Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.03.2018 13:01

tomekkulach napisał(a):Oj Gusia kuszisz tym 8O
http://www.beach-village.com/
Oj kusisz :roll:
Ale przynajmniej mam plan B :lol: ...
Powiem tak... Poza dobrym standardem, kemping jest dogodnie położony względem odległości od przystani promowej i od miasteczka w którym wieczorami można sobie połazić. Stanowi też lepszą bazę wypadowa do zwiedzania, ponieważ z tej strony wyspy jest po prostu bliżej do większości miejsc wartych odwiedzenia niż to jest z Bolu.

Plan B musi być tylko, żeby się nie posypał przez coś jak mój 2 lata temu :mrgreen:

waldemar1973 napisał(a):Pięknie pokazałaś tę swoją Chorwację :) mogłabyś sprzedawać pocztówki dla turystów ;) Bardzo ładne foty!
Dziękuję :) ale w obecnych czasach to chyba bym klienta nie znalazła, każdy strzela swoich pocztówek tysiąćpińcet :mrgreen:

Katerina napisał(a):gusia-s
Na niebie chmurki odgrywają dziś przed nami niezwykły spektakl.

Ta chmura...
...to musiała krążyć nad Jadranem, bo we wrześniu widzieliśmy ją w Orebiću... :oczko_usmiech:
Wygląda trochę złowrogo... :roll: ...
Nasza była zupełnie niegroźna, wręcz jak parasol ochronny :mrgreen:

Magda O. napisał(a):
agata26061 napisał(a):
gusia-s napisał(a): Tak czy siak nie pozajadam fig w tym roku bo najpóźniej w połowie lipca to już będę po urlopie a wtedy figi jeszcze nie dojrzałe.
Qrczę, to ja w takim razie też fig nie skosztuję :cry: Moje wakacje zaczynają się 24 czerwca, a kończą 5 lipca :( Nigdy jeszcze nie byłam w tym czasie w Cro. Zawsze to był początek września lub koniec sierpnia, więc figi były pyszne...
Kochana, od dwóch lat jeżdżę w tym terminie i w tym roku będzie tak samo :D a figi w tym czasie są jak należy, jem je codziennie :D
Agata widzisz czyli szanse jednak masz na tym Hvarze.
Jak 2 lata temu na Krk byliśmy w pierwszej poł. lipca to cienko było z tym towarem :? więc może zależy od regionu.

beatabm napisał(a): ... Mieliśmy leniuchować cały dzień a Ty znów do samochodu??? Berta nie zasłużyła na wakacje??
Ja nie twierdziłam, że cały :mrgreen: No weźźźź Berta 2 doby była w bezruchu i już same jej koła się rwały do jazdy :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.03.2018 16:24

Magda O. napisał(a):Kochana, od dwóch lat jeżdżę w tym terminie i w tym roku będzie tak samo :D a figi w tym czasie są jak należy, jem je codziennie :D

No, to kamień z serca... :smo: :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.03.2018 19:08

gusia-s napisał(a):
Plan B musi być tylko, żeby się nie posypał przez coś jak mój 2 lata temu :mrgreen:


Pamiętam :lol:
Łukasz,Szczepan,no i Duszan :hearts:

No ja w tym roku z bólem serca muszę zrezygnować z
tego koncertu :cry:
Niestety,podczas dwóch ostatnich razów jak grali u nas coś mi niespodziewanego wyskakiwało...
Sprzed dwóch lat mam nawet nieskasowane bilety :|
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.03.2018 19:30

tomekkulach napisał(a): ... Łukasz,Szczepan,no i Duszan :hearts: ......
W sumie powinni zmienić nazwę z 2Cellos na LSD :mrgreen: Pasuje nie tylko względem inicjałów :wink:

Co do rezygnacji to wiesz jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze :wink:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 24.03.2018 00:35

Aleś pociągnęła :oczko_usmiech: 55 strona :roll: , ciężko nadrobić, ale Bol, jako mniejsce do plażingu to na pewno nie Zlatni Rat :lol: , byłam widziałam i dziękuję :wink: , ale obok plażyczki to całkiem fajne pokazujesz 8)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.03.2018 17:53

renatalato napisał(a):Aleś pociągnęła :oczko_usmiech: 55 strona :roll: , ciężko nadrobić, ale Bol, jako mniejsce do plażingu to na pewno nie Zlatni Rat :lol: , byłam widziałam i dziękuję :wink: , ale obok plażyczki to całkiem fajne pokazujesz 8)
Chwilowy zastój ;) Kończymy z tą zimą :mrgreen:
FB_IMG_1521910201696.jpg


cdn ... :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 24.03.2018 17:58

Hurrraa :!: Welcome WIOSNA :!: :hearts: :sm:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 24.03.2018 20:15

gusia-s napisał(a):
renatalato napisał(a):Aleś pociągnęła :oczko_usmiech: 55 strona :roll: , ciężko nadrobić, ale Bol, jako mniejsce do plażingu to na pewno nie Zlatni Rat :lol: , byłam widziałam i dziękuję :wink: , ale obok plażyczki to całkiem fajne pokazujesz 8)
Chwilowy zastój ;) Kończymy z tą zimą :mrgreen:
FB_IMG_1521910201696.jpg


cdn ... :papa:



No ładna była... :twisted: , spalona, czy utopiona :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.03.2018 23:13

Marzanna całkiem całkiem... :D Zima już pożegnana, więc czekamy na ciepełko. A tak swoją drogą... Jak ogrzewacie przyczepę podczas właśnie takich wyjazdów bardzo wczesną wiosną? Nie jest Wam zbyt zimno?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.03.2018 09:19

Katerina napisał(a):Hurrraa :!: Welcome WIOSNA :!: :hearts: :sm:
No i mamy wiosnę :) słonko grzeje, ani jednej chmurki :)

renatalato napisał(a): No ładna była... :twisted: , spalona, czy utopiona :oczko_usmiech:
Spalona i utopiona ... Marzanna była eko :)

agata26061 napisał(a):... Jak ogrzewacie przyczepę podczas właśnie takich wyjazdów bardzo wczesną wiosną? Nie jest Wam zbyt zimno?
Mamy ogrzewanie, piecyk gazowy z nadmuchem. W majtkach można biegać a nawet bez :mrgreen:
Przy minusowych temp. na zewnątrz też jest w środku ciepło.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 25.03.2018 12:49

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a):... Jak ogrzewacie przyczepę podczas właśnie takich wyjazdów bardzo wczesną wiosną? Nie jest Wam zbyt zimno?
Mamy ogrzewanie, piecyk gazowy z nadmuchem. W majtkach można biegać a nawet bez :mrgreen:
Przy minusowych temp. na zewnątrz też jest w środku ciepło.

Myślałem, że palisz Marzannami ... no ale nawet ich duża ilość, nie da takiego ciepła, żeby bez majtek ... :mrgreen: .
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.03.2018 06:39

To składam reklamację :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Jak topiliście tę Marzannę skoro u mnie na podwórku wciąż tyle śniegu??? 8O Wnoszę o poprawkę i utopienie PORZĄDNE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.03.2018 07:21

Buber napisał(a):
gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a):... Jak ogrzewacie przyczepę podczas właśnie takich wyjazdów bardzo wczesną wiosną? Nie jest Wam zbyt zimno?
Mamy ogrzewanie, piecyk gazowy z nadmuchem. W majtkach można biegać a nawet bez :mrgreen:
Przy minusowych temp. na zewnątrz też jest w środku ciepło.

Myślałem, że palisz Marzannami ... no ale nawet ich duża ilość, nie da takiego ciepła, żeby bez majtek ... :mrgreen: .
No raczej :mrgreen: ... Marzanna z racji eko-materiału, z którego jest wykonana to ma słomiany zapał/zapłon :mrgreen:
Trzeba by całą stodołę tych panien, żeby bez majtek :mrgreen:

beatabm napisał(a):To składam reklamację :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Jak topiliście tę Marzannę skoro u mnie na podwórku wciąż tyle śniegu??? 8O Wnoszę o poprawkę i utopienie PORZĄDNE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co Ty mówisz 8O
U mnie tak piknie słoneczko daje i ani krzty śniegu. Marzanna była topiona w mazowieckim, może trzeba powtórzyć w lubelskim :mrgreen:

Marzanna poszła pięknie z nurtem. W tamtym roku się zaczepiła o konary i nie chciała spływać a w tym idealnie. Odprowadził ją bociek, lecąc nad nią :mrgreen: Czyli jest wiosna i będzie dobry sezon :)
Tak się mawia ... pierwszy bociek widziany na gnieździe nie wróży podróży ale ten w locie to ho ho :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.03.2018 07:50

gusia-s napisał(a):Marzanna poszła pięknie z nurtem. W tamtym roku się zaczepiła o konary i nie chciała spływać a w tym idealnie. Odprowadził ją bociek, lecąc nad nią :mrgreen: Czyli jest wiosna i będzie dobry sezon :)
Tak się mawia ... pierwszy bociek widziany na gnieździe nie wróży podróży ale ten w locie to ho ho :mrgreen:

Widać wiosna na wschód się nie spieszy :roll:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.03.2018 20:40

U nas już śniegu nie ma, więc chyba topienie marzanny się Wam udało ;) Byle tylko nie powrócił :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone