rodziców na kolejny wyjazd i powrót na Hvar... tym razem wspólnie z dziadkami... ojjj będzie się działo... alez się cieszymy :papa:



Dobry patent. Może ja też namówię dziadków i rodziców i mnie z narzeczonym zabiorą.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 19.02.2016 23:28

EithelAmarth napisał(a):
mariusz_77 napisał(a):Yes, yes, yes... udało sie namówiliśmy rodziców na kolejny wyjazd i powrót na Hvar... tym razem wspólnie z dziadkami... ojjj będzie się działo... alez się cieszymy :papa:



Dobry patent. Może ja też namówię dziadków i rodziców i mnie z narzeczonym zabiorą.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:D wierz mi, faktycznie jest to dobry patent, Hvar, dzieci oraz rodzice, jedni i drudzy...

p.s. Mariusz, w tym roku Hvar, ale na pewno w przyszłym sezonie namówię Was wspólnie na Korculę, wierz mi, jest również fajna...
:papa:
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 19.02.2016 23:36

majeczka napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):
mariusz_77 napisał(a):Yes, yes, yes... udało sie namówiliśmy rodziców na kolejny wyjazd i powrót na Hvar... tym razem wspólnie z dziadkami... ojjj będzie się działo... alez się cieszymy :papa:



Dobry patent. Może ja też namówię dziadków i rodziców i mnie z narzeczonym zabiorą.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:D wierz mi, faktycznie jest to dobry patent, Hvar, dzieci oraz rodzice, jedni i drudzy...

p.s. Mariusz, w tym roku Hvar, ale na pewno w przyszłym sezonie namówię Was wspólnie na Korculę, wierz mi, jest również fajna...
:papa:


wierzę,,, pomyślimy zobaczymy... :papa:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.02.2016 23:51

majeczka napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):
mariusz_77 napisał(a):Yes, yes, yes... udało sie namówiliśmy rodziców na kolejny wyjazd i powrót na Hvar... tym razem wspólnie z dziadkami... ojjj będzie się działo... alez się cieszymy :papa:



Dobry patent. Może ja też namówię dziadków i rodziców i mnie z narzeczonym zabiorą.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:D wierz mi, faktycznie jest to dobry patent, Hvar, dzieci oraz rodzice, jedni i drudzy...


Szczególnie jak rodzice i dziadkowie w roli sponsorów :lol:
:wink:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 20.02.2016 00:16

:D nie wnikam w szczegóły, najważniejsze, że wszytko dbst, moje dzieci Hvarem były zauroczone...


pozdrawiam :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1705
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 21.02.2016 17:23

Witam,
Super opowieść, bardzo nam się przydadzą wszelkie rady bo w tym roku po raz 1 wybieramy się do Chorwacji z naszymi chłopakami którzy będą mieć 4 i 6 lat :) Utwierdziliście mnie, że takie dzieciaki dadzą radę troszkę pozwiedzać :) Na Hvarze planujemy spędzić 4 noce, jeśli się uda to marzy mi się spanie w Gdinji przy samym morzu, chciałabym spokoju i jak najmniejszej ilości ludzi bo potem kolejne 6 dni na riwierze, więc tam pewnie będą tłumy :) Będziemy od 10 lipca więc już niestety w sezonie. Zaraz poszukam waszą 1 część i z chęcią poczytam. Pozdrawiam :wink:
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 21.02.2016 17:56

wiolek_lp napisał(a):Witam,
Super opowieść, bardzo nam się przydadzą wszelkie rady bo w tym roku po raz 1 wybieramy się do Chorwacji z naszymi chłopakami którzy będą mieć 4 i 6 lat :) Utwierdziliście mnie, że takie dzieciaki dadzą radę troszkę pozwiedzać :) Na Hvarze planujemy spędzić 4 noce, jeśli się uda to marzy mi się spanie w Gdinji przy samym morzu, chciałabym spokoju i jak najmniejszej ilości ludzi bo potem kolejne 6 dni na riwierze, więc tam pewnie będą tłumy :) Będziemy od 10 lipca więc już niestety w sezonie. Zaraz poszukam waszą 1 część i z chęcią poczytam. Pozdrawiam :wink:


Z pierwszej części niestety zniknęły zdjęcia ... może to kiedyś poprawię :(
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.02.2016 10:35

mariusz_77 napisał(a):Yes, yes, yes... udało sie namówiliśmy rodziców na kolejny wyjazd i powrót na Hvar... tym razem wspólnie z dziadkami... ojjj będzie się działo... alez się cieszymy :papa:

Dobry patent! My w tym roku też dziadków zabieramy :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.02.2016 10:43

A ja czekam kiedy dzieci i wnuki Dziadków zabiorą :wink: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HVAR po raz drugi oczami maluchów : ) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone