Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 10.09.2012 23:02

Znowu jakieś miejsca z Marsa musiałem obejrzeć :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 10.09.2012 23:03

Kapitalne te Twoje Foty... 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.09.2012 23:03

Interseal napisał(a):Czy to miejsce może się spodobać?

I to jak! Cudnie! Następnym razem, jak będzie Hvar, to na pewno "zatunelowy" :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2012 23:14

bluesman napisał(a):Znowu jakieś miejsca z Marsa musiałem obejrzeć :mrgreen:


:mrgreen:

CROberto napisał(a):Kapitalne te Twoje Foty... 8)


Dzięki.

maslinka napisał(a):I to jak! Cudnie! Następnym razem, jak będzie Hvar, to na pewno "zatunelowy" :D


Hmm... troszkę żałuję, gdyż nie mam zbyt wiele do porównania, ale skoro Ty tak piszesz...

Pozdrawiam.

Fmix zmiksował mi zdjęcia i znalazłem jeszcze jedno z "rekonesansu" po najbliższej okolicy.
Winnica nad drogą do kampingu. Daleko w górze widać kapliczkę Sv. Ante. Od razu zwróciliśmy na nią uwagę... ale jeszcze nie dziś przyjrzymy się jej z bliska.
Obrazek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.09.2012 23:22

Mariusz, a jeszcze odnośnie campingu... jest tam prąd? Zastanowiła mnie woda ogrzewana w bojlerach słonecznych.
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 10.09.2012 23:25

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2012 23:29

maslinka napisał(a):Mariusz, a jeszcze odnośnie campingu... jest tam prąd? Zastanowiła mnie woda ogrzewana w bojlerach słonecznych.


Przy każdej parceli jest skrzynka elektryczna. Przy umywalkach są gniazda. Od zmroku do około drugiej w nocy kamping jest oświetlony delikatnym światłem zewnętrznych niskich lamp.
Niestety ogrzewanie wody jest rozwiązane właśnie tak. W godzinach popołudniowych woda jest wręcz gorąca. Jednak wieczorem po opróżnieniu nagrzanych zapasów ma temperaturę otoczenia. Jak wspominał Gajus, jest to rzeczywiście jedyny mankament tego kampingu.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.09.2012 23:32

Witaj Mariuszu :D

Bardzo się cieszę z Twojej niekonsekwencji :wink: - powstaje relacja , którą z przyjemnością będę śledził :)
Hvar jest piękny , co widać na Twoich zdjęciach , dlatego proszę o więcej


Pozdrawiam
Piotr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2012 23:37

altezza napisał(a):Kolorki wymiataja!
Turkus wody, blekit nieba, miedziane skalki, soczysta zielen drzew - chyba trafilam do raju na ziemi :D


Filtr polaryzacyjny pomaga, jednak bez dobrego widoczku i naturalnych kolorów nic nie zdziała.
Cieszę się, że Ci się podoba.

Pozdrawiam.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.09.2012 23:38

Interseal napisał(a):Niestety ogrzewanie wody jest rozwiązane właśnie tak. W godzinach popołudniowych woda jest wręcz gorąca. Jednak wieczorem po opróżnieniu nagrzanych zapasów ma temperaturę otoczenia. Jak wspominał Gajus, jest to rzeczywiście jedyny mankament tego kampingu.

Dzięki za odpowiedź.
Myślę, że ten mankament jest do przeżycia :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2012 23:42

piotrf napisał(a):
Bardzo się cieszę z Twojej niekonsekwencji :wink: - powstaje relacja , którą z przyjemnością będę śledził :)
Hvar jest piękny , co widać na Twoich zdjęciach , dlatego proszę o więcej


Witaj Piotrze.

Cieszę się z Twojej obecności.
Będzie więcej. Hvaru w tym roku na forum jak Bracu :lol: . Nie wiadomo co czytać. Trudno być na bieżąco... ale skoro nalegasz...

Pozdrawiam.
altezza
Croentuzjasta
Posty: 233
Dołączył(a): 21.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) altezza » 10.09.2012 23:44

Komentarz moderacji:
Treść posta zablokowana ze względu na problemy z prawami autorskimi do zdjęć użytkownika altezza.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 11.09.2012 10:33

Dzięki :)
Hvar na 200% nawet, już szukamy kwatery :)

Kapitalne zdjęcia. Przepiękne miejsca.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 11.09.2012 11:06

Interseal napisał(a):Związki żelaza?


Też tak myślę. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.09.2012 13:14

Witam w ten jakże ciepły i słoneczny wtorek. :)

Nie wiem dlaczego, ale zdjęć z zapowiadanego króciutkiego spaceru do Marketu mam tylko kilka... a w zasadzie trzy. Przypuszczalnie źle oznaczyłem sobie zakres do usunięcia podczas porządkowania aparatu jeszcze tam na miejscu. Będzie więc to króciutki i praktycznie nic nie wnoszący odcinek.

Główne skrzyżowanie w Zavali. :) . W dół w kierunku portu, w górę do Marketu.

Obrazek

Fajny jest miejscowy kościółek ze stromymi schodkami... fajne są ruiny chyba olejarni lub winiarni... fajnych jest parę rzeczy, ale musicie mi uwierzyć na słowo... :?

Przystanek w drodze do marketu i widok na Scedro, które ciągle wierci nam dziurę w brzuchu; "Płynąc tam, czy nie płynąć?"

Obrazek

Jedyne zdjęcie ze wspomnianych ruin. Prasa do winogron? Chyba tak.... sam nie wiem.
Obrazek

Wąskie chodniki, strome przejścia, kamienne białe mury, czerwona dachówka, bujna roślinność. Dla mnie kwintesencja "Śródziemnomorza" - tak musiały wyglądać niegdyś stare Drasnice, czy Stary Zaostrog.

Tym samym muszę zakończyć odcinek.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar 2012 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone