Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumowe buty na plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 09.06.2009 10:53

Z moich obserwacji wynika że dobre buty do wody kosztują w Polsce koło 40,- PLN (poza "promocją") - właśnie wczoraj takowe nabyłem. Za dobre buty do wody rozumiem buty które:
- są na lata (dożywotnio)
- są wygodne i z możliwością regulacji (dopasowania)
- mają solidną podeszwę, gwarantującą że bliski kontakt z ostrymi skałami nie zakończy się krwawą jatką.
Z uwagi na pierwszą cechę myślę że nie warto na tym oszczędzać.
Z kolei z obserwacji z HR stwierdzam że dobre buty są tam wogóle trudne do kupienia bo na bazarach przeważa najtańszy chłam - ergo warto kupić w Polsce

P.S.
I jeszcze jedno. Takie dobre buty nadają się nawet na krótkie spacery typu dojście do plaży czy wyskok z plaży po browara - nie trzeba mieć zwykłego obuwia
mar.zag
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 19.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar.zag » 12.06.2009 20:50

Szkoda,że tak puzno wpadłem na ten temat...jutro z ciekawości zajade rano do biedronki...może zajdą się jakieśna dnie koszyka :)
mariusz 69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 05.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 12.06.2009 21:29

mar.zag napisał(a):Szkoda,że tak puzno wpadłem na ten temat...jutro z ciekawości zajade rano do biedronki...może zajdą się jakieśna dnie koszyka :)

Promocja była w zeszłym tygodniu, nawet niezła cena! :lol:
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 13.06.2009 02:14

Te "Biedronkowe" mogłyby mieć twardszą podeszwę. :(
Jacek_Do
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 28.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_Do » 13.06.2009 06:10

W Selgrosie od 16.06 na promocji są buty dziecięce i dla dorosłych poniżej 20,00zł( z tego co pamiętam to dziecięce około 16,00zł a dla dorosłych 19,00zł)
Więc jeśli ktoś ma kartę i niedaleko, to nic tylko kupować.
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 13.06.2009 06:43

Kevlar napisał(a):Te "Biedronkowe" mogłyby mieć twardszą podeszwę. :(

Dokładnie, w zeszłym roku nie wytrzymały do końca pobytu, a nie były eksploatowane ekstremalnie :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2009 07:51

Auchanowskie:

Obrazek

Nawet jeślo sie rozlecą po dwóch tygodniach,koszt -1pln/doba :wink:
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 13.06.2009 15:07

Tylko czy przy miękkiej podeszwie spełnią swoją rolę przy nadepnięciu na jeżowca?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 13.06.2009 16:16

Kevlar napisał(a):Tylko czy przy miękkiej podeszwie spełnią swoją rolę przy nadepnięciu na jeżowca?

Nie przesadzajmy z jeżowcami. Jeżowce są na około 2metrach. Dużo osób kąpie się bez obuwia. Moja panna gdy kupiła buty całe gumowe i się jej zsuwały to również do wody wchodził na boska. Trzeba tylko wybierać mieściny z krystalicznie czystą wodą.
Zawsze można kupić trampki :D
radziu1974
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 18.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) radziu1974 » 13.06.2009 21:19

Potwierdzam wiadomości z auchan . Dzisiaj zakupiłem , za 12.99 plnów od pary , aż trzy pary. Obok wisiały też mniejsze rozmiary za 9.99 plnów a były i takie za 35.00 plnów.
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2009 21:33

W Makro jak ktoś ma niedaleko też jest aktualnie oferta na tego typu buty:
Obrazek
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 13.06.2009 21:51

Piotrek_B napisał(a):W Makro jak ktoś ma niedaleko też jest aktualnie oferta na tego typu buty:
Obrazek

Owszem jest, tyle, że numery są albo małe albo duże (przynajmniej dziś tak było w Krakowie) .
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 13.06.2009 22:05

Popiel napisał(a):Zawsze można kupić trampki :D

Można, ja miałem takie ( jak na zdjęciu )przez 7 sezonów
Obrazek i sprawdzały się super, wyrzuciłem je rok temu bo się skurczyły.
:D
Biało-czerwony
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biało-czerwony » 13.06.2009 22:09

A czy nie drażnią Was te kolory? Moim zdaniem te czerwone kompletnie się do tego nie nadają. Gdyby rekin w Jadranie zobaczył tagiego delikwenta machającego nóżkami odzianymi w gumowo-czerwone morskie trzewiki to gotów mu duże ałka zrobić. I co wtedy? Po co kusić los.
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 13.06.2009 22:25

Piotrek_B napisał(a):W Makro jak ktoś ma niedaleko też jest aktualnie oferta na tego typu buty:
Obrazek

Już nie ta cena i nie ma pełnej numeracji, albo dla dzieciaczków albo rozmiar 41, dzisiaj spawdzałam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone