Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar-bez wody, prądu, propan-butan...jak żyć?! :P

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 31.01.2012 18:18

mireks napisał(a):Ładne fotki,Monika a w jakim miesiącu chcecie jechać.


Mamy wolne dwa tygodnie od 18.08 do 01.09 w dowolnej kofiguracji Hvar-Mljet ;) Możemy być ewentualnie dwa dni wcześniej, potem-wiadomo-szkoła ;)
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 31.01.2012 19:42

Zaraz mnie trafi wielki szlag! Zarezerwowałam pięknego robinsonika, na całkowitym zadupiu, ze zdjęć wynikało, że będzie bosko. A tu zonk. Dostałam takiego @

"Z przykrością informujemy, że nie możemy potwierdzić Państwa rezerwacji. Powód:
- Przez Państwa wybrany termin pobytu został - bez naszej wiedzy – częściowo zarezerwowany przez gospodarza. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie, a w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji."
Podobno z karty nie zdążyła zejść zaliczka bo odrzucili rezerwację. Na otarcie łez dostałam 10 euro zniżki przy następnej rezerwacji...Łaskawcy 8)

Za to przyszło potwierdzenie, że jest wolne mieszkanko (takie sobie, ale tanie) w Ivan Dolac...Ktoś coś podpowie? Jako bazę wypadową traktować, czy da się tam "zyć" :wink:
Kleszcz
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kleszcz » 31.01.2012 23:39

może ktoś wykorzysta.Robinsonada wyspa Kornat.Wlaściwie 3 domki"rybackie".Wyglada to suuper.Szkoda,ze moje chlopaki nie czują wogóle ducha przygody
http://www.touristagency-lori.hr/pol_maria.htm
Kleszcz
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kleszcz » 31.01.2012 23:44

tutaj teszta "domków rybackich" czyli robinsonad.jak ja wam zazdroszczę
http://www.touristagency-lori.hr/pol_robinzon.htm
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 01.02.2012 18:37

Kleszcz napisał(a):tutaj teszta "domków rybackich" czyli robinsonad.jak ja wam zazdroszczę
http://www.touristagency-lori.hr/pol_robinzon.htm


To ja Ci życze z całego serca, zeby się rodzina dała namówić...w końcu życie jest jedno i marzenia trzeba przenieść do "reala" ;)
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 01.02.2012 22:10

Skoro się już "naumiałam", to wrzucę trochę fotek...Nic nowego dla starych bywalców. Ale dla nas Pag był objawieniem ;) Teraz apetyt rośnie, w miare jedzenia...;)

PAG
Obrazek

Ostatni krok ;)
Obrazek

Nasze ukochane osły
Obrazek

Obrazek

Widoki z wycieczek samochodem po wyspie....

Obrazek

Prawda, że Pag jest piękny? :P
Obrazek
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 01.02.2012 22:18

Lun trzeba poczuć koniecznie...Nawet nie zobaczyć, tylko poczuć...Ten klimat tysiącletniego gaju oliwnego, to drżące od goraca powietrze, ten spokój i cykanie owadów...

Obrazek

Tu "widoczek" spod miejscowego domku
Obrazek

W końcu, po dłuuuugich namowach, mąż dał się wyciągnąć do Splitu

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Mnie oprócz zabytków, zainteresowało jak sobie radzić z brakiem balkonów :P Gdzieś suszyc trzeba...


Obrazek

Obrazek
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 01.02.2012 22:24

Monika czuje klimat :D
Jeżeli na Hvarze wszystko zarezerwowane , to może na najbardziej klimatycznej wyspie pozostało jeszcze coś wolnego ... np. tu
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 01.02.2012 22:28

W Pałacu Dioklecjana rytualne obmycie :P

Obrazek

...i spacer przed powrotem

Obrazek
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 01.02.2012 23:32

mkm napisał(a):Monika czuje klimat :D
Jeżeli na Hvarze wszystko zarezerwowane , to może na najbardziej klimatycznej wyspie pozostało jeszcze coś wolnego ... np. tu


Ja jestem uparta niczym te chorwackie osły...Trzy noce zarwane i ochrzan w pracy za "nieobecność duchem" ;) ale udało mi się zaklepać Hvar...Mam nadzieję, że zdjecia przedstawiają stan faktyczny :P Tym razem...

Niestety Jelsa,ale traktujemy ją tylko jak noclegownię no i zamierzamy objechać te wszystkie robinsonady i zaklepać na przyszły rok :P Poza tym plaża do południa, a potem, jak skwar pozwoli, to będziemy zwiedzac co się da...A wieczorkiem padniemy w naszym "apartamencie" :P Wyszło podejrzanie tanio (500 euro 6 osób x tydzień) za 100 metrów z klimą. Mam nadzieję, ze nie będzie starej śpiewki, ze klima "właśnie się popsuła" :D Pewnie jest jakiś haczyk, może koło gwarnej dyskoteki, albo nad samą knajpą :D Trudno. Zaparłam się na Hvar, więc zniosę wszystko.

Teraz gryzę pazury bo czekam na odpowiedź z Mljet...No i czeka mnie rozmowa z mężem, za diabła nie wiem, jak mu wytłumaczyć, ze tam juz takie "taniochy" nie będzie :lol:
Na wszelki wypadek wiatrak jedzie z nami...
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 02.02.2012 00:16

Cóż można wyłowić z wody poza rybami?
Na przykład "kupę" :P Syn bardzo się nimi pasjonował...oczywiście zaraz po obejrzeniu wracały do wody...

Obrazek

Sąsiedzi Czesi łowili to:

Obrazek

Jakoś mi się smutno robiło...Żal stworzonka. Niby człowiek pożre toto z przyjemnością, ale te żywe ośmiornice sa sympatyczne...




A na koniec gołąbek. Maskowanie opanował do perfekcji ;)

Obrazek
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.02.2012 19:37

Monika72 napisał(a):
mkm napisał(a):Monika czuje klimat :D
Jeżeli na Hvarze wszystko zarezerwowane , to może na najbardziej klimatycznej wyspie pozostało jeszcze coś wolnego ... np. tu


Ja jestem uparta niczym te chorwackie osły...Trzy noce zarwane i ochrzan w pracy za "nieobecność duchem" ;) ale udało mi się zaklepać Hvar...Mam nadzieję, że zdjecia przedstawiają stan faktyczny :P Tym razem...

Niestety Jelsa,ale traktujemy ją tylko jak noclegownię no i zamierzamy objechać te wszystkie robinsonady i zaklepać na przyszły rok :P Poza tym plaża do południa, a potem, jak skwar pozwoli, to będziemy zwiedzac co się da...A wieczorkiem padniemy w naszym "apartamencie" :P Wyszło podejrzanie tanio (500 euro 6 osób x tydzień) za 100 metrów z klimą. Mam nadzieję, ze nie będzie starej śpiewki, ze klima "właśnie się popsuła" :D Pewnie jest jakiś haczyk, może koło gwarnej dyskoteki, albo nad samą knajpą :D Trudno. Zaparłam się na Hvar, więc zniosę wszystko.

Teraz gryzę pazury bo czekam na odpowiedź z Mljet...No i czeka mnie rozmowa z mężem, za diabła nie wiem, jak mu wytłumaczyć, ze tam juz takie "taniochy" nie będzie :lol:
Na wszelki wypadek wiatrak jedzie z nami...


W takim razie życzę spełnienia marzeń ... już dziś możesz sobie zaśpiewać :D ...
killer78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.03.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) killer78 » 20.08.2015 23:44

mkm napisał(a):Pomogę Monice , bo wiem czego szuka :wink:

1. Basina , Mudri Dolac , Rosohotnica
tu linki były do filmów ze strony 2

2. Gromin Dolac
tu linki były do filmów ze strony 2


Do mkm - możesz podać namiary na poz.2 z Twojego posta?
Wkleiłeś tam filmik z pięknym domkiem (robinsonady), na odludziu, czegoś takiego szukam na 2016 rok...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Hvar-bez wody, prądu, propan-butan...jak żyć?! :P - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone