Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar - hotel Jadran w Jelsie czy Arkada w Stari Grad ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rumcajsik
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rumcajsik » 01.09.2010 14:09

rumcajsik napisał(a):
Maja1982 napisał(a):kw dzięki dobrze wiedzieć :) liczę jedynie na to, że w połowie września już nie będzie tyle ludzi i będzie ogólnie ciszej...chyba że się przeliczę ;)

rumcajsik ja też jeszcze myślę o tym Jadranie ale niemam kompletnie żadnych pewnych info o tym hotelu, wydaje mi się że wyposażenie jest zbliżone do Arkady, ale niewiem co z wyżywieniem, znalazłam jedynie opinie po angielsku że jedzenie jest do bani...więc niewiem co zrobić


Maja a masz jakiś link ?


Opis Arkad zachecajacy...a opinie podobne jak do Jadrana...
Maja1982
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 04.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maja1982 » 02.09.2010 10:42

rumcajsik no jak na złość nie umię teraz zlokalizować tego linka w internecie, jak sie znów na niego natknę to prześlę linka.

A od jakiego organizatora jedziesz ? bo ja mam ofertę z "Adriatyku", bo ja mam ofertę na 13 dni z HB z pokojem na morze, 2os dorosłe + niemowlę za 477 euro

A w hotelu Arkada to samo ale na 10dni, też pokój z widokiem na morze z balkonem, HB, 2 os + niemowlę za 522euro

kw raczej wybierzemy tę Arkadę :)
[/b]
rumcajsik
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) rumcajsik » 02.09.2010 21:33

Maja1982 napisał(a):rumcajsik no jak na złość nie umię teraz zlokalizować tego linka w internecie, jak sie znów na niego natknę to prześlę linka.

A od jakiego organizatora jedziesz ? bo ja mam ofertę z "Adriatyku", bo ja mam ofertę na 13 dni z HB z pokojem na morze, 2os dorosłe + niemowlę za 477 euro

A w hotelu Arkada to samo ale na 10dni, też pokój z widokiem na morze z balkonem, HB, 2 os + niemowlę za 522euro

kw raczej wybierzemy tę Arkadę :)
[/b]


Ano Adriatyk !
Fajowa oferta ale my ( 2 os ) plus znajmoi ( 2 os. + dziecko ) coś kolo 462PLN. Niestety nie damy rady wziasc wiecej urlopu a poza tym w Polsce zostaja nasz 1,5 roczny szkrab i tyle bez niej wytrzymamy
zonatyfacet1
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonatyfacet1 » 04.09.2010 21:51

Amfora w Hvar :D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hvar - hotel Jadran w Jelsie czy Arkada w Stari Grad ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone