Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.03.2018 14:25

agata26061 napisał(a):Figi :hearts: :hearts: Ostatnio kupiłam sobie w Lidlu, ale to smak już nie ten... Jakieś takie mdłe były. Może dlatego, że nie w Cro jedzone... :roll:


Mam wrażenie, że wszystko, co wyprodukowane w Cro, najlepiej smakuje w Cro. Za każdym razem zwozimy wino do Polski i jakoś nie pijemy go tak chętnie, jak piliśmy podczas urlopu.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.03.2018 14:31

CROnikiCROpka napisał(a): Za każdym razem zwozimy wino do Polski i jakoś nie pijemy go tak chętnie, jak piliśmy podczas urlopu.

Ooo to u nas bardzo szybko znikło 17 litrów przywiezionego wina z Cro, ale jak do tego doszło, nie wiem :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.03.2018 14:35

agata26061 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a): Za każdym razem zwozimy wino do Polski i jakoś nie pijemy go tak chętnie, jak piliśmy podczas urlopu.

Ooo to u nas bardzo szybko znikło 17 litrów przywiezionego wina z Cro, ale jak do tego doszło, nie wiem :wink:


To tak na fali wspomnień z wakacji :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.03.2018 15:10

CROnikiCROpka napisał(a):
agata26061 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a): Za każdym razem zwozimy wino do Polski i jakoś nie pijemy go tak chętnie, jak piliśmy podczas urlopu.

Ooo to u nas bardzo szybko znikło 17 litrów przywiezionego wina z Cro, ale jak do tego doszło, nie wiem :wink:


To tak na fali wspomnień z wakacji :oczko_usmiech:

Hehe, tak na poważnie, to z jednej strony lubimy wino, więc czasem się i w domu napijemy, ale taki mam zwyczaj, że po powrocie z Cro zapraszamy znajomych właśnie na winko i degustację jakichś lokalnych produktów przywiezionych z Chorwacji. Wtedy zazwyczaj trochę winka pójdzie, a resztę zostawiamy dla siebie ;)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.03.2018 15:11

agata26061 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
agata26061 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a): Za każdym razem zwozimy wino do Polski i jakoś nie pijemy go tak chętnie, jak piliśmy podczas urlopu.

Ooo to u nas bardzo szybko znikło 17 litrów przywiezionego wina z Cro, ale jak do tego doszło, nie wiem :wink:


To tak na fali wspomnień z wakacji :oczko_usmiech:

Hehe, tak na poważnie, to z jednej strony lubimy wino, więc czasem się i w domu napijemy, ale taki mam zwyczaj, że po powrocie z Cro zapraszamy znajomych właśnie na winko i degustację jakichś lokalnych produktów przywiezionych z Chorwacji. Wtedy zazwyczaj trochę winka pójdzie, a resztę zostawiamy dla siebie ;)


Bardzo fajny zwyczaj :) Muszę też go wprowadzić :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.03.2018 16:41

beatabm napisał(a):... Tak patrzę - Twoja maska na pieknym pokrowcu czy czymś innym leży - w kotwiczki. Znaczy że przygotowana do wrzesniowych przygód? :oczko_usmiech: ...
Torba przepastna to jest :) Wystąpiła już w poprzednich odcinkach na moim ramieniu. We wrześniu to głównie wisiała w kajucie bo na jachcie aż tyle miejsca na spacery z nią to nie było
:mrgreen: Czasem wychodziłyśmy gdzieś razem na ląd ;)
IMG_20170919_173521.jpg


beatabm napisał(a):... Samotny rower z jachtem w tle - doskonałą wycieczke sobie zorganizowałaś :hearts:
No tak się trafiło pięknie :hearts:

agata26061 napisał(a):Figi :hearts: :hearts: Ostatnio kupiłam sobie w Lidlu, ale to smak już nie ten... Jakieś takie mdłe były. Może dlatego, że nie w Cro jedzone... :roll:
To nie to samo co prosto z drzewa Obrazek W tym roku nie pozajadam :(

CROnikiCROpka napisał(a):Mam wrażenie, że wszystko, co wyprodukowane w Cro, najlepiej smakuje w Cro. Za każdym razem zwozimy wino do Polski i jakoś nie pijemy go tak chętnie, jak piliśmy podczas urlopu.
Mówi się, że najlepiej smakuje tam skąd pochodzi :)

agata26061 napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a): Za każdym razem zwozimy wino do Polski i jakoś nie pijemy go tak chętnie, jak piliśmy podczas urlopu.

Ooo to u nas bardzo szybko znikło 17 litrów przywiezionego wina z Cro, ale jak do tego doszło, nie wiem :wink:
Rozpusta :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.03.2018 21:34

gusia-s napisał(a): W tym roku nie pozajadam :(

Dlaczego? Nie będziecie w Cro w tym roku? Jeśli już o tym pisałaś, to wybacz :oops: , ale nie zawsze czas pozwala czytać wszystkie komentarze do relacji :oops:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.03.2018 21:55

agata26061 napisał(a):
gusia-s napisał(a): W tym roku nie pozajadam :(
Dlaczego? Nie będziecie w Cro w tym roku? Jeśli już o tym pisałaś, to wybacz :oops: , ale nie zawsze czas pozwala czytać wszystkie komentarze do relacji :oops:
Mam pokusę by dokonać zdrady to raz ale decyzja jeszcze nie zapadła. Z racji, że nic nie musimy rezerwować mamy czas na decyzję dokąd ... Z jednej strony mnie mocno kusi by zrobić przerwę, z drugiej jednak strony strasznie mi żal no i jestem w rozterce :(

Tak czy siak nie pozajadam fig w tym roku bo najpóźniej w połowie lipca to już będę po urlopie a wtedy figi jeszcze nie dojrzałe.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.03.2018 23:21

Dzień 12 - 26.07.2017 środa – Polowanie :wink:

Już niewiele nam zostało tej laby. Czas trzeba dobrze wykorzystać na ładowanie akumulatorów i słodkie lenistwo w tych wspaniałych okolicznościach przyrody, które mamy tuż pod nosem 100 m od kempingu :hearts: .
IMG_20170726_110918.jpg
IMG_20170726_111319.jpg
IMG_20170726_125154.jpg
IMG_20170726_131904.jpg


Korzystamy więc ze słońca, Jadrana, i tej oazy spokoju jaka nas otacza, jak jacyś rozbitkowie na bezludnej wyspie :hearts:
DSC_0486.JPG
DSC_0491.JPG
DSC_0495.JPG
DSC_0501.JPG
DSC_0520.JPG
DSC_0524.JPG
DSC_0539.JPG


Na niebie chmurki odgrywają dziś przed nami niezwykły spektakl. To chyba jedyny dzień z taką przejrzystością powietrza.
DSC_0509.JPG
DSC_0511.JPG
DSC_0512.JPG
DSC_0514.JPG


Polujemy na widoczki i z nimi Was zostawiam :)
DSC_0516.JPG
DSC_0519.JPG
DSC_0545.JPG
DSC_0548.JPG
DSC_0551.JPG
DSC_0552.JPG
DSC_0553.JPG
DSC_0554.JPG
DSC_0556.JPG
DSC_0561.JPG
DSC_0567.JPG
DSC_0569.JPG


Prawie całe popołudnie tak przegniliśmy :mrgreen: a co :?: :!: nie wolno :?: :mrgreen: Obrazek

Aż nam w brzuchach zaburczało.
Dziś na obiado/kolację grillowana Pljeskawica Obrazek.
IMG_20170726_230224.jpg
IMG_20170726_181521.jpg


Wypoczęci, nakarmieni, Obrazek … czas na wycieczkę :wink:
Do wozu ……. Obrazek


Cdn. … :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.03.2018 23:23

gusia-s napisał(a):Tak czy siak nie pozajadam fig w tym roku bo najpóźniej w połowie lipca to już będę po urlopie a wtedy figi jeszcze nie dojrzałe.

Qrczę, to ja w takim razie też fig nie skosztuję :cry: Moje wakacje zaczynają się 24 czerwca, a kończą 5 lipca :( Nigdy jeszcze nie byłam w tym czasie w Cro. Zawsze to był początek września lub koniec sierpnia, więc figi były pyszne...
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.03.2018 00:10

Oj Gusia kuszisz tym 8O
http://www.beach-village.com/
Oj kusisz :roll:
Ale przynajmniej mam plan B :lol:
:papa:
waldemar1973
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 07.07.2005
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldemar1973 » 21.03.2018 08:30

Pięknie pokazałaś tę swoją Chorwację :) mogłabyś sprzedawać pocztówki dla turystów ;) Bardzo ładne foty!
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.03.2018 09:02

gusia-s
Na niebie chmurki odgrywają dziś przed nami niezwykły spektakl.


Ta chmura...

chmura.JPG


...to musiała krążyć nad Jadranem, bo we wrześniu widzieliśmy ją w Orebiću... :oczko_usmiech:
Wygląda trochę złowrogo... :roll:

P8224364.JPG
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 21.03.2018 09:54

agata26061 napisał(a):
gusia-s napisał(a):Tak czy siak nie pozajadam fig w tym roku bo najpóźniej w połowie lipca to już będę po urlopie a wtedy figi jeszcze nie dojrzałe.

Qrczę, to ja w takim razie też fig nie skosztuję :cry: Moje wakacje zaczynają się 24 czerwca, a kończą 5 lipca :( Nigdy jeszcze nie byłam w tym czasie w Cro. Zawsze to był początek września lub koniec sierpnia, więc figi były pyszne...


Kochana, od dwóch lat jeżdżę w tym terminie i w tym roku będzie tak samo :D a figi w tym czasie są jak należy, jem je codziennie :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 21.03.2018 10:22

Też ją widziałam przecież 8O 8O 8O Zamieszkała tam na dobre czy jak??
Mieliśmy leniuchować cały dzień a Ty znów do samochodu??? Berta nie zasłużyła na wakacje?? :roll:
Piknie tam u Ciebie, błękit kontrastuje z bielą za moim oknem :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone