Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tkus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.02.2006
Hotel Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkus » 19.04.2009 22:27

Witam!
Bardzo proszę Państwa o komentarz dotyczący Hotelu Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoznica. Chcielibyśmy wybrać się tam z dwójką małych dzieci ( 5 lat i 1 rok ) we wrześniu. Jeśli ktoś z Państwa zna ten ośrodek to interesuje mnie jak wyglądają apartamenty ( czy jest czysto ? ), plaża, jakie jest jedzenie i czy dostępne są krzesełka dla maluchów?

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze.

Pozdrawiam serdecznie.
Adam300
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam300 » 15.06.2009 09:23

Witam!

Będziemy tam w lipcu. Po przyjeżdzie będę znał więcej szczegółów.

Pozdrawiam.
Justyna1971
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justyna1971 » 15.06.2009 10:54

Plaza jest przepiekna, przejscie na plaze tunelem pod magistrala,przy plazy knajpka.
Justyna1971
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justyna1971 » 15.06.2009 10:57

Tez bedziemy w lipcu w lokvie w hotelu Skalinada ( 8 osob)
tkus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkus » 19.08.2009 10:49

Witaj Adam300,

Jak tam wrażenia po pobycie w tym hotelu? Prosilbym cie o opis hotelu, apartammentow, jedzienia, plazy. Mamy tam pobyt od 7.09 i dobrze by było cowiedziec na co sie przygotowac.

Z gory dziekuje
kama123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama123 » 28.12.2010 11:07

Witam serdecznie, mam zamiar wykupić tydzień w tym hotelu początkiem czerwca 2011. Bardzo proszę o opinie osób, które już tam były. Wybieramy się z dzieckiem 4 letnim (dojazd własny). Będę wdzięczna za wszystkie uwagi i informacje.
tkus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkus » 28.12.2010 11:58

Witam,

Moja krótka rekacja z pobytu w tym hotelu.

Zostalismy zakwaterowani w apratamentach ktore stoja przy hotelu. Składał się on z pokoju dziennego z rozkladana sofa dla dóch osób, telewizora oraz balkony z widokiem na morze oraz malego aneksu kuchennego z lodowka. Nastepnie byl maly przedpokoik z którego wchodziło się do łazienki oraz sypilani z dwoma łóżkami oraz drugim balkonem z widokiem na morze. Ogónie za pokoj oraz wyposazenie 4-. Wyposażenie mialo juz swoje lata, ale było sprawne. Jedzenie znajdowalo się w hotelu głównym. Śniadania bardzo podobne do siebie, ale tak jest przeważnie w kazdym hotelu generalinie duzo i smacznie. Obiady i kolacje - do wyboru min 3 rodzaje mies, ryba, pizza, lody. Napoje alkoholowe regionalne oraz wino,piwo, napoje dostepne do wlasnego uzytku. Po poludniu kawa herbata oraz ciasto. Ogólnie duzo i w miare smacznie. Plaza przy hotelu, schodzi sie czesciowo po schdach oraz kamienista sciezka jest kamienista - drobne kamienie iak to w chorwacji.
Podsumowując hotel jak za te pieniądze warto. Bylem w hotelach w Chorawcji za wieksze pieniądze i bylo zdecydowanie gorzej. Generanie polacam, ale to zawsze jest rzecz gustu
tkus
kama123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama123 » 28.12.2010 13:39

Tkus dzięki za informację. My będziemy mieszkać w hotelu (jedziemy z TUI). Napisz mi proszę jeszcze o plaży i basenach.
Czy woda w basenach była w miarę ciepła?
Jak wygląda kwestia leżaków i parasoli na plaży? Wiem, że są płatne dodatkowo. Czy jest to duży koszt? Czy przegięciem będzie posiadanie własnego parasola plażowego i karimaty, czy też może się w tej sytuacji zdarzyć, że ktoś nas z własnym sprzętem z plaży wyprosi?
Czy plaża jest prywatna (hotelowa) czy publiczna?
Czy jest łagodne zejście do morza (dziecko)?
Czy parking hotelowy jest odpłatny?
W jakim byliście miesiącu w tym hotelu?
Z jakiego biura podróży jechałeś (samolot czy dojazd własny)
Czy w pierwszej połowie czerwca możemy liczyć w tym regionie na fajną pogodę (bez koszmarnych upałów, ale z możliwością kąpieli morskich i opalenia się?)
Co radziłbyś ciekawego zwiedzić w okolicy?

Wybacz, że tyle pytań, ale jest to nasz pierwszy wyjazd do Cro, a o tym hotelu ogólnie niewiele jest w necie informacji...
tkus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkus » 28.12.2010 14:48

Witaj,

Jako ze jest to Twoj pierwszy wyjazd to nie musisz sie o nic martic. Ja jezdze od lat z TUI i nigdy nie mialem problmow z tym biurem. Do Chorwacji zawsze jezdzilem z dojazdem własnym. Parking przy hotelu jest bezplatny. Mozna praskowac na ogolnym parkingu lub zdluz hotelu lub drogi do apratamentow. Jest to tern hotelu. Przejzdza sie przez szlaban. Ja w tym hotelu wyjatkowo bylem poczatkiem wrzesnia z uwagi na mojego jednorocznego malucha . Niestety trafilem na pogode w kratke oraz troche wiatru - ale tego sie spodziewalem po wrzesniu. Dlatego tez woda w morzu jak i w basenie nie byla bardzo ciepla - okolo 20 C, ale mi to nie przszkadzalo. Moja strsza corka 5 lat kapala sie rowniez chetnie. Basen jest troch maly, a co do lezakow i parasoli przy basenie to jest kilka, ale z zajmowaniem jest kto pierwszy ten lepszy. Na plazy zawsze jezdze z wlasnym ekwipunkiem tzn karimata, parasol lub namiot muszelka. Kolo hotelu jest kilka malych plaz. Ja chodzilem na najblizsza naszych apartametow i ta byla w polowie ocieniona, kat ze nie trzba bylo parasola lub namiotu. Plaza jest ogolnie dostepna, lecz z uwagi na usytuowanie korzystaja z niej tylko goscie hotelowi. Zejscie do wody jest wygodne lecz jakies 3-4 m od brzegu robi sie juz gleboko, ale corka jak i maly kapali sie bez problemow. Trzeba pamietac o zakupie specjalnych butow do kapania dla wszystkich z uwagi na kamienie. Nie pamietam czy bylo jakies stoiska z tymi rzeczamy przy hotelu, ale w przyleglym Omisu, kupisz bez problemu.
Co do pogody w czerwcu toja jede juz 6 lat okolo 15 czerwca i zawsze mam juz bardzi ciepla pogode -bez szalenczych upalow i cieple morze. No chyba ze w 2011 bedzie inaczej. W tym 2011 roku tez jade w tym samym okresie i licze na dobra pogode. Jezeli chodzi o zwiedzanie to na pewno warto pojechac do Omisia, Splitu, Dubrownika. Szczegolmnie polecam Dubrownik, ale na to trzeba zarezerwowac caly dzien.

Jak bedziesz mial jeszcze troche pytan do daj znac. Moge Ci rowniez przeslac troche zdjec z tego hotelu tylko podaj maila.

Pozdrawiam i zycze milego wypoczynku
kama123
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama123 » 28.12.2010 15:22

Bardzo dziękuję za informacje. Fajnie, że można mieć własny ekwipunek na plaży. Chętnie pooglądam zdjęcia, podaję maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Jak przyjdzie mi coś do głowy, to jeszcze napiszę. Dziękuję serdecznie!
rinho
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rinho » 18.06.2011 12:23

Wybieramy się w tym roku do hotelu Villa Sagitta w Lokva Rogoznica. Czy dysponuje ktoś może fotkami z tego hotelu, w szczególności bungalowów, plaży itp. Czy ta plaża tam naprawdę taka kamienista? Czytałem, że w okolicach Omis są również piaszczyste plaże – był ktoś może?
rinho
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rinho » 13.08.2011 21:56

No i wróciliśmy. Hotel Villa Sagitta zakwaterowanie w bungalowie (2+2), wszystko przez biuro Adriatyk. Generalnie wszystko ok, tylko ew. rezydent jak yeti (podobno jest, ale nikt nie widział).
Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji, pisać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
florian46
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 09.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) florian46 » 16.01.2012 19:32

rinho napisał(a):No i wróciliśmy. Hotel Villa Sagitta zakwaterowanie w bungalowie (2+2), wszystko przez biuro Adriatyk. Generalnie wszystko ok, tylko ew. rezydent jak yeti (podobno jest, ale nikt nie widział).
Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji, pisać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witam serdecznie!
W lipcu wybieramy się z grupą znajomych (3 rodziny 2+2) do hotelu Villa Sagitta, zakwaterowanie w bungalowie (2+2) również przez Adriatyk
czy mógłbym prosić o kilka fotek z miejsca zakwaterowania, oraz hotelu, plaży, stołówki wszystko co dotyczy pobytu. Otrzymałem z biura 2 oferty cenowe na 4B AL, oraz 4A AL (dużo droższa), nie wiem czy warto dopłacać.
Proszę o opinie.
rinho
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rinho » 16.01.2012 22:28

florian46 napisał(a):
rinho napisał(a):No i wróciliśmy. Hotel Villa Sagitta zakwaterowanie w bungalowie (2+2), wszystko przez biuro Adriatyk. Generalnie wszystko ok, tylko ew. rezydent jak yeti (podobno jest, ale nikt nie widział).
Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji, pisać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witam serdecznie!
W lipcu wybieramy się z grupą znajomych (3 rodziny 2+2) do hotelu Villa Sagitta, zakwaterowanie w bungalowie (2+2) również przez Adriatyk
czy mógłbym prosić o kilka fotek z miejsca zakwaterowania, oraz hotelu, plaży, stołówki wszystko co dotyczy pobytu. Otrzymałem z biura 2 oferty cenowe na 4B AL, oraz 4A AL (dużo droższa), nie wiem czy warto dopłacać.
Proszę o opinie.


Maila jakiegoś podaj, to wyślę coś do Ciebie.
Ogólnie hotel fajny dla rodzin z dziećmi. Byngalowy stoją w takim piniowym gaju - jest się gdzie schować przed słoneczkiem, samochód postawić itp.
Te wyższe ceny to będą pokoje w takich piętrowych bungalowach bliżej morza - i hotelu, a tam trzeba chadzać jeść jeżeli masz AllInc. Ale te odległości nie są duże więc nie jest to zbyt uciążliwe. Różnica poziomów pomiędzy bungalowem, w którym mieszkałem a morzem wynosiła coś z 25m, hotel był gdzieś w połowie tego.
Zanim swoje zfotki wyślę, będę się posiłkował tym, co na necie jest.
Apartamenty droższe (piętro 1 ekipa, parter druga) - od tyłu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
od przodu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
rinho
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rinho » 16.01.2012 22:33

Tańsze bungalowy - więcej prywatności mają, balkony brak, ale każdy ma takie mini patio, stolik 4 krzesła więc jest gdzie siąść, nawet imprezkę zrobić zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

bungalowy od strony południowej zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotel Holiday Village Sagitta w miejscowości Lokva Rogoznica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone