Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hot Spoty WiFi - w Basce na Krk

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eznawca
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.06.2009
Hot Spoty WiFi - w Basce na Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) eznawca » 06.06.2009 00:21

Czy w Baśce na Kyrku są jakies miejsca z publicznym dostępem do internetu?

Ewentualnie czy polecacie jakąś niedrogą kawiarenkę internetowa?

Za tydzień wybieram się na Kyrk - Baśka może Punat i ze względów zawodowych nie mogę całkiem odciąć się od netu :(

Z góry dzięki za pomoc!
sysgone
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sysgone » 07.06.2009 00:47

W Basce jest darmowy dostep do netu. Ale nie każ mi przypominać sobie nazwy sieci ;-)
Nadajniki są co najmniej 4. Oprócz tego jest cała masa pojedynczych AP, więc masz dużą szansę na to, że w obrębie apartamentu będziesz mieć "własny" net.
Tak przynajmniej było w zeszłym roku we wrześniu. I nie sądzę, żeby się to zmieniło na gorsze.
kuchar504
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchar504 » 19.06.2009 14:37

a mniej więcej w których miejscach w baśce jest ten darmowy net?
A moze wie ktos czy w Makarskiej gdzies jest darmowy net?
sysgone
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sysgone » 19.06.2009 14:45

Ja go łapałem de facto w całym mieście.
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 19.06.2009 19:17

W Makarskiej jest przy porcie...stoi kolumna z pomiarem temperatury ciśnienia i czasu i tam jest nadajnik, podobnie jest w Tucepi.
W Baska Voda też pod platanem.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 21.06.2009 15:40

w Basce na Krk byłem w zeszłym roku i z dostępem nie ma problemu tylko że jest płatny, łapałem przy pizzeri i był płatny w pizzeri, w całym mieście też jest dostęp sieci Hoteli Baska i też płatny, darmówki nie złapałem a szukałem, ostatecznie zapłaciłem za dostęp 20 kun za 1h w sieci Hoteli Baska
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 21.06.2009 15:51

Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 22.06.2009 16:57

Hotel Corinthia Baska‎ i Villa Adria‎ właśnie należą do sieci Hoteli Baska czyli cena 20kun/h a zasięgem łapią prawie całą Baśke
sysgone
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sysgone » 22.06.2009 20:38

Znalazłem nazwę access pointów w Basce, na pockecie.
Właśnie wprowadzałem trasę na ten rok i przypadkiem wszedłem w konfiguracje sieci :)
Ale do rzeczy: darmowe AP w Baśce nazywały się bswireless.net_zagrebacka oraz bswireless.net_jug
Należało się podłączyć się do sieci, uruchomić przeglądarkę, która przekierowywała na stronę, na której należało kliknąć na przycisk z opisem w stylu "Włącz dostęp"
Po tej operacji dostęp do netu był otwarty. Przynajmniej do http i pop3.
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 23.06.2009 10:10

Dzięki
faktycznie było bswireless tylko że nie mogłem sie przebić
W tym roku też urlop w Baśce to sie przyda te info
kajjo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kajjo » 27.06.2009 09:07

Potwierdzam, bo właśnie jetem w Baśce i korzystam z bezpłatnego, bezprzewodowego dostepu do netu. Ja korzystam z akurat z punktu bswireless.net_skola.
Kwiotek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 19.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kwiotek » 30.06.2009 15:44

Witam, też jestem teraz w Baśce i korzystam z damowego netu WARDOG WIRELLESS.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hot Spoty WiFi - w Basce na Krk
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone