Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Humorzastą "Aldonką" do Bibinje, czyli wakacje 2013.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 05.07.2014 14:26

Murano więcej fotek please...
murano
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murano » 05.07.2014 14:49

Postaram się, tylko trzeba je przerobic do odpowiednich rozmiarów.
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 05.07.2014 15:22

Zależy jak wrzucasz. Fmix np sam zmniejsza.
Mozesz też hurtem zmienić rozmiar ilu chcesz w windowsowym microsoft office picture manager, po prostu zaznaczasz wszystkie w ikonce i wskazujesz noiwy rozmiar
murano
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murano » 05.07.2014 15:53

Ok ,spróbuje, ale nie jestem w tym dobry.
murano
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murano » 05.07.2014 16:29

Zdjęcia z Bibinje
Załączniki:
DSC05087.JPG
DSC05113.JPG
DSC05089.JPG
DSC05038.JPG
DSC05088.JPG
DSC05043 - Kopia.JPG
DSC_1156.JPG
DSC_1160.JPG
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 07.07.2014 07:02

Super :hut:
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 08.07.2014 21:22

Z niewiadomych powodów mnie otrzepało po tym jak przeczytałem jakim samochodem jedziesz w dodatku w automacie. Miałem sporo do czynienia z tym samochodem bo kuzyn jest fanatykiem Audi i posiada w swojej kolekcji D2 z tym silnikiem tylko w manualu i niestety dane mnie było kilak razy dowozić mu paliwo bo zapomniał o tej 1/4 .Ale do tego ,ze awaryjna bestia nie potrafił się przyznać ( twierdził ,że przy niej nic nie robił) sam przymierzam się do zakupu A8 (tylko D3 chyba ale na pewno 4,2 ew w ostateczności W12) .Szczerze relacje przeczytałem jakbym tam był. I w całej swojej wyprawie najbardziej obawiam się dwóch spraw :
1.Że mnie auto odholują bo przeoczę jakiś zakaz. ( ale tutaj można się ustrzec nie wyjeżdżając spod apartamentu a poza tym to koszt ,,tylko" 80euro.
2.I obawiam się ,ze choćbym wszystko zrobił ,auto zmienił to mnie to spotka .Awaria w trasie i na dodatek bliżej Chorwacji niż Polski. Mnie to śni się mnie po nocach i w swoich szaleństwach pół auta bym wymienił.
A co do Salety to faktycznie w jakimś programie chwalił się tym wynalazkiem , swoją drogą taki w wersji ESV to moje niepełnione marzenie , tylko z racji opinii jakie te auta mają nie odważyłbym się. Swoją droga odważny gość z tego Salety autem , które jest podwójnym numerem 1 w Stanach ( najlepszy , najbardziej kulturalny serwis i najbardziej awaryjny samochód w Stanach ) pokonać taki dystans. :D
Co do Bułgarów takie same numery są w pewnych okolicach w Polsce (głównie autostrady w okolicach Wrocławia) na porządku dziennym .Bardzo ciężko się przed tym ustrzec .Nie odpuszczają nawet przy prędkościach w okolicach 200km/h na dodatek próbują taranować i zajeżdżając drogę jadą poboczem lub pasem awaryjnym. Na szczęście znam to tylko z opowiadań znajomych .Szacunek jednak dla małżonki z a opanowanie i zimna krew.
Okolica naprawdę piękna .
Pozdrawiam
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 22:39

Ale co w takiej sytuacji? Chyba należy wezwać policję? No bo co ? Przecież jego naprawa z oc idzie
Co za dziady...
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 08.07.2014 22:43

Przede wszystkim ( wiem ,że w Polsce działa ) przynajmniej wyciągnąć telefon komórkowy i udawać ,że dzwonimy po policje ( tak ,,uratował" się kolega) . Nie wiem ile w tym prawdy , ale zasłyszałem ,że rejestratory też ich trochę odstraszają.
murano
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) murano » 08.07.2014 23:17

Witaj Ronald90, mi też po głowie chodziło D3. Ogólnie Audi posiadałem przez prawie 8 lat, 2 sztuki. Pierwszą miałem z silnikiem 2.8 tiptronic z napędem na przód. Tam faktycznie nic się nie działo. Cudowna maszyna i w miarę ekonomiczna. Wracając do D3 to koszty utrzymania w porównaniu do D2 to jest przepaść. :( Poczytaj sobie forum A8. Ja zrezygnowałem ze swojego marzenia :| Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Humorzastą "Aldonką" do Bibinje, czyli wakacje 2013. - stron...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone