Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR I tunel Pitve

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.08.2007 17:22

Igor, ja wprawdzie autem, ale nim przejeżdżałem czasem po 2 razy dziennie w obie strony przez tydzień i żyję :D Żadnego wyrychlatego tubylca nie spotkałem, jeśli będzie widział światło to raczej nie ruszy :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2007 17:32

Jak BĘDZIE widział to nie ruszy.
Ale uważam, że zakazy są zasadne; trzeba będzie się na Hvar bujnąć jeszcze raz - autkiem, i to mi się podoba :)
A Ty Rich już chyba na walizkach? Dobrze Ci tak :!:
koza121
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) koza121 » 16.08.2007 20:02

Dziękuje wszystkim za info. Zobacze, może sie skusze a potem opisze wrazenia na forum. Pozdrawiam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.08.2007 20:17

Igor, jeszcze cały tydzień, ale tylko 4 dni robocze :lol: Zostanie jeszcze autko umyć, poodkurzać i w drogę :D
lidia2
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) lidia2 » 24.08.2007 21:53

witajcie! wybieram sie niedlugo:) chcialabym sie dostac na Hvar ze Splitu (bez samochodu) i znalazlam tylko statki odplywajace popoludniu... a planuje jednodniowa wycieczke na wyspe z powrotem do Splitu wieczorem. czy gdybym sie zakochala w wyspie i chcialabym wrocic do Splitu nastepnego dnia, nie bedzie problemu z kwatera prywatna w rozsadnej cenie?
bardzo prosze o jakis link z dokladnymi info o promach itp.
sloneczne pozdrowienia
J@nek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 26.08.2007 09:16

lidia2 napisał(a):bardzo prosze o jakis link z dokladnymi info o promach itp.
sloneczne pozdrowienia


Proszę bardzo:
http://www.jadrolinija.hr/
Miłego wypoczynku.
koza121
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) koza121 » 15.09.2007 11:12

Witam,
Wróciłem z Jagodnej ale rower został w W-wie :( Niestety nie udało mi się go zabrac. Ale sam tunel i drogi po jednej i drugiej stronie wyspy robią wrażenie. Sam tunel - bajka. Jazda rowerem = duże wyzwanie.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za wcześniejsze info.
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 15.09.2007 13:12

a jak wygląda krajobraz po pożarach pod koniec sierpnia ? ja mam dośc dramatyczne fotki z zatoki Dubovica przy wjeździe do tunelu.
koza121
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) koza121 » 16.09.2007 10:26

Krajobraz wygląda raczej słabo, w okolicach Jagodnej i Sv. Nedeli z pożarem walczyli 36 h. Potem przeniosło się to na drugą stronę góry i tam nie wyglądało już tak strasznie.
Korneliusz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 12.01.2007
Pitve i Zavala

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korneliusz » 09.12.2007 18:16

rich72 napisał(a):baton :!: łobuzie wlazłeś jeszcze głębiej :evil: :wink: :wink: :wink: :lol: w przyszłym roku film nakręcę i zapodam :wink: chociaż nie wiem czy cokolwiek wyjdzie :cry:

Witam.Nagrywałem przejazd przez tunel Pitve na kamerze.Niestety bez POTĘŻNEGO oświetlenia ciężko cokolwiek nakręcić.Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć mój materiał wideo i obejźeć parę fotek z Zavali to zapraszam.
http://picasaweb.google.pl/kornel1972
Serdecznie pozdrawaim wszystkich miłośników CRO.PL od autostopowiczów(takich jak ja) do cromaniaków!
Prośba do CROMANIAKÓW;Bądzcie mili dla "początkujących" na CRO.PL bo z tym niekiedy różnie bywa!!Serdecznie pozdrawiam z pięknego Śląska Cieszyńskiego!!
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 09.12.2007 18:41

Witam
Popieram ze wszech miar, bądźmy mili i szanujmy innych a dobro powraca.
pozdrav :papa: :hut:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.01.2008 13:39

bonar napisał(a):Witam
Popieram ze wszech miar, bądźmy mili i szanujmy innych a dobro powraca.
pozdrav :papa: :hut:

Zwłaszcza, jak każesz innym pokazywać środkowy palec w innym wątku... :roll:
Pozdrawiam. :?
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 01.01.2008 18:25

Tak właśnie, by zrozumiał swój błąd?

Nie należy innych, wyśmiewać na forum i ustawiać w kącie.
Każdy kiedyś był żółtodziobem, mniej lub bardziej udanie napotykał na przyjazne dusze.

Pozdrawiam noworocznie

pozdrav :hut: :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 21.05.2008 21:16

W tym roku wybieramy sie na Hvar ale tunel i drogi, które opisujecie mnie przeraziły:(
emiro
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 16.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) emiro » 21.05.2008 22:36

Witam
Ines drogi na Hvarze sa takie jak większośc w CRO tzn. setki zakretów zjazdów i podjazdów. Daleko im (moim zdaniem) do tych na Św. Jure.
Natomiast tunel do Zavali jest wyjątkowy ale nie niebezpieczny.

Pozdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
HVAR I tunel Pitve - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone