Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Uvala Scott, Kraljevica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Hotel Uvala Scott, Kraljevica

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 16.12.2008 19:38

Czy ktoś był w tym hotelu? Jadę pierwszy raz do Chorwacji, mam zamiar trochę zwiedzić, ale również chcę odpocząć i poleżeć na plaży. Słyszałam różne opinie o tym hotelu, ale z wcześniejszych lat. Może coś się zmieniło na lepsze. Jeśli ktoś tam był w tym roku to proszę o opinię a także co odwiedzić na pierwszy raz. :lol: Mam nadzieję, że spodoba mi się tak jak całej reszcie cromaniaków
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 17.12.2008 11:23

Hm, aż sobie z ciekawości pooglądałam ich stronkę...
Standarrd jak standard, na oko "średni Tito" czyli jak większość hoteli w Hr; ale to nie jest aż taki problem; najważniejsze przecież by było czysto. Gorzej, że to jest przy tak ruchliwej drodze ...krčki most...:(
Jakieś "koszmarnościowe" położenie ma ten hotel...
Pozdrawiam
IlonaNowa
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 03.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) IlonaNowa » 17.12.2008 16:45

emi13214 napisał(a):Czy ktoś był w tym hotelu? Jadę pierwszy raz do Chorwacji, mam zamiar trochę zwiedzić, ale również chcę odpocząć i poleżeć na plaży. Słyszałam różne opinie o tym hotelu, ale z wcześniejszych lat. Może coś się zmieniło na lepsze. Jeśli ktoś tam był w tym roku to proszę o opinię a także co odwiedzić na pierwszy raz. :lol: Mam nadzieję, że spodoba mi się tak jak całej reszcie cromaniaków


szczerze radzę omijać z daleka..jedynym plusem tego hotelu to naprawdę ładne położenie+ piękny widok na most Krcki, blisko na wyspę Krk..i to wszystko...titowski moloch, stołówka jak na koloniach a i sama miejscowość najmniej artakcyjna na całej Riwierze Crikvenickiej. Polecam hotel Omorika w Crikvenicy,hotel Varażdin w Selcach i hotel Lisanij w Novim Vinodolskim(choć sama mieścina niezbyt ciekawa).
co zwiedzić? na pewno wyspę Krk( a tu miasto Krk, miasteczko Vrbnik+pyszne winko,vrbnicka zlahtina, Jurandvor +kościólek św.Łucji, piękna plaża w Malinskiej, jaskinia Perełka), kurort Opatija,w okolicy J.Plitwickie, jaskinia Postojna i Skocjanskie, Lubljana(to już na Słowenii ale blisko), na Pólwyspie Istria- Pula, Poreć, Rovinij, wyspy Brjunii, mała wioska Motovun, Grożnjan, Vodnjan, najmniejsze miasteczko świata Hum, Limski Kanał(to w drodze z Poreća do Rovinja).myślę,że na pierwszy raz wystarczy. Sretan ti put! :D
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 17.12.2008 20:45

Dziękuję bardzo za odpowiedź, na pewno Twoje sugestie uwzględnię przy tworzeniu planu zwiedzania okolic. Pozdrawiam
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 01.01.2009 14:12

Wybrałam ten hotel ponieważ cena jest atrakcyjna, tzn. za 9 dni z dwoma posiłkami kosztuje ok 650,0 PLN za osobe. A i tak nie będziemy tam przebywćc zbyt wiele, ponieważ jedziemy swoim autem i mamy zamiar zwiedzić okolicę a także wybrać się do Wenecji. Więc odpada problem wyżywienia, tylko rano śniadanko i w trasę..... Zaczynamy od północy, a potem co roku coraz dalej na południe. Mam nadzieję, że to się wszystko uda!!! Życzę wszystkim cudownych wakacji w 2009 roku!!!!!
takitam
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2008
Hotel UVALA SCOT Kraljevica opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) takitam » 11.07.2009 08:08

Zna ktoś z Szanownych Forumowiczów Hotel UVALA SCOT w Kraljevica. Proszę o opinie, jedziemy tam we wtorek, trochę "na wariackich papierach" to przynajmniej z hotelem nie chciałbym być czymś niemiłym zaskoczony. Z góry dziękuję.
takitam
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) takitam » 12.07.2009 12:16

No to wtopa! Już nic nie zrobię, zapłacone, papiery wypisane, trudno. Może morze jeszcze i plażę uratuję. Polecicie jakieś dobre miejsce w okolicy (tak do 20 km)?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 12.07.2009 17:43

Znajomy wrócił i dramatu nie było ale szczególnego entuzjazmu też nie . Chyba jest lepiej niż o nim piszą !
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 12.07.2009 21:08

takitam napisał(a):No to wtopa! Już nic nie zrobię, zapłacone, papiery wypisane, trudno. Może morze jeszcze i plażę uratuję. Polecicie jakieś dobre miejsce w okolicy (tak do 20 km)?

Prośba o opinię jak tam było jak wrócisz, bo ja wybieram się dopiero w sierpniu. Na razie dowiedziałam się, że nie jest tak źle i jedzenie jest dobre, a także obfite. Plaża jest blisko i przy tawernie jest płytko. Czekam na wieści!
takitam
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) takitam » 12.07.2009 21:41

Napiszę, opiszę i dam cynk. Tylko sprawdzę na własnej skórze.
Moja ostatnia nadzieje, że jadę z biurem z którym już byłem z 5 razy i zawsze było ok! Złe wieści też ogłaszali. A teraz mówili że nie jest źle, nie odradzali i nie podsuwali innych miejsc. :oops:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 13.07.2009 06:37

Ja wykupiłam ten hotel w FUNCLUB-ie i jeśli wejdziesz na ich stronkę to można sobie poczytać rekomendacje i tam piszą osoby które już były i jakoś nie narzekają. Więc głowa do góry, przyjemności, to są w końcu wymarzone wakacje!
takitam
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) takitam » 22.07.2009 22:44

No i wróciłem.
Jest tak: pokoje skromne ale klima czysta nie śmierdzi, ręczniki zmieniane co dzień, pokój sprzątany też co dzień łącznie z myciem podłogi. Morze czyste, podobnie jak powietrze mimo tej rafinerii i tego kopcącego komina ale, właśnie dym nie leciał na hotel, sam widok działa trochę deprymująco. Widok mostu na Krk mnie się podobał. Ci co go krytykowali to pewnie pracownicy Generalnej Dyrekcji Autostrad, robili to z zazdrości. Jedzenie, mały wybór ale da się wytrzymać; śniadania gorsze ale obiadokolacja w sam raz. Dobra kanoba na końcu plaży, tam chodziliśmy na obiady i odnalazłem pyszne winko plavec się zowie z niebieską etykietką. Parking tragedia, ale przed wyjazdem można zaglądnąć do Krakowa i próbować zaparkować w >strefie<, tak ze 10 razy i już można jechać do Scotta. Plaża, czym dalej od głównego budynku tym lepiej i spokojniej.
A teraz minus przy zdawaniu kluczy dowalili mi do rachunku 6 Kn !!! za telefon którego nie używałem. Wywaliłem gały jak nadepnięta żaba, już dałem całą dychę kun na ladę ale sobie przypomniałem, że w vołczerze napisali mi dvokravatna soba z balkonom, a soba 1011 nic takiego nie miała, więc dychę z lady zabrałem i powiedziałem żeby sobie odliczyli od tego balkonu. No i jeszcze stare meble, te wyrka to dramat, tak nie trzeszczały łózka nawet u mojej Babci, a były to graty pamiętające Franciszka Józefa der Erste.
No i tyle, może byłem nastawiony na najgorsze, a może rzeczywiście nie była to taka nędza więc wszystko wydało się lepsze niż oczekiwałem. No i jeszcze te kolonisty niemiecki, ale tu się przydawał wielokrotnie powtarzany seans z kapitanem Klose w roli głównej i parę siarczystych zdań niemieckich wystarczyło, że już o dziewiątej był spokój. A na poważnie to podziękowania dla "babki" lektorki z niemieckiego ze studiów. Jak coś to emi 13214 pytaj, chętnie odpowiem
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 23.07.2009 18:45

Dzięki za błyskawiczną informację. Teraz mnie czeka wizyta w tym hotelu, nie jestem specjalnie wymagająca, ponieważ w hotelu będę przebywać tylko w celach noclegowych, a w ciągu dnia mam zamiar zwiedzać: Krk, kawałek Istrii i trochę skorzystać z plaży jak będzie pogoda. Kolonistów raczej już nie będzie bo wyjeżdżam dopiero 25.08. Napisz mi proszę ile kasy wydałeś na miejscu tzn. pomijając dojazd i opłaty za hotel. Ile to pyszne winko kosztuje, bo się na pewno będę nim raczyć. Z tym parkingiem to masakra, ale może pod koniec sierpnia już będzie troszkę lepiej. jestem ciekawa gdzie jeździliście coś zwiedzić? No i czy generalnie jesteś zadowolony z wyjazdu czy masz mieszane uczucia? Pozdrawiam serdecznie.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 23.07.2009 19:15

Może byś mógł wkleić jakieś zdjęcia albo ewentualnie wysłać mi mailem adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
takitam
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) takitam » 24.07.2009 20:55

No to po kolei: winko kosztowało 13 kn za 200ml (jak tam się mówi 2 deci). Dobre winko też było do kolacji w tej stołówko-jadalni i też 13 kn. Wszystkie czerwone.
Tym razem wyjazd był całkowicie plażowy, więc nie ruszaliśmy się nigdzie, 6 dni kompletnego, totalnego lenistwa. Pierwszy taka bumelka na Chorwacji od kilku lat, aż wstyd się przyznać. Co do kosztów to tak: średnio dziennie wymieniałem po 50 Euro. Kartę w kanobie przerobiliśmy od pierwszej do ostatniej pozycji, choć np. rekina nie spróbowaliśmy, bo po prostu był tylko w karcie, a nie w lodówce. Zdjęcia wyszykuję i wyśle na e-meaila, jak tylko zrzucę z karty i przerobię na jpge, na forum nie wstawię bo nie bardzo umiem wklejać, a i pewnie musiałbym je mocno zmieszać, zapomniałem zmienić format i wielkość i robiłem takie grzmoty w tifach, co by na bilbordy wystarczyły. A generalnie, to tak jak napisałem nastawiłem się na klapę, to każdy plus mnie cieszył więc i na koniec zadowolenie jakoś tak samo przyszło.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotel Uvala Scott, Kraljevica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone