Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumowe buty na plaże

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damian50000
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) damian50000 » 04.06.2009 12:54

Muszę powiedzieć, że na początku sceptycznie podchodziłem do butów z biedronki, jednakże po ich zakupie muszę powiedzieć, że są bardzo fajne :)

Polecam szczególnie te ze ściągaczem z tyłu! (były, lub jeszcze są pewnie, dostępne dwa modele - jedne ze ściągaczem, drugie bez) - na pewno nie zsuną się w wodzie :)
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 04.06.2009 17:17

Wczoraj zrobiłam rajd po Biedronkach w Poznaniu, bo gdzie zajechałam to tylko cena pozostała nad koszem gdzie leżały. Wyprzedały się błyskawicznie. W jednej tylko udało mi się na nie trafić i zakup dla 3 osób dokonany. Będzie w czym pływać!
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.06.2009 19:10

W Biedronce w mej mieścince, kosz z butami opróżniony w dwa dni. Kupiłem ciut za małe, gdyż nie było w moim ulubionym kolorze większych. . . no cóż, rozejdą sie w wodzie lub paluchy wyjdą i będzie druga para sandałów.
Myślę, iż teraz można je szukać po allegro :D W takim wypadku polecam zakup butów w Cro. Cena 40-50HRK, a można kupić naprawdę solidne.
Wiki2001
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 21.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiki2001 » 04.06.2009 19:25

Buty zakupione w Biedronce w zeszłym roku powinny wytrzymać jeszcze i te wakacje,ale w razie czego kupiłam nowe też w Biedronce.
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 04.06.2009 20:00

moje doświadczenia z butami do wody co prawda nie są jeszcze z Chorwacji ( w tym roku będzie pierwszy raz :) ), ale z Egiptu i moim zdaniem gumowe jak i materiałowe mają swoje plusy i minusy.
Gumowe - minus bo szybko nagrzewają się na słońcu i parzą stopę zwłaszcza górną część, więc dłuższe chodzenie odpada. jeśli dostanie się do nich piasek to bardziej obcierają niż materiałowe. Plus - bardziej wytrzymałe.
Materiałowe - minus bo długo schną, żółkną od słońca w połączeniu ze słoną wodą. Plus - nie nagrzewają się, nie obcierają, często mają zaciski z tyłu co powoduje dobre przyleganie do kostki więc raczej nie spadają i nie dostają się kamyki czy piach.
Wydaje mi się że nie ma co inwestować w drogie buty bo woda, słońce, kamienie i tak swoje zrobą i się szybko zniszczą (zżółkną, podrą, rozciągną itp.)
My jeśli intensywnie korzystamy z butów, a szczególnie dzieci dużo z nich korzystają, bo ciągle siedzą w wodzie, to zazwyczaj po jednym sezonie są one do wyrzucenia i na kolejny zakupujemy nowe - tanie :wink:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.06.2009 21:26

ANITA:) napisał(a):Gumowe - minus bo szybko nagrzewają się na słońcu i parzą stopę zwłaszcza górną część, więc dłuższe chodzenie odpada. jeśli dostanie się do nich piasek to bardziej obcierają niż materiałowe. Plus - bardziej wytrzymałe.

Moja Zuzia kupiła gumowe w Polsce i w cro je założyła z dwa razy.
Minus - trudniej włożyć na stopę. W wodzie się zsuwają, a do tego z dwa razy droższe (ok 40zł).

ANITA:) napisał(a):Materiałowe - minus bo długo schną, żółkną od słońca w połączeniu ze słoną wodą. Plus - nie nagrzewają się, nie obcierają, często mają zaciski z tyłu co powoduje dobre przyleganie do kostki więc raczej nie spadają i nie dostają się kamyki czy piach.

Same plusy. Tanie od 10 do 25zł. Wytrzymały 3sezony.
tomekm67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 365
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekm67 » 04.06.2009 21:37

A ja mam buty z Biedronki. Jak oni to zrobili? :)
9,99 zł. W takiej cenie to nawet można co roku zmieniać na nowe.
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 04.06.2009 21:52

tomekm67 napisał(a):A ja mam buty z Biedronki. Jak oni to zrobili? :)
9,99 zł. W takiej cenie to nawet można co roku zmieniać na nowe.


i nie żal wyrzucić :wink:
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 04.06.2009 21:59

tomekm67 napisał(a):A ja mam buty z Biedronki. Jak oni to zrobili? :)
9,99 zł
. W takiej cenie to nawet można co roku zmieniać na nowe.


ja kupiłem dzisiaj w biedronce 3 pary dla mnie i dla dzieci bo te co niałem przez 3 sezony nadają się do wymiany.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.06.2009 17:12

Buty z Biedronki szybko znikły

Obrazek

i jak nie trudno było się domyśleć, pojawiły sie na allegro za niecałe 20zł. hehe
Z przesyłką to koszt ok 30zł. Za tą kwotę kupimy w Cro i gdy ktoś zapyta nad naszym morzem czy jeziorem, skąd masz takie fajne buty to będzie można powiedzieć z Cro :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.06.2009 18:27

No to ja jeszcze zdążyłem.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.06.2009 20:57

JacYamaha napisał(a):No to ja jeszcze zdążyłem.

Tak wiemy, załapałeś się na różowe Obrazek
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 06.06.2009 06:44

Mam od paru sezonów gumowe ale zachciało mi się spróbować tych z górą tekstylną i Biedronka mi w tym pomogła. :)
Cena znikoma. Jakość pewnie też. Ale "papróbujem". Mam nadzieję że się nieźle spiszą.
grzeslaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzeslaw » 09.06.2009 11:24

stola1 napisał(a):W gazetce "Biedronki" od 1.06 jest podane, że będą te buciki za kwotę aż...UWAGA, UWAGA...
9,99!!!


Dzięki za sugestie, już kupiłem. Wyglądają bardzo pożadnie :)
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 09.06.2009 11:39

To chyba jest przebój sezonu i dlatego tak szybko znikły ze sklepów, gdyż w markowych sklepach sportowych typu Decathlon bardzo podobne kosztują 39,99. Różnica spora, a najważniejsze żeby wytrzymały choć jeden sezon. Za te pieniądze to można co roku kupić nowe
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone