Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hola! Teneryfa 2 AD2018

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 23.02.2018 15:53

... no to można powiedzieć, że jestem na bieżąco ... :wink: ... a my się wybieramy i wybieramy i wybrać się coś nie możemy - na razie sobie podziwiam u Ciebie ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 24.02.2018 22:10

tony montana napisał(a):No naprawdę, bardzo Cie proszę, bierz się za relację! :)
8)



Tony , z powodu braku czasu i niestety lenistwa, mam niedokończoną relację kubańską :oops: . A o Kanarach na forum jest dużo informacji,więc jeszcze jedna relacja pewnie niewiele by wniosła ... :) :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.02.2018 23:13

wojan napisał(a): A o Kanarach na forum jest dużo informacji,więc jeszcze jedna relacja pewnie niewiele by wniosła ... :) :papa:
Wojan, każda relacja coś nowego wnosi, chociażby punkt widzenia... Powoli, powoli i do przodu...
karolekw
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolekw » 25.02.2018 10:10


Tony - jeżeli wracaliście 4 lutego to mogliśmy lecieć tym samym samolotem :) ( tylko w odwrotne strony :) )



To i ja się przyłączę, też lecieliśmy 04.02 z Modlina.
Przez cały tydzień (do 11.02) kolejka na Teide niestety nie kursowała, ale byliśmy pod wulkanem 10.02 i było 12 stopni, pełne słońce... no i wiatr niestety.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 25.02.2018 10:19 przez karolekw, łącznie edytowano 2 razy
karolekw
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolekw » 25.02.2018 10:18

Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Kusisz, kusisz.... choć na razie Lanzarote dla mnie wyżej. Ale czekam na więcej...


A dla mnie chyba jednak chyba Teneryfa. Bo bardziej zielona :lol:


Byłem i tu i tu i moja kolejność to: Gran Canaria, Teneryfa i Lanzarote na 2 miejscu, jedzenie najlepsze zdecydowanie na Teneryfie, polecam szczególnie restaurację Celso w miejscowości La Caleta

pozdr
karolekw
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 05.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolekw » 25.02.2018 10:50

tony montana napisał(a):
2425 : 8 (4 osoby x 2 loty - tam i z powrotem) = 303 PLN za jeden lot

:papa:


U nas wyszło 1600 za bilety dla 4os. 21pln za parking i 200pln dojazd (Gdynia-Modlin-Gdynia), dodam tylko, że to były ferie, a bilety kupione w październiku.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.02.2018 12:14

Karolekw to czekamy i na Twoją relację...
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 25.02.2018 19:37

tony montana napisał(a):No naprawdę, bardzo Cie proszę, bierz się za relację! :)
8)



piekara114 napisał(a):
wojan napisał(a): A o Kanarach na forum jest dużo informacji,więc jeszcze jedna relacja pewnie niewiele by wniosła ... :) :papa:
Wojan, każda relacja coś nowego wnosi, chociażby punkt widzenia... Powoli, powoli i do przodu...



OK :D Przekonaliście mnie :D Z tym, że chyba nie ma sensu pisać o Teneryfie, bo to bardzo dobrze na forum opisane miejsce. Postaram się umieścić kilka fotek i informacji z jednodniowego wypadu na Gomerę. Może być :?: :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.02.2018 19:47

wojan napisał(a):OK :D Przekonaliście mnie :D Z tym, że chyba nie ma sensu pisać o Teneryfie, bo to bardzo dobrze na forum opisane miejsce. Postaram się umieścić kilka fotek i informacji z jednodniowego wypadu na Gomerę. Może być :?: :D
Może być....na początek :mrgreen:
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 27.02.2018 11:39

Dogoniłam ;)
U nas kanarki w planach kiedyś tam, mnie długość lotu przeraża trochę :oops: Jakoś nie mogę usiedzieć w samolocie :oops:
Co do cen to na maj na dwa tygodnie Kr-GC można było kupić bilety w cenie ok 1200zł dla 3 os, przez chwilę się wahałam czy nie klepnąć ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.02.2018 12:53

Kilka dni temu tez była dobra promocja, w sumie lat minute:
tfs.png


Tony, my tu czekamy na ciąg dalszy i się nudzimy....no i z nudów powstał punkty wymiany ofert lotów na Kanary :mrgreen:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 27.02.2018 13:27

piekara114 napisał(a):Trafiają się. Popatrz np tu: https://www.fly4free.pl/tydzien-na-teneryfie-885/ No i czartery też coś tam pozwalają upolować. Rok temu w czerwcu przyjaciółka 2+2 była na Lanzarote na tydz z wizztour za 3200 (lot+hotel).


Poważnie? Cztery osoby lot plus hotel w czerwcu za 3200 PLN? To nie okazja - to ZA DARMO

kmichal napisał(a):... no to można powiedzieć, że jestem na bieżąco ... :wink: ... a my się wybieramy i wybieramy i wybrać się coś nie możemy - na razie sobie podziwiam u Ciebie ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.


No, ale za to byłeś w równie słonecznej Andaluzji :)

wojan napisał(a):Tony , z powodu braku czasu i niestety lenistwa, mam niedokończoną relację kubańską :oops: . A o Kanarach na forum jest dużo informacji,więc jeszcze jedna relacja pewnie niewiele by wniosła ... :) :papa:


Wniosłaby, wniosłaby...
Tym bardziej, że jak czytałem dalej - zrealizowałeś punkt programu, który ja miałem w planie - a ze względu na wątpliwą pogodę (cały czas chmurki nad La Gomerą) i koszty - nie zrealizowałem - rejs na La Gomerę

karolekw napisał(a):To i ja się przyłączę, też lecieliśmy 04.02 z Modlina.
Przez cały tydzień (do 11.02) kolejka na Teide niestety nie kursowała, ale byliśmy pod wulkanem 10.02 i było 12 stopni, pełne słońce... no i wiatr niestety.

Pozdrawiam


No to mieliście ciut cieplej pod Teide, super, jakaś traska na miejscu zrobiona?
karolekw napisał(a):
U nas wyszło 1600 za bilety dla 4os. 21pln za parking i 200pln dojazd (Gdynia-Modlin-Gdynia), dodam tylko, że to były ferie, a bilety kupione w październiku.


Nie no tak to nam wyszło za SAM lot 1340 PLN (już pisałem wcześniej o tym) - ja podliczyłem wszystkie koszty z dojazdami hotelami w Berlinie (mogliśmy przecież nie spać), parkingiem etc
:boss:

wojan napisał(a):OK :D Przekonaliście mnie :D Z tym, że chyba nie ma sensu pisać o Teneryfie, bo to bardzo dobrze na forum opisane miejsce. Postaram się umieścić kilka fotek i informacji z jednodniowego wypadu na Gomerę. Może być :?: :D


Zacznij po prostu od La Gomery, a potem już, miejmy nadzieję, poleci :)

Mai napisał(a):Dogoniłam ;)
U nas kanarki w planach kiedyś tam, mnie długość lotu przeraża trochę :oops: Jakoś nie mogę usiedzieć w samolocie :oops:
Co do cen to na maj na dwa tygodnie Kr-GC można było kupić bilety w cenie ok 1200zł dla 3 os, przez chwilę się wahałam czy nie klepnąć ;)


Z Berlina "tylko" 4.50 :)
Zawsze można też lecieć do jakiej Barcelony albo Madrytu - tam posiedzieć parę dni i stamtąd lot 1,5-2h :)

piekara114 napisał(a):Kilka dni temu tez była dobra promocja, w sumie lat minute:
tfs.png


Tony, my tu czekamy na ciąg dalszy i się nudzimy....no i z nudów powstał punkty wymiany ofert lotów na Kanary :mrgreen:



Czy ja wiem?
458 PLN bez Karty Wizz (już mi się skończyła) żeby lecieć na trzy dni ;)

NO JUŻ JUŻ piszę

:papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 27.02.2018 13:37

Playa del Duque cz.2

Schodzimy z promenadki na plażę (przyjedziemy tu plażować jeszcze 2 razy w późniejszych dniach)
Obrazek

Zalegniemy zaraz na chwilę na tych leżaczkach
Obrazek

Chmury niby nieprzyjazne, ale one tak naprawdę wiszą nad górami tylko - one ich tutaj nie dopuszczają generalnie
Obrazek

Obrazek

Po krótkim relaksie idziemy okrążyć cypel Pana Puiga, w celu udania się na zachód słońca
Obrazek

Woda przy tych skałkach miała fajny kolor, nawet wieczorem
Obrazek

Jest FAJNIE
Obrazek

Jeszcze lepiej prezentują się góry nad okolicą - podobnych zdjęć będzie jeszcze kilkadziesiąt w tej relacji - WYBACZCIE
Obrazek

Obrazek

Playa del Duque z góry
Obrazek

Obrazek

Żmijowiec, palemki i kaktusy
Obrazek

Przedsmak zachodu słońca "w okolicach" La Gomery
Obrazek

CDN....

:papa: :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 27.02.2018 13:45

Hola Tony :)
Kolejny wypad na kanarki-powoli stajesz się ekspertem... :oczko_usmiech:
Podążam za wami 8) na emeryturę też mogę :?: :mrgreen:

Dawaj to słońce 8)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 27.02.2018 18:20

CROberto napisał(a):Hola Tony :)
Kolejny wypad na kanarki-powoli stajesz się ekspertem... :oczko_usmiech:
Podążam za wami 8) na emeryturę też mogę :?: :mrgreen:

Dawaj to słońce 8)


Czesc Robert! :)
Do eksperta to mi jesCze daleko, o Teneryfie juz moge cos powiedziec (ze chcialbym miec tam mieszkanko) o GC tez nieco, ale pozostale wyspy sa dla mnie tajemnica ;(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España



cron
Hola! Teneryfa 2 AD2018 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone