Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar lipiec 2010

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 26.06.2011 19:40

SVIBANJ napisał(a):
renatalato napisał(a):I więcej, jedziemy dalej :) ...


O rany, łza się w oku kręci. Gdybyśmy tak jeszcze dojechali do słynnej czerwonej budki :D to gotów jestem rozbeczeć się ze wzruszenia jak dziecko :D :D :D


:oops: Kurcze, jeśli chodzi Ci o budkę Kasi, to niestety nie dam Ci powodu do płaczu :wink: , nie mam fotki :cry:
Ale postaram się jeszcze coś wkleić :)

Pozdrawiam
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 26.06.2011 20:09

renatalato napisał(a):I więcej, jedziemy dalej :)

Obrazek


Bardzo ładne zdjecia - jakim aparatem robione?
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 26.06.2011 20:46

:oops: Jestem tylko fotografem amatorem :), ale dzięki jeśli Ci się podobają :P , Sony alfa 300, czasami z polarkiem
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 26.06.2011 20:50

Super fotki
Pozdrawiam. :wink:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 26.06.2011 21:46

Dzięki Andrzej :lol:

Dzisiaj jeszcze kilka "plażowych"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 27.06.2011 19:07

renatalato napisał(a):
SVIBANJ napisał(a):
renatalato napisał(a):I więcej, jedziemy dalej :) ...


O rany, łza się w oku kręci. Gdybyśmy tak jeszcze dojechali do słynnej czerwonej budki :D to gotów jestem rozbeczeć się ze wzruszenia jak dziecko :D :D :D


:oops: Kurcze, jeśli chodzi Ci o budkę Kasi, to niestety nie dam Ci powodu do płaczu :wink: , nie mam fotki :cry:
Ale postaram się jeszcze coś wkleić :)

Pozdrawiam


Za to ja, takie zdjęcie posiadam. Nie dość, że jest czerwona budka, to jest i "nasza" forumowa Kasia, a nawet SVIBANJ we własnej osobie.

Obrazek

Teraz Wy się delektujcie, a ja czekam na te obiecane łzy wzruszenia :smo:
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 27.06.2011 19:26

:cry: :cry: :cry: :cry: ale jednocześnie :D :D :D :D bo już za miesiąc i troszeczkę zawitam pod czerwoną budkę.

Pozdrav
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 27.06.2011 19:39

Mdziumka napisał(a):
renatalato napisał(a):
SVIBANJ napisał(a):
renatalato napisał(a):I więcej, jedziemy dalej :) ...


O rany, łza się w oku kręci. Gdybyśmy tak jeszcze dojechali do słynnej czerwonej budki :D to gotów jestem rozbeczeć się ze wzruszenia jak dziecko :D :D :D


:oops: Kurcze, jeśli chodzi Ci o budkę Kasi, to niestety nie dam Ci powodu do płaczu :wink: , nie mam fotki :cry:
Ale postaram się jeszcze coś wkleić :)

Pozdrawiam


Za to ja, takie zdjęcie posiadam. Nie dość, że jest czerwona budka, to jest i "nasza" forumowa Kasia, a nawet SVIBANJ we własnej osobie.

Obrazek

Teraz Wy się delektujcie, a ja czekam na te obiecane łzy wzruszenia :smo:


Hehe

Całkiem nieświadomie, ale miałem w tym roku okazje zamienić słowo z koleżanką ze zdjęcia, właśnie przy tej budce. Ja zacząłem swoją łamaną angielszczyzną a tu słyszę rodzimy język. Śmiesznie było. Pozdrowienia. Stari Grad - fajne miasteczko.
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 12.07.2011 13:37

renatalato piękna fotorelacja i zjawiskowe zdjęcia :) już chyba wiem, co odwiedzę w przyszłym roku!
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 12.07.2011 22:04

AMFI napisał(a):renatalato piękna fotorelacja i zjawiskowe zdjęcia :) już chyba wiem, co odwiedzę w przyszłym roku!


Dzięki AMFI, jam tylko amatorka w robieniu zdjęć :D , ale widoczki są naprawdę cudne :lol:
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 02.11.2011 13:58

Bardzo ładne zdjęcia :lol: :lol: :lol: . Pozdrawiam :wink: :wink: :wink:
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 02.11.2011 15:04

majeczka napisał(a):
Bosm@n napisał(a):Jadę z dziećmi i do 1 września muszę się zawsze zmieścić - wymagania mam normalne - nie zbyt daleko do wody....


... skoro musisz wkomponować swój termin wakacji od - do..., a do tego jedziesz z dziećmi, to może nie ryzykuj podróży w ciemno... Odezwij się na moją pocztę, spróbuję sprostać Twoim wymaganiom... :D

Witam wszystkich.
Majeczko odezwij sie na moja poczte,chcialem wypytac o HVAR :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.11.2011 16:24

kamil1929 napisał(a):
majeczka napisał(a):
Bosm@n napisał(a):Jadę z dziećmi i do 1 września muszę się zawsze zmieścić - wymagania mam normalne - nie zbyt daleko do wody....


... skoro musisz wkomponować swój termin wakacji od - do..., a do tego jedziesz z dziećmi, to może nie ryzykuj podróży w ciemno... Odezwij się na moją pocztę, spróbuję sprostać Twoim wymaganiom... :D

Witam wszystkich.
Majeczko odezwij sie na moja poczte,chcialem wypytac o HVAR :wink:


Nie ma Majeczki na forum. Chętnie Ci pomogę w temacie Hvar. Nie bardzo wiem o czym chcesz wiedzieć. Plaże, dziewuchy :wink: i etc. Niech kolega pyta śmiało. :wink:
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 02.11.2011 17:08

darek1 napisał(a):
kamil1929 napisał(a):
majeczka napisał(a):
Bosm@n napisał(a):Jadę z dziećmi i do 1 września muszę się zawsze zmieścić - wymagania mam normalne - nie zbyt daleko do wody....


... skoro musisz wkomponować swój termin wakacji od - do..., a do tego jedziesz z dziećmi, to może nie ryzykuj podróży w ciemno... Odezwij się na moją pocztę, spróbuję sprostać Twoim wymaganiom... :D

Witam wszystkich.
Majeczko odezwij sie na moja poczte,chcialem wypytac o HVAR :wink:


Nie ma Majeczki na forum. Chętnie Ci pomogę w temacie Hvar. Nie bardzo wiem o czym chcesz wiedzieć. Plaże, dziewuchy :wink: i etc. Niech kolega pyta śmiało. :wink:

Dzieki Darek 1,
Odezwij sie na moja poczte.dzieki :wink:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.11.2011 21:57

darek1 napisał(a):
kamil1929 napisał(a):Majeczko odezwij sie na moja poczte,chcialem wypytac o HVAR :wink:


Nie ma Majeczki na forum. Chętnie Ci pomogę w temacie Hvar. Nie bardzo wiem o czym chcesz wiedzieć. Plaże, dziewuchy :wink: i etc. Niech kolega pyta śmiało. :wink:


...już jestem, jednak widzę, że kolega darek mnie wyręczył, dzięki :D pomimo tego, w razie jakichkolwiek wątpliwości pisz na maila :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar lipiec 2010 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone