Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Sirena-Hvar

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bryś
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.04.2012
Hotel Sirena-Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bryś » 28.11.2017 19:35

Witajcie,

W przyszłym roku być może będę w tym hotelu w mieście Hvar. Wiem, że wokół hotelu rozciąga się plaża skalista. jednak czy jakiś jej odcinek posiada status FKK? Oczywiście zawsze można wybrać się na którąś z wysp archipelagu Pakleni Otoci, ale bliżej byłoby, gdyby taka plaża znajdowała się nieopodal hotelu Sirena. W Starim Gradzie i we Vrbosce sporo osób przebywało bez kostiumów naprawdę blisko hoteli w tych miejscowościach, jednak jeśli ktoś posiada informacje na temat warunków wokół hotelu Sirena, to będzie miło.

Pozdrawiam
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 07.12.2017 21:37

Odpowiem Ci, ale dopiero w lipcu :D . Właśnie wpłaciliśmy zaliczkę na ten hotel.
Bryś
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bryś » 22.12.2017 12:20

A to dziękuję ;-). Czekam niecierpliwie ;-).
tedo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) tedo » 03.07.2018 15:02

Witam!
Co powiecie o tym hotelu Sirena jakie warunki, jedzenie, byliście na all inclusive?
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 08.08.2019 22:15

Pewnie nieaktualne. Info mogę podać za kilka dni bo właśnie jestem w drodze do tego hotelu. Za kilka godzin będę w Splicie.
Szkoda że mało informacji jest na temat tej miejscówki. Mam nadzieję że nie pożałuję wyboru tej lokalizacji.
beajaro
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) beajaro » 10.08.2019 07:38

witajcie. też byśmy prosili o opis okolic hotelu sirena odnośnie gołego plażowania - nasz termin pobytu to 17-26 .08
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 10.08.2019 08:44

Na stronie Booking ten hotel nie ma dobrych notowań :x . Również czekam na Wasze opinie (hotel, jedzenie, plaże FKK oficjalne/nieoficjalne), być może w przyszłym roku tam się wybierzemy :D
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 11.08.2019 07:30

Plaże fkk nie są moim priorytetem ale póki co ich nie widziałem. Sama plaża przy hotelu jest słabiutka. Najgorsza jaką w Chorwacji widziałem. Hotel bez szaleństw. Plus to klima i z jednego pawilonu ładny widok na morze. Pokoje ciasne. Łazienki do remontu. Jedzenie ok chociaż póki co posiłki z lunchu pojawiają się na kolacji (z tym że na kolacji większy wybór ale bez zupy). Do centrum Hvaru ok 2km.
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 11.08.2019 07:47

empire13 napisał(a):Plaże fkk ... ich nie widziałem. Sama plaża przy hotelu jest słabiutka. Najgorsza jaką w Chorwacji widziałem. Hotel bez szaleństw. Pokoje ciasne. Łazienki do remontu. Jedzenie ... posiłki z lunchu pojawiają się na kolacji .


Tak więc hotel Sirena wykreślam z moich planów na przyszły rok :( :(
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 11.08.2019 09:31

Jeśli plaże fkk są dla ciebie najważniejsze to się wstrzymaj z decyzją. Być może są tu gdzieś w okolicy.
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 12.08.2019 14:11

empire13 napisał(a):Jeśli plaże fkk są dla ciebie najważniejsze to się wstrzymaj z decyzją. Być może są tu gdzieś w okolicy.

Owszem, jeździmy do Chorwacji niemal corocznie od 2000 roku i korzystamy wyłącznie z plaż FKK, ale warunki hotelowe są równie ważne. Brud, marne jedzenie, zapachy kanalizacji, niewygodne łóżka, hałas lub stara i ciasna łazienka mogą skutecznie zepsuć pobyt. Dzięki za informacje o hotelu :D.
Na pewno znajdziemy jakieś lepsze lokum, a w CRO plaż FKK jest mnóstwo :D
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 12.08.2019 14:36

cropag napisał(a):
empire13 napisał(a):Jeśli plaże fkk są dla ciebie najważniejsze to się wstrzymaj z decyzją. Być może są tu gdzieś w okolicy.

Owszem, jeździmy do Chorwacji niemal corocznie od 2000 roku i korzystamy wyłącznie z plaż FKK, ale warunki hotelowe są równie ważne. Brud, marne jedzenie, zapachy kanalizacji, niewygodne łóżka, hałas lub stara i ciasna łazienka mogą skutecznie zepsuć pobyt. Dzięki za informacje o hotelu :D.
Na pewno znajdziemy jakieś lepsze lokum, a w CRO plaż FKK jest mnóstwo :D

To fakt :)
beajaro
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) beajaro » 24.08.2019 16:36

Jesteśmy w Sirenie od 6 dni, ogólnie za 2.3tys 9 noclegów nie jest wygórowane cenowo. All eksklusive soft polega na tym że mamy piwo wina rakije smakowe tylko podczas obiadu i kolacji. Na miejscu piwo koszt 12kun natomiast w markecie piwo od 8 kun. Za 100 € w banku płacą 723 kuny. Pokoje czyste klima sprawna, jedzenia dużo i ogólnie smaczne, plaża na skałkach z płaskimi miejscówkami gdzie można spotkać pojedyncze osoby - aktualnie dwie gołe Czeszki i my. Więcej golasów po przeciwnej stronie zatoki na skałkach. Konkretna goła plaża jest na przeciwko miasta Hvar z drugiej strony wyspy, koszt doplyniecia taxi wodnym 140-150kun w obie strony. Widać tam dużo zacumowanych jachtów łodzi masztów świadczy że jest tam moc
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 30.08.2019 01:32

beajaro napisał(a):Jesteśmy w Sirenie od 6 dni

No to mijaliśmy się bo ja 18/08 wyjeżdżałem stąd

beajaro napisał(a):All eksklusive soft polega na tym że mamy piwo wina rakije smakowe tylko podczas obiadu i kolacji.

Piwo über i Hermann Müller ;)

beajaro napisał(a):Pokoje czyste klima sprawna,

Tyle że pokoje małe, łazienki dawno nieremontowane a kanalizacja przytkana. Ale to pewnie zależy od pokoju ;)
Klima na plus. Ekipa sprzątająca też.

beajaro napisał(a):jedzenia dużo i ogólnie smaczne,

Posiłki trochę monotonne. Jak na hotelowe śniadania to średni wybór. Po dziewiątym śniadaniu się odechciewa.
Posiłek z obiadu (bez zupy) trafiał na kolację. Brak lokalnej kuchni to duży minus.
Posiłki na wieczorku dalmateńskim średnie. W każdej chorwackiej restauracji zjesz smaczniej.

beajaro napisał(a):plaża na skałkach z płaskimi miejscówkami gdzie można spotkać pojedyncze osoby - aktualnie dwie gołe Czeszki i my.

Masz na myśli tę przy samym hotelu czy coś innego znalazłeś w okolicy?
Plaża przy hotelu to porażka. Byłem kilka razy w Chorwacji i to jest najbrzydsza i najbardziej nijaka plaża na jakiej byłem. Już bliżej centrum są dużo ładniejsze. Zwłaszcza jak lubi się podziwiać widoki nad wodą i pod wodą.
beajaro
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) beajaro » 30.08.2019 11:21

Jeśli byłeś już w wielu miejscach to masz bardziej wyrobione zdanie w tej kwestii. Nam ogólnie pasiło, choć co do wyżywienia to masz rację, osobiście po paru dniach przeszliśmy na serki i jogurty bo już te mięcho rosło w buzi.
Plaża przy hotelu była oblegana, była czysta ale też ciasna. Idąc przy lesie lewą stroną były zejścia między skałki o których wspomniałem wyżej, natomiast idąc ścieżką po prawej stronie od hotelu przy dźwigu dochodzilismy do skałek za zakrętem gdzie było bardziej swobodnie w golasowaniu. Z tym że miejsca mało bo skałki strome, góra na 8 osób w trzech miejscach.

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone