Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 25.05.2013 21:18

Super relacja,za 3tyg Vrboska na 14dni,dzięki!
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 29.05.2013 01:25

Dwa dni żona odrywała mnie od komputera gdy zaczytywałem się w tej relacji :roll:
Dziękuje za wycieczkę po wyspie twoimi oczami, bardzo podobają mi się Twoje kadry i tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że Hvar jest obowiązkowym miejscem dla chcących poznać Chorwację.
Pokazałeś i opisałeś tyle wspaniałych miejsc, że sam nie wiem co wybrać 8O, a będę na wyspie tylko jeden dzień na tzw. objazdówce z Podgory :roll:
Pozwoliłem sobie skopiować zdjątko twojej mapy Hvar-u, będzie mi bardzo pomocne w planowaniu wyprawy.
Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą relację i pozdrawiam serdecznie :P
:papa:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 29.05.2013 06:32

Dzięki za fajną relację, sporo podpowiedzi i super zdjęcia. Będę wypatrywał "srebrnej strzały" na okolicznych drogach. :D Pozdrawiam
rks
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rks » 30.05.2013 19:16

Piękne zdjęcia!!! Tak mi się spodobały w zeszłym roku, że za dwa tygodnie wyruszamy do Ivan Dolac. Co prawda z mniejszymi dzieciakami, więc nie damy rady tyle chodzić, ale mam nadzieję, że dotrzemy przynajmniej do ruin klasztoru :)
pozdrawiamy
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 31.05.2013 15:29

My też ruszamy za dwa tygodnie do Ivana !!!
Oby tylko się wypogodziło i woda nieco ogrzała :boss:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 02.06.2013 07:07

A jeszcze tak zapytam bywalców Hvaru. Czy na wyspie jest jakiś większy Konzum czy tylko małe ?

http://www.konzum.hr/eng/stores.html

Idealny byłby taki jak na wyjeździe z Makarskiej Konzum Plus :D
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 02.06.2013 08:40

To ja mam szybkie pytanie do autora tematu.
Bilety na prom w Drvenik kupuje sie podczas wjazdu samochodem na prom czy trzeba gdzie go kupić i stanąć w kolejce?
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 25.06.2013 14:36

suprnowa napisał(a):To ja mam szybkie pytanie do autora tematu.
Bilety na prom w Drvenik kupuje sie podczas wjazdu samochodem na prom czy trzeba gdzie go kupić i stanąć w kolejce?


Witam przy wjeździe na nabrzeże gdzie przybija prom są stragany z warzywami oraz budka w której można kupić bilety na prom.

Czytam sobie po raz kolejny relacje z Hvaru, bo w tym roku tylko to mi zostało :x lecz już snuję plany na przyszłe wakacje i coraz bardziej tęsknię za ukochanym zatunelowym Hvarem :D :D
Pozdrawiam
procro
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 27.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) procro » 26.06.2013 01:36

jackuc napisał(a):A jeszcze tak zapytam bywalców Hvaru. Czy na wyspie jest jakiś większy Konzum czy tylko małe ?

http://www.konzum.hr/eng/stores.html

Idealny byłby taki jak na wyjeździe z Makarskiej Konzum Plus :D


na pewno w Jelsie jest bo pamiętam,
raczej mały bo blisko centrum- portu,
chociaż duży czy mały co za różnica i tak niezbędne rzeczy kupisz,
:wink:
procro
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 27.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) procro » 26.06.2013 01:53

suprnowa napisał(a):To ja mam szybkie pytanie do autora tematu.
Bilety na prom w Drvenik kupuje sie podczas wjazdu samochodem na prom czy trzeba gdzie go kupić i stanąć w kolejce?


port w Drveniku jest bardzo mały- to nie Spolit żeby trza szukać budki z biletami,
a tak przy okazji,
jeśli ktoś jedzie samochodem w kierunku Drvenika na lądzie lub Sucuraju na Hvar ,
to w obu tych miejscowościach nie ma stacji benzynowej !!!,
niby nic , ale jak wracałem z Ivan Dolac w wakacje 2012 na resztkach paliwa to mocno się zdziwiłem że w porcie Sucuraj nie ma stacji benzynowej żeby zatankować,
jeszcze bardziej zdziwiłem się gdy Pan sprzedający bilety na prom oznajmił że po drugiej stronie w Drveniku również nie ma stacji benzynowej,
uuuuuuuuuu............. co ja przeżyłem.

Dodam ,że żona obok , a dzieci z tyłu, wskaźnik paliwa leży na 0, komputer w samochodzie mówi koniec paliwa,
najbliższa stacja jest w kierunku na Dubrownik, czyli przeciwnym do zamierzonego, około 12km jeśli dobrze pamiętam,
oczywiście wszystko dobrze się skończyło,
dojechałem do stacji benzynowej, zatankowałem i ruszyłem do następnego celu,
polecieliśmy w kierunku Zadaru starą "adriaticą" podziwiając wszystko po drodze,
polecam każdemu zamiast autostrady,
:papa:
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 14.07.2013 20:46

mam pytanko do autora odnośnie wejścia szutrówką obok tunelu do kapliczki sv.Ante... czy damy radę tam wjechać naszym Vanem bo z dwójką jeszcze małych dzieci nie ma co marzyć o takich spacerach.

Pozdrawiam :papa: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2013 21:07

mariusz_77 napisał(a):mam pytanko do autora odnośnie wejścia szutrówką obok tunelu do kapliczki sv.Ante... czy damy radę tam wjechać naszym Vanem bo z dwójką jeszcze małych dzieci nie ma co marzyć o takich spacerach.

Pozdrawiam :papa: :papa:


Trochę tu nie zaglądałem... jeżeli informacja jeszcze się przyda, to TAK, można tam wyjechać nawet zwykłą osobówką. Zaparkować przy wieży obserwacyjnej i około trzy minuty pieszo zostanie do przejścia pod kapliczkę.

Pozdrawiam
Interseal M.
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 22.08.2013 21:16

dzięki za szybką odpowiedź :D :D

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar 2012 - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone