Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar, Ivan Dolac 06.06-20.06

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 16.01.2010 20:23

tadzikmal napisał(a):Witam,
Wczoraj wróciłem z Ivan Dolac na wyspie Hvar. Było wspaniale, pomimo kilku nieciekawych przygód. Po raz pierwszy wybraliśmy drogę propagowaną przez FUX-a. I to był dobry wybór. Spotkałem się również na Hvarze z Kasią. Chciałbym jej podziękować za pomoc i wskazówki. Postaram się sklecić małą relację, jak znajdę chwilę.
Pozdrawiam



Witam :)
świetna relacja :)
w te wakacje chcemy również wybrać się do Ivan Dolac...i z tego co udało mi sie dojrzeć ;) i wywnioskować to nawet do tego samego apartamentu ;)
Chciałabym uzyskać kilka informacji od Ciebie, jeśli nie było by to jakimś problemem :)

Pozdrawiam Iza :)
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 26.02.2010 14:52

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
dzięki za wszystkie informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 18.04.2010 14:52

W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę

http://apartments-bonacic.com/accomodation.php?jezik=EN

Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: dzięki za wszystkie informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.04.2010 16:38

DarioG napisał(a):W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę
http://apartments-bonacic.com/accomodation.php?jezik=EN
Pozdrawiam

To nie jest miasteczko. Ciężko nawet nazwać to wioską, to po prostu osiedle w ramach gminy Jelsa (choć od Jelsy oddalone o kilkanaście km. i położone na południowym brzegu wyspy za tunelem "Pitve"). Prawa miejskie na Hvarze mają tylko dwa miasteczka: stołeczne dla wyspy miasto Hvar oraz najstarszy na wyspie Stari Grad (choć "zwyczajowo" Jelsę, Vrboską i Sucuraj z rozpędu nazywa się miasteczkami.. to faktycznie nimi nie są; Jelsa i Sućuraj mają status gmin - hr općina; Vrboska nawet tego nie ma, po prostu wchodzi w skład gminy Jelsa).
W Ivan Dolcu jest mały sklepik i kilka knajp (zwyczajnych, nie szczególnie stylowych). To wszystko... dom przy domu (kilka rzędów), jedne bliżej nabrzeża, inne nieco dalej.. Na wzgórzu stara część wioski, winnice...i już.
Pozdrawiam
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008
Re: dzięki za wszystkie informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 19.04.2010 22:11

DarioG napisał(a):W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę

http://apartments-bonacic.com/accomodation.php?jezik=EN

Pozdrawiam

a w jakim terminie????

Pozdrawiam Iza :)
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 20.04.2010 22:22

Ja przyjeżdżam 12.06 :)
Norbek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.07.2010
Re: Ivan Dolac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Norbek » 24.02.2011 11:53

[quote="JAKUZI"]Mam pytanie: Czy może mieszkaliscie w Villa Conte w Ivan Dolac, bo my tam sie wybieramy 04,07,2009. A tak na marginesie wielkie dzieki za tak cenne infromacje[/quote]

witam mam pytanko wiem że to dawny temat ale również interesuje mnie ta willa byliście może tam?
jeżeli tak będe wdzięczny za wszelkie informacje
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 24.02.2011 11:57

willi nie znam, ale wioska jest zadbana i na pewno będzie ok :)
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 03.10.2012 12:57

Tadzikmal czy mogę prosić o namiary na Twoją kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl?
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 05.10.2012 16:48

dopiero teraz tutaj trafiłem... chętnie poczytam
Pozdrowienia :papa:
ewelka1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 01.03.2013 20:17

Mam pytanie do Dario,czy taras z apartamentu 1 ma widok na morze czy zasłania go coś?bo na stronie nie widać :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.03.2013 20:55

Cóż tam robić w Ivan Dolac. No co robić. Chyba tylko w tej ciszy i samotności Rakiję pod arbuza pić.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.03.2013 20:59

ewelka1 napisał(a):Mam pytanie do Dario,czy taras z apartamentu 1 ma widok na morze czy zasłania go coś?bo na stronie nie widać :roll:

Tyle, że Dario tu był 2 lata temu...
ewelka1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 19.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewelka1 » 02.03.2013 18:49

:oops: damy rade i bez Daria!
robsunday
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 31.05.2009
Re: dzięki za wszystkie informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsunday » 22.04.2013 21:08

DarioG napisał(a):W 2010 jedziemy do Ivan Dolac, jesteśmy bardzo ciekawi wszelkich informacji na temat tego miasteczka, jedziemy do domu niedaleko plaży Niksa Bonacic i link dołączę

http://apartments-bonacic.com/accomodation.php?jezik=EN

Pozdrawiam


Witam Cię DarioG,
Jadę z rodziną w lipcu, mam wstępną rezerwację AP4 w apartamentach Bonacic, mam pytanie o warunki i czy warto wybrać właśnie to miejsce i te apartamenty?

Pozdrawiam,Robert
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar, Ivan Dolac 06.06-20.06 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone