Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 17.06.2017 10:29

Zależy jeszcze na jak długo jedziecie. Jeśli na 2 tygodnie, to w tym terminie zostały 2 parcele, jeśli na tydzień to 3. Dotyczy parceli ujętych w systemie rezerwacji.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.06.2017 13:04

Janusz Bajcer napisał(a):Witam.
Jak za tydzień, to bez rezerwacji.
A to nie jest takie oczywiste. Teraz jeszcze przed sezonem działają karty ACSI i inne dające zniżki, dzięki którym pobyt po 17-19 eu za dobę wychodzi. W związku z tym kempingi ponoć pękają w szwach. Jeden z forumowiczów z tydz. temu pisał że Zaton zapchany, ludzie odbijali się od bramy.
Wpływ na to mógł mieć też termin, niektóre landy w Niemczech miały ferie zielonoświątkowe, kończą jutro chyba.
Faktem jest, że jednak coraz więcej ludzi jeździ poza terminem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2017 13:33

Myślę, że w czerwcu pobyt w strefie C możliwy bez rezerwacji.
marzajak
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.03.2018
Zaton

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzajak » 01.03.2018 11:00

Hej mam pytanie, czy był ktoś z Was na campingu Zaton w Chorwacji? Chciałabym zapytać, czy wszyscy przebywający na campingu dostają opaski? Chodzi mi czy mogę do domku 4 osobowego wziąć dodatkowo małe dziecko?
Pozdrawiam,
marzajak
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Zaton

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.03.2018 12:01

marzajak napisał(a):Hej mam pytanie, czy był ktoś z Was na campingu Zaton w Chorwacji? Chciałabym zapytać, czy wszyscy przebywający na campingu dostają opaski? Chodzi mi czy mogę do domku 4 osobowego wziąć dodatkowo małe dziecko?
Pozdrawiam,
marzajak
Jak to dodatkowo? Wszystkie osoby, nawet dziecko noworodek muszą być zgłoszone i to w momencie rezerwacji :!: Inaczej mogą Wam wogóle nie udostępnić lokum i zerwać umowę jak zobaczą, że jest więcej osób. Oni mają jakieś tam zasady, że np. jak jest lokum zarejestrowane na 4 osoby to nie może być 5 i tego przestrzegają nawet prywatni właściciele apartamentów a co mówić kemping, w razie kontroli grożą im sankcje za niedotrzymanie warunków co do ilości osób. Dlatego lepiej odrazu podczas rezerwacji to zgłoś bo chyba nie myślisz o cwaniackim przemyceniu dziecka 8O
marzajak
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzajak » 02.03.2018 08:54

Hej nie chodzi o przemycanie, tylko o możliwość dopłaty za to jedno dziecko.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2018 09:21

marzajak napisał(a):Hej nie chodzi o przemycanie, tylko o możliwość dopłaty za to jedno dziecko.

Masz już rezerwację :?: Apartament czy domek mobil home. :?:
Jeśli tak, to zapytaj tam gdzie rezerwowałeś.
Z tego co widzę, są 4 osobowe apartamenty (dla max. 4 osób), domki są 5 i 6 osobowe (max.5- 6 osób)
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone