Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotele w Chorwacji (dyskusja przeniesiona z FAQ)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 01.05.2008 07:56

Hotele w których byłem i które polecam:

Tucepi - *** Neptun - bardzo dobry dla rodzin z dziećmi (jest opcja z trójką dzieci):

opis Irisha
a to mój opis :)

Brela - **** Soline - samo centrum - cisza, spokój - hotel dla par i to raczej tych starszych. Luksusowe wyposażenie pokoi i wellnes center:

świeży opis z 2007

Bol na Bracu - **** Riu Borak - też raczej dla par (ale jest opcja z dwójką dzieci) - rewelacyjna kuchnia i obsługa ( do tej pory mój nr 1):

opis z 2006 - "szok" hotelowy
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 24.06.2008 19:59

Z czerwca b.r.:

Hotel bluesun "Alan" w Starimgradzie-Paklenicy *** HB:

Położony niedaleko centrum miejscowości - "nad" parkingiem kantor, apteka, kawiarnia, niedaleko bank itp. Z hotelem sąsiaduje kamping. Duży parking, częściowo zacieniony. Pokoje rodzinne ładne, nowe meble, naprawdę duże, z dwoma balkonami, łazienka z wanną i suszarą. W hotelu - placyk zabaw dla dzieci, bar, kawiarnia, sklepik, porządne wellness center .
Na zewnątrz basen z brodzikiem i również plac zabaw i z 50 - 100 m do morza. Restauracja - jasna, ładnie położona na galeryjce i balkonie nad recepcją.v Posiłki - bufet - zróżnicowane. bardzo duży wybór, bardzo smaczne; miałem ochotę spróbować wszystkiego co było, ale pojemność moja jest ograniczona :D . Towarzystwo - starsi spokojni Niemcy i Anglicy, Polacy x4.
Bardzo polecam.

Hotel Primasol "Lavanda" w Starim Gradzie na Hvarze podobno ***, AI:

Położony na uboczu miasta - w dzielnicy "hotelowej" (niedaleko Arkady) - trzeba trochę podrałować (lub popłynąć łódką). Parkingi niespecjalne, ale w cieniu auto można postawić.
Pokoje małe (i w budynku głównym i w bocznych) - większą część zajmują łóżka, a wokół nich przejdzie jedna osoba. Łazienki małe, z prysznicem, czysto, ale o mydło i takie tam trzeba się przypomnieć. Na zewnątrz ładny duży basen (1,40) , brodzik, tenis stołowy, siatkówka, boccia, plac zabaw i budka z napojami AI. Do morza 30-50m, ale nadbrzeże betonowe - najbliższy żwirek przy Arkadzie. Jedzenie w porządku, ale bez rewelacji - nie to co Alan - mniejszy wybór, smak i wystrój "stołówkowy" - raczej szybko zjeść i wyjść, napoje ok (nie były chrzczone) - lokalne gazowane, piwo i stołowe wina.
Towarzystwo - Niemcy - starzy i młodzi - raczej bardzo sympatyczni, Rosjano-Niemcy, troszkę Polaków.
Polecam średnio - nooo może być, ale drugi raz tam nie pojadę.

A TU ... OPIS LAVANDY BY PELA RGONIA
Ostatnio edytowano 18.08.2011 12:54 przez Buber, łącznie edytowano 1 raz
wowek99
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 02.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wowek99 » 02.07.2008 10:37

Czy miał ktoś może przyjemność nocować w hotelu Liburnija w Novaliji na Pagu?? Jeśli tak to prosiłbym o opinie na ten temat, przede wszystkim jak się ma sprawa z wyżywieniem w tym hotelu i plażą obok ??
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.08.2009 19:18

Hotel KASTELET w Tucepi.
**** w pełni zasłużone gwiazdeczki.
Bardzo polecam.
Generalnie sieć bluesun prezentuje solidny standard.
lukebe
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukebe » 18.08.2009 11:39

Buber napisał(a):Generalnie sieć bluesun prezentuje solidny standard.


Z tego co zdążyłem zauważyć - mogę się podpisać. Byłem w hotelu ALGA w Tucepi.

Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić - według katalogu (TUI) miał być bonus w postali meldunku od 10 rano (standardowo od 18 chyba) przy przyjeździe i wymeldowania do 18 (standardowo do 11) przy wyjeździe.
Przy próbie wyegzekwowania tego bonusu miły pan w recepcji stwierdził że tak nie jest a info o bonusie to błąd w katalogu (podczas gdy w biurze w Polsce podkreślano ten bonus) :x
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003
Re: Hotele w Chorwacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 18.08.2009 12:20

Pomóżmy innym spoza grona cro.pl i dorzućmy swoje opinie tu:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dołączając do opinii link do swojej relacji na www.cro.pl przyczynimy się do powiększenia grona CROmaniaków w dobrym rozumieniu tego określenia :)
mibe
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 05.08.2009
Hotel Dalmacija*** w Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) mibe » 18.08.2009 20:15

Może ktoś mieszkał w Dalmaciji w Makarskiej.
Wybieram się tam w tym roku.
Będę wdzięczny za wszelkie info

Pozdro
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 18.08.2009 21:25

lukebe napisał(a):Z tego co zdążyłem zauważyć - mogę się podpisać. Byłem w hotelu ALGA w Tucepi.
Jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić - według katalogu (TUI) miał być bonus w postali meldunku od 10 rano (standardowo od 18 chyba) przy przyjeździe i wymeldowania do 18 (standardowo do 11) przy wyjeździe.


Jak byłeś - to opisz tutaj ALGĘ - pokoje, jedzonko itp.

Miły recepcjonista zwyczajnie kit wciskał - przy wielu obiektach, zwłaszcza bluesun, jest w katalogu ten bonus, więc wszędzie są pomyłki ?.
Jednak naprawdę to zwykły pic na wodę - obowiązuje on jedynie "w miarę możliwości" hotelu (tzn. jeżeli nie przyjeżdżają następni klienci), a tego nie sprawdzisz.
Raz udało mi się z niego skorzystać (ale w bardzo ograniczonym zakresie - zamiast do 10, byłem do 12 :D - dłużej się nie dało) w Boraku w Bolu.
lukebe
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukebe » 20.08.2009 17:08

Buber napisał(a):Miły recepcjonista zwyczajnie kit wciskał - przy wielu obiektach, zwłaszcza bluesun, jest w katalogu ten bonus, więc wszędzie są pomyłki ?.


Oczywista sprawa, ale co - będe się z nim kłócił o te pare godzin? I tak samochód stał na hotelowym parkingu do popołudnia podczas gdy my byliśmy na plaży. A że bagaże były już w środku? Co za problem ;)

Wracając do Algi - hotel godny polecenia. Jedzenie jak dla mnie bardzo dobre i, co chyba najważniejsze, bardzo zróżnicowane. Pokoik malutki ale w zupełności wystarczający, czysty i schludny. Codziennie odwiedzany przez service room celem wymiany ręczników i sprzątania, a także uzupełnienia ubytków w lodówce. Klimatyzacja była i działała, co nie zawsze jest oczywiste ;)
Aha - i w pokoju sejf na kartę.
Małym minusem brak bezpłatnego hotspota. Jest - ale trzeba wykupić dostęp (30KN/1 godz.), przy dłuższych pakietach oczywiście cena za godzinę malała.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 14.02.2010 12:26

Hotel Bluesun "Elaphusa" w Bolu na Bracu.
4 gwiazdki - spokojnie może być 5.

Dyskretna i miła obsługa.
Nowoczesne, ładne pokoje.
Wspaniała kuchnia - i dużo, różnorodnie i pysznie.
Blisko Ratu i szkół surfingu.
W razie niepogody (no gdyby ktoś jesienią jechał :wink: ) kryty, podgrzewany basen.
Centrum welllnesowe - ceny zabiegów jak w podobnych tego typu obiektach w Polsce (tak żona twierdzi).
W cenie godzinna lekcja tenisa i jeden pobyt w wellnesie na dorosłą osobę.

Minus - entertaiment team do uśpienia, ale po co oni tam komu.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.02.2010 13:18

Buber napisał(a):Hotel Bluesun "Elaphusa" w Bolu na Bracu.
4 gwiazdki - spokojnie może być 5.

Dyskretna i miła obsługa.
Nowoczesne, ładne pokoje.
Wspaniała kuchnia - i dużo, różnorodnie i pysznie.
Blisko Ratu i szkół surfingu.
W razie niepogody (no gdyby ktoś jesienią jechał :wink: ) kryty, podgrzewany basen.
Centrum welllnesowe - ceny zabiegów jak w podobnych tego typu obiektach w Polsce (tak żona twierdzi).
W cenie godzinna lekcja tenisa i jeden pobyt w wellnesie na dorosłą osobę.

Minus - entertaiment team do uśpienia, ale po co oni tam komu.


To do kompletu polecę sąsiedni BORAK.
Troche starszy niz opisywany wyżej, dwiadka jedna mniej, jedzonko i serwis pierwsza klasa!
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 14.02.2010 13:54

Ja polecę zatem hotel LABINECA*** z All Inclusive w Gradacu - super apartamenciki rodzinne 2+2+2 - a więc z opcją dla 3 a nawet 4 dzieciaków - jeśli dzieci do 12 lat są, to płaci się tylko za 2 osoby dorosłe!

Pokoje 2-3 -osobowe też są rzecz jasna!

Bardzo dobra obsługa - miła i przyjazna, uśmiechnięta i lubiąca swoją pracę :) Miła atmosfera, dobre żarciuszko, animacje dla dzieci i dorosłych, plaża pod nosem, do centrum miasteczka 15 minut spacerkiem deptakiem :)

Od ubiegłego sezonu w sieci Adriatiq (należącej do Węgrów).

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.02.2010 13:58

Jeżeli Ktoś lubi hotele... :wink:
stentor
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) stentor » 03.08.2010 15:00

[quote="Plumek"]Ja polecę zatem hotel LABINECA*** z All Inclusive w Gradacu[quote]

a jak cenowo dla dwoch doroslych + 1 dziecko >2lata?
bo na stronie hotelu cennika nie dojrzałem...
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 28.03.2011 20:40

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
CENA majowej promocji wynosi 15 EUR od osoby za HB plus taksa klimatyczna, a cena OFERTY CZERWCOWEJ wynosi 16 EUR od osoby za HB plus taksa klimatyczna. (1 EUR dziennie dla osob powyzej 18 r.ż. oraz 0,50 EUR dziennie dla osob od 12 - 18 r.ż. Dla dzieci do 12 r.ż. taksa klimatyczna jest bezplatna)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotele w Chorwacji (dyskusja przeniesiona z FAQ)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone