Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 26.02.2009 12:24

marzycielka74 napisał(a):Hej KOCHANI....strasznie mi się ten "Wasz " Hvar podoba i kurcze ogromnie bym chciał tam pojechać z moją rodzinka ...tylko się boję że finanse nas nie puszczą :( ...za daleko (mąz upiera się przy północnym wybrzeżu Chorwacji)...


Marzycielko nie daj się ..walcz,walcz,walcz :D Skoro już postanowiliście troszke zaszaleć,to zaszalejcie troszke wiecej.To jest oczywiście moja absolutnie subiektywna ocena ale uważam ,że najpiekniejsza (niektórzy mówia nawet,że jedyna prawdziwa :D ) jest Chorwacja w dół od Splitu oraz ta na wyspach....Zal by było tego nie zobaczyć,tym bardziej jak jest się tak blisko. :D Jeżeli przeprawicie sie promem z Drwenika do Securaj to koszt jest stosunkowo niewielki...
A co ja bedę Ci tutaj gadał.Zajrzyj do Klubu Miłośników Wyspy Hvar założonego przez Maslinkę ... :D C :Czyż nie tak powinien wygladać Raj :D :D
Grzegorz45_zr
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 13.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz45_zr » 27.02.2009 22:10

Mdziumka i e-lka serdeczne dzięki za odpowiedzi .Jak mnie odkopią z pod gór pracy to popróbuję się wgryźć w temat foto. W międzyczasie kupiłem statyw by w końcu robić dobre fotki bez lampy.
Pozdrawiam
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 12.03.2009 15:42

:D
Ostatnio edytowano 19.08.2009 16:15 przez e-lka, łącznie edytowano 3 razy
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 12.03.2009 15:57

:D
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 14.05.2010 19:10

Odkopie temat.
e-lka Masz moze jeszcze namiary na swoje apartamenty?
Padło u mnie na 6 dni na Hvarze i właściena Vrobskę ;) pewnie nie bede w w czerwcu mieć problemu ze znalezieniem noclegu ale warto mieć w kieszeni jakies namiary ;)
jakby co to mogłabyś podesłać na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ? byłabym wdzięczna.
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 11.06.2010 13:52

Super relacja Ela, a dlaczego ja jej nie widziałam 8O , nie wiem, aż mi wstyd :oops:

My w tym roku wybieramy się na Hvar,
pozdravki :lol:
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 11.06.2010 22:22

renatalato napisał(a):Super relacja Ela, a dlaczego ja jej nie widziałam 8O , nie wiem, aż mi wstyd :oops:

My w tym roku wybieramy się na Hvar,
pozdravki :lol:


Dzięki Reniu :)

W jakim terminie jedziecie?
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 11.06.2010 22:35

16 lipca z domku wyjeżdżamy, na Hvarze chcemy być od 17 do 31. Jedziemy w ciemno, tak lubimy, ale trochę się martwię czy znajdziemy coś fajnego na południu za tunelem :?

A wy w tym roku gdzie się wybieracie?
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 11.06.2010 23:08

Cześć, zauroczyły mnie zdjęcia z tej relacji - niesamowite. O Hwarze mówimy od dwóch lat, ale w tym roku jedziemy wreszcze do zatunelowego Hvaru. Wyruszamy 4 lipca, na miejscu będzie my w poniedziałek 5-go rano. Noclegów zsczniemy szukać od Zavali, ale marzty nam sie Sv.Niedjela. Jeszce 4 tygodnie - nie mogę się doczekać!
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 12.06.2010 00:19

renatalato napisał(a):16 lipca z domku wyjeżdżamy, na Hvarze chcemy być od 17 do 31. Jedziemy w ciemno, tak lubimy, ale trochę się martwię czy znajdziemy coś fajnego na południu za tunelem :?

A wy w tym roku gdzie się wybieracie?


Mam nadzieję, że się Wam Hvar będzie podobał :wink: - przynajmniej tak jak nam :) Tej wyspy nie da się liznąć w 2 dni, Wy macie na to 2 tygodnie. Myślę, że to odpowiednia ilość czasu by podelektować się tą wyspą, jej atmosferą, barwami, zapachami a przede wszystkim tymi klimatycznymi mieścinkami.... i w konsekwencji nawet w niej zakochać :wink:

Marzę o tym by i w tym roku nawiedzić Cro, może się uda, jeśli tak się stanie to będzie też w ciemno. A dokąd?... myślę o Primosten ale gdzie w konsekwencji wylądujemy to się jeszcze okaże :)

bjk napisał(a):Cześć, zauroczyły mnie zdjęcia z tej relacji - niesamowite. O Hwarze mówimy od dwóch lat, ale w tym roku jedziemy wreszcze do zatunelowego Hvaru. Wyruszamy 4 lipca, na miejscu będzie my w poniedziałek 5-go rano. Noclegów zsczniemy szukać od Zavali, ale marzty nam sie Sv.Niedjela. Jeszce 4 tygodnie - nie mogę się doczekać!


Dzięki za miłe słowo, łechce mą próżność :wink:

Życzę udanych wakacji na Hvarze.
Ja na pewno jeszcze tam wrócę.
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 21.06.2010 22:29

Cześć, nasz wyjazd już 4 lipca. E-lka czy mogłabyś mi opisać jak dotrzeć do na plażę o której piszesz:
"W okolicach Vrboskiej szczególnie upodobaliśmy sobie jedną,
trudnodostępną zatoczkę w której znajdowała się fajna mała
i przede wszystkim spokojna plażyczka."
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar 2008 - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone