Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piachu
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piachu » 24.02.2008 15:02

Czy ktoś się orientuje czy w apartamentach *** jest klimatyzacja? Z ich strony wynika, że nie ma ale może jest dostępna za dopłatą?

Dziękju.
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 24.02.2008 17:33

Z tego co wiem to +++ gwiazdkowe nie mają klimy tylko ++++ gwiazdkowe .
betka1
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) betka1 » 04.03.2008 17:06

Witam, a ja mam 2 pytania: jak jest w Chorwacji we wrześniu- jedziemy z dzieciakami 6- 20 właśnie do h.V. Zaton i drugie pytanie: jakie otrakcje dla dzieci są w cenie pobytu w tym miejscu (oprócz placu zabaw i basenu). Chodzi mi np. o pokój zabaw, zjeżdżalnę itd., poniewaz nigdzie nie widzę cennika, więc nie wiem czego sie spodziewać. :o :D
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 04.03.2008 17:23

soniatomek napisał(a):Z tego co wiem to +++ gwiazdkowe nie mają klimy tylko ++++ gwiazdkowe .

Zgadza się tylko 4-gwiazdkowe maja A/C
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 04.03.2008 17:29

betka1 napisał(a):Witam, a ja mam 2 pytania: jak jest w Chorwacji we wrześniu- jedziemy z dzieciakami 6- 20 właśnie do h.V. Zaton i drugie pytanie: jakie otrakcje dla dzieci są w cenie pobytu w tym miejscu (oprócz placu zabaw i basenu). Chodzi mi np. o pokój zabaw, zjeżdżalnę itd., poniewaz nigdzie nie widzę cennika, więc nie wiem czego sie spodziewać. :o :D

1. we wrześniu bywa różnie ,w zeszłym roku było byle jak (4-18.09)
ale to chyba wyjątek.
2. z tego co wiem (ale byłem bez dzieci)to: pokój zabaw nie wiem czy jest,
zjeżdżalnia na placu zabaw darmo, imprezy wieczorem dla dzieci
darmo, reszta płatna. :papa: :papa: :papa:
betka1
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) betka1 » 05.03.2008 22:24

No, to jedziemy z Krakowa 7 września. :D Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze. A jakie macie doświadczenie w długości podróży do Zatonu w przypadku jazdy z dziećmi?
badurianin
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) badurianin » 27.03.2008 19:20

Witam,
Jade do Holiday Village - ZATON 14-28.06.2008 z Wrocławia z dzieckiem.
jak ktos będzie w tym terminie na tym camp. to zapraszam do kontaktu .

Pytanie do tych co już byli :
Ile Wam zajeło dojechanie na miejsce z Polski ? W zeszły roku byłem we Włoszech z rodziną przez Niemcy 24 godz. jazdy do Rymini.
Czy do Zaton będzie podobnie brać to na 2 razy ?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2008 19:45

badurianin napisał(a): Ile Wam zajeło dojechanie na miejsce z Polski ? W zeszły roku byłem we Włoszech z rodziną przez Niemcy 24 godz. jazdy do Rymini.Czy do Zaton będzie podobnie brać to na 2 razy ?

8O :roll: Ile?

Z Wrocka do Wloch zimą ~1150km, z tego autostrady ~800 zajęło mi 12,5h
badurianin
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) badurianin » 27.03.2008 20:16

FUX napisał(a):
badurianin napisał(a): Ile Wam zajeło dojechanie na miejsce z Polski ? W zeszły roku byłem we Włoszech z rodziną przez Niemcy 24 godz. jazdy do Rymini.Czy do Zaton będzie podobnie brać to na 2 razy ?

8O :roll: Ile?

Z Wrocka do Wloch zimą ~1150km, z tego autostrady ~800 zajęło mi 12,5h

Może mi się troche omskneło , wyjechałem o 24.oo i byłem na ok 17 .oo czyli czyli ok 16 godz . ale z dzieckiem małym , postojami licznymi i wcale mi się nie spieszyło , zresztą nie było jak bo u Włochów był początek urlopów i korki dość spore , a trasa miała ok 1400 km .
Mniejsza z tym , ciekawi mnie ta trasa do Chorwacji i Zatonu :idea:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2008 21:28

Niedługo postaram się :oops: :oops: :oops: uzupełnic info o trasach do cro z zachodniej Polski, tzn. punkt startowy Breslau :lol: .
Polecam sprawdzana kilkakrotnie trasę przez Krapkowice, Krnov, Olomouc, Brno, Breclav, Reintal, Wien, Zagreb.
spoko i cisza. B. mały ruch samochodowy.
Wyjazd koło 3 Wrocław. W Splicie byłem na 14-tą na terminalu promowym.
leszek777
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek777 » 27.03.2008 22:25

Witam wszystkich. Na przełomie lipca i sierpnia jadę do Zatonu do apartamentow 3 gwiazdkowych. Mam pytanie do Forumowiczów:
1. Czy w tym ośrodku można wypożyczyć windusrfing. Ile to kosztuje?
2. Zamierzam jechać przez Czechy i Austrię. W Czechach chcę przekroczyć granicę w Mikulovie. Czy macie jakieś doświadczenia jak najmniej uciążlwie przejechać koło Wiednia?
Z góry bardzo dziękuję.
Poprzednio byłem na Istrii w Punta Verudella - służę informacjami.
Leszek
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2008 23:17

leszek777 napisał(a): W Czechach chcę przekroczyć granicę w Mikulovie. Czy macie jakieś doświadczenia jak najmniej uciążlwie przejechać koło Wiednia?

Przez Mikulov nie jeżdżę. Patrz wyżej, na moją trasę. jest nieuciążliwa.
Przez Wiedeń przejeżdża się na luzie.
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008
Apartament ****

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 09.04.2008 13:39

Witam forumowiczów!
W związku z tym, że wtym roku wybieram się do Holiday Village Zaton do apartamentu **** sześcioosobowego mam pytanie do osób, które miały okazje je zobaczyć.
1)W/g katalogu apartament ten jest umieszczony na 1 piętrze i zastanawia mnie jaki jest rozkład pokoi?Czy wszystkie pomieszczenia są na jednym piętrze? W takim razie pod tym apartamentem musiałby być inny apartament?Czy tak jest?
2)Jeśli chodzi o internet czy jest on płatny?CZy jest bezprzewodowy czy przewodowy?
Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 09.04.2008 14:26

Wejdz na strone zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wybierz język, potem apartamenty, jak klikniesz w apartamentach
4-gwiazdkowych na AP/5-6 LUX zobaczysz rzut pomieszczenia.
Należy do niego 1 i 2 piętro.
Odpowiedzi na pozostałe pytania nie znam. :papa: :papa: :papa:
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 09.04.2008 14:35

ROCHEN napisał(a):Wejdz na strone zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wybierz język, potem apartamenty, jak klikniesz w apartamentach
4-gwiazdkowych na AP/5-6 LUX zobaczysz rzut pomieszczenia.
Należy do niego 1 i 2 piętro.
Odpowiedzi na pozostałe pytania nie znam. :papa: :papa: :papa:


Byłem na tej stronie i widziałem ten rzut.Tylko jak oni liczą - czy 1 piętro to parter(ground floor)?Bo te budynki z apartamentami na zdjęciach są jednopiętrowe a nie dwu.Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 09.04.2008 15:55 przez skunk, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone