Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.03.2018 13:55

Moja Sąsiadka bardzo chciała w tym roku płynąć Makarskim Jadranem. Na szczęście skutecznie ją namówiłam na rejs innym pływadłem. Osobiście mi te statki nie przeszkadzają, bo ja na nich nie pływam, więc jak zobaczę je z lądu na 5 minut, to jakoś bardzo mnie to nie razi. No i z drugiej strony rozumiem te osoby, które nim płyną. Potrzebują po prostu zabawy i lubią takie imprezowe spędy, więc niech sobie płyną. Szczerze, jakoś mam to po prostu w 4 literkach i nie wiem jak mogłabym się do tego odnieść.
Dobrze, że jest taka różnorodność jeśli chodzi o wybór statku na rejs i każdy może znaleźć coś dla siebie.
Z kolejnej strony wydaje mi się, że na tych statkach raczej dzieciaki nie pływają, a jak już, to chyba przez przypadek rodzice fundują swoim pociechom takie atrakcje. Dlatego ja z dzieciakami takim przybytkiem bym nie płynęła :D
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 19.03.2018 14:15

Cześć :)
Byłam na tej plaży Zlatni Rat i rzeczywiście mnóstwo ludzi. Jednak my byliśmy w Chorwacji pierwszy raz w zeszłym roku i w sumie dla nas Fisch Picnik z Makarskiej na Brać okazał się fantastyczny - statek Voga okazał się szybszy i w miarę cichy ;)
Potwierdzam też że woda z jednej strony jest cieplejsza a z drugiej chłodniejsza - ale była cudowna :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.03.2018 14:35

Katerina napisał(a):Filmik z imprezy z sokołami na M.J. zniesmaczył mnie bardziej niż...Baśka :roll: :wink: :oczko_usmiech:
Najgorszy z możliwych koszmarów...
tomekkulach napisał(a):
gusia-s napisał(a):Hej Sokoły
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ja-pierdole-ale-patologia-pl-ffffff

:mrgreen:

beatabm napisał(a):Tron zdecydowanie Ci pasuje :smo:
Mam coraz wiekszą chęć odwiedzic Bol - widzę ze w porcie miejsca są :oczko_usmiech:
Mogłaby zasiadać na takim codziennie :)
Nooo ... a przy porcie wynajmują skuterki i quady i wiooo na Vidovą :)

dids76 napisał(a):"Makarski Jadran" codziennie ok. 17:30 wpływa do zatoczki niedaleko naszych apartamentów i kapitan pozdrawia plażowiczów :wink:
Na całodniowy "fichpicknik" na tym pływadle nikt by mnie nie namówił :roll: :oczko_usmiech: :mrgreen:
Ani mnie :mrgreen:

agata26061 napisał(a):... rozumiem te osoby, które nim płyną. Potrzebują po prostu zabawy i lubią takie imprezowe spędy, więc niech sobie płyną. ...

... Z kolejnej strony wydaje mi się, że na tych statkach raczej dzieciaki nie pływają, a jak już, to chyba przez przypadek rodzice fundują swoim pociechom takie atrakcje. Dlatego ja z dzieciakami takim przybytkiem bym nie płynęła :D
Ci świadomi tak ale biedni ci, którzy nie wiedzieli w co się pakują. Oglądałam kilka filmików na yb i owszem są tam całkiem małe dzieci. Niektóre podrygują na stołach dopingowani przez rodziców. Bezcenne są też miny pozostałych uczestników rejsu ... tych którzy nie imprezują :mrgreen:

Nie jestem jakąś starą zrzędą ale chyba by mi łeb pękł w takim zgiełku i tłoku. Płynęłam na Pagu Festini Boat ... jest to też statek imprezowy ale o wiele mniejszy no i celowo wybraliśmy dzień bez party ale i tak party było, tyle że bardziej stonowane :mrgreen:
Płynęłam też w Grecji jeszcze większym kolosem z tą różnicą, że muza leciała sobie w tle. Przewodnicy w różnych językach objaśniali gdzie płyniemy, co widzimy itd.

Na fish picniki zdecydowanie mniejsze jednostki :)

aisa80 napisał(a):Cześć :) ...
... Potwierdzam też że woda z jednej strony jest cieplejsza a z drugiej chłodniejsza - ale była cudowna
Cześć :)
Ja nie sprawdziłam :roll:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.03.2018 14:46

gusia-s napisał(a): Ci świadomi tak ale biedni ci, którzy nie wiedzieli w co się pakują.

I to jest właśnie sztuka wyboru dla siebie odpowiedniego miejsca. Nie tylko mam tutaj na myśli rejsy w Cro, ale ogólnie miejsce stacjonujące. Ostatnio gdzieś trafiłam na opis naszego rodaka, który przypadkowo trafił do Baski na Krk-u. Wyobrażał sobie, że skoro plaża tam jest długa, to że będzie na niej pusto 8O 8O 8O Jakież było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że na plaży dziki tłum, a sama plaża wąska. Po to jest internet, żeby sprawdzić opinie innych, nie wspominając już nawet o Cro.pl ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.03.2018 23:00

agata26061 napisał(a):
gusia-s napisał(a): Ci świadomi tak ale biedni ci, którzy nie wiedzieli w co się pakują.
I to jest właśnie sztuka wyboru dla siebie odpowiedniego miejsca...
Samo sedno ale nie każdy z tego korzysta a potem pretensje do garbatego, że ma dzieci proste ;)


Dzień 11 - 25.07.2017 leniwy wtorek :)

W nocy znów się paliło na lądzie, tam gdzie poprzednio :? . Wieczorny wiatr wzniecił widocznie niedogaszone pogorzelisko.
DSC_0466.JPG


Na szczęście rankiem już sytuacja opanowana :).

Poranek spędzam samotnie na przejażdżce Obrazek po okolicy. Czasem lubię tak pobyć sama z sobą :)
IMG_20170725_114250.jpg
IMG_20170725_115441.jpg
IMG_20170725_115817.jpg


Potem należne plażowanie, na porządnej cichej plaży pod nosem a nie jakiejś celebrytce ;)
IMG_20170725_134758.jpg
IMG_20170725_144506.jpg
IMG_20170725_145222.jpg
IMG_20170725_145238.jpg


Pyszny obiadek Obrazek, popity Obrazek a na deser własnoręcznie zebrane słodziutkie już figi podane na własnoręcznie przyniesionym z plaży oryginalnym talerzyku w kształcie serducha :mrgreen:
IMG_20170725_184640.jpg
IMG_20170725_181214.jpg
IMG_20170725_181508.jpg


Wieczorem koncert klapy na supetarskiej starówce :)
IMG_20170725_220745.jpg



I po dniu ;)
Laku noć Obrazek

Cdn. … :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 19.03.2018 23:12

No q ... to jest dopiero życie :D .
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2018 23:14

gusia-s napisał(a):Czasem lubię tak pobyć sama z sobą :)


Też czasem tak lubię :wink:
Przynajmniej można wtedy z kimś inteligentnym porozmawiać :oczko_usmiech:
:papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.03.2018 23:17

A kajak jeszcze wystąpi?
Talerz dizajnerski 8) Ciekawe jak by w zmywarce zareagował :roll: :lol:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.03.2018 23:18

Czasem trzeba poleniuchować :)

Mnie Vis starał się nauczyć leniuchowania na wakacjach, ale broniłam się, oj broniłam :P
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 19.03.2018 23:22

Łany bonsai ci tam wykiełkował :D

grase.jpg
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.03.2018 23:53

Buber napisał(a):No q ... to jest dopiero życie :D .
Moje chyba by mogło tak wyglądać na codzień :mrgreen:

tomekkulach napisał(a):
gusia-s napisał(a): Czasem lubię tak pobyć sama z sobą :)
Też czasem tak lubię :wink:
Przynajmniej można wtedy z kimś inteligentnym porozmawiać :oczko_usmiech:
Mądrze gadasz :mrgreen:

Katerina napisał(a):A kajak jeszcze wystąpi?
:oops:
Katerina napisał(a): Talerz dizajnerski 8) Ciekawe jak by w zmywarce zareagował :roll: :lol:
On w Jadranie nie takie zmywanie przechodził :mrgreen: ale nie będę próbować go prać w zmywarce :mrgreen:

CROnikiCROpka napisał(a):Czasem trzeba poleniuchować :)
Mnie Vis starał się nauczyć leniuchowania na wakacjach, ale broniłam się, oj broniłam :P
Niedługo się przekonamy jak twarda byłaś :mrgreen:

Katerina napisał(a):Łany bonsai ci tam wykiełkował :D
To wino z korzonkiem ... znaczy korzenne :mrgreen:
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2018 00:11

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a): Talerz dizajnerski 8) Ciekawe jak by w zmywarce zareagował :roll: :lol:
On w Jadranie nie takie zmywanie przechodził :mrgreen: ale nie będę próbować go prać w zmywarce :mrgreen:



Nooo !? :roll:
Mógłby się potłuc podczas wirowania :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.03.2018 09:35

tomekkulach napisał(a):
gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a): Talerz dizajnerski 8) Ciekawe jak by w zmywarce zareagował :roll: :lol:
On w Jadranie nie takie zmywanie przechodził :mrgreen: ale nie będę próbować go prać w zmywarce :mrgreen:
Nooo !? :roll:
Mógłby się potłuc podczas wirowania :mrgreen:
No iiii ... to byłaby niepowetowana strata :(
Lepszy jeden talerz w garści niż kilka w zmywarce :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.03.2018 10:53

Talerzyk francja elegancja :hearts:
Tak patrzę - Twoja maska na pieknym pokrowcu czy czymś innym leży - w kotwiczki. Znaczy że przygotowana do wrzesniowych przygód? :oczko_usmiech:
Samotny rower z jachtem w tle - doskonałą wycieczke sobie zorganizowałaś :hearts:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.03.2018 14:18

Figi :hearts: :hearts: Ostatnio kupiłam sobie w Lidlu, ale to smak już nie ten... Jakieś takie mdłe były. Może dlatego, że nie w Cro jedzone... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone