Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gudelj Drasnice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_ch82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2006
Gudelj Drasnice

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 08.03.2010 08:36

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Czy ktoś był i może coś powiedzieć?
Południowiec
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Południowiec » 08.03.2010 12:03

Do Drasnic wybieram się w tym roku po raz trzeci.
Miejscowość jest mała, cicha i spokojna, idealna na odpoczynek.
Jeżeli szukasz atrakcji, dyskotek, imprez to nie tam.
Ja mam stały apartment nad samym morzem, w zasadzie wyjście z pokoju prowadzi na plażę. Nawet nie musisz się martwić czy masz pokój zamknięty czy nie.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - tam nie byłem, mają mało zdjęć na stronie, ale dało się zauważyć, że jest to dom nad samym morzem - polecam.
Po drugiej stronie wyspa Hvar i Brać - szybką motorówką przepływasz w jakieś 10 min.
aga_ch82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 09.03.2010 11:57

A czy mogę prosić o namiar tego Twojego apartamentu?

Może masz jakieś zdjęcia plaży, portu, jeśli tak to proszę o przesłanie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję :)
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 01.04.2011 11:26

Wraz z rodziną wybieram się w tym roku (30.6-12.7) do Apartamentu GUDELJ.
Początkowo myślałem, że dom znajduje się w odległości 50-70 metrów od plaży - takie info jest na stronie i tak poinformowała nas właścicielka - teraz mam spore wątpliwości.
Ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.04.2011 12:41

Witam.

Dla mnie jedynym mankamentem tej miejscowości jest mała ilość zieleni i trochę straszące puste małe (niewykończone lub opuszczone) budyneczki tuż przy plaży.
Zaletami - spokój, cisza, bliskość gór, riuny starego miasteczka nad magistralą i sama magistrala położona wysoko nad miejscowością.
Jeżeli ktoś lubi atrakcje typu opony, banan, parasailing, to na miejscu nie ma, ale wystarczy podejść do kelnera w kawiarni, on dzwoni i za pięć minut przypływają z Podgory z odpowiednim sprzętem.

Co do aparatamentu z tematu, to kojarzę go raczej bliżej morza niż dalej... ale chyba przy porcie, pewien nie jestem. W każdym razie miejscowość nie jest duża a apartamenty nie są wysoko.

Pozdrawiam.
Interseal
ona_007
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona_007 » 01.04.2011 12:59

andy_n napisał(a):Wraz z rodziną wybieram się w tym roku (30.6-12.7) do Apartamentu GUDELJ.
Początkowo myślałem, że dom znajduje się w odległości 50-70 metrów od plaży - takie info jest na stronie i tak poinformowała nas właścicielka - teraz mam spore wątpliwości.
Ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat?


Wystarczy spojrzeć na google maps - Drasnice i porównac ze zdjeciami z apartamentu. Na stronie podanej w pierwszym poście widać wyraźnie że z balkonu widać porcik. A skoro widać port to apartament jest w pierwszej lub najwyżej drugiej lini od morza. Ukształtowanie terenu pokazuje ze jest tam skarpa więc dom pewnie stoi trochę wyżej niż poziom morza.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.04.2011 07:08

007 zgłoś się. Co do dyslokacji kwater przyznaję rację. Pozdrawiam
marioromario
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marioromario » 12.04.2011 17:10

andy_n napisał(a):Wraz z rodziną wybieram się w tym roku (30.6-12.7) do Apartamentu GUDELJ.
Początkowo myślałem, że dom znajduje się w odległości 50-70 metrów od plaży - takie info jest na stronie i tak poinformowała nas właścicielka - teraz mam spore wątpliwości.
Ktoś może powiedzieć coś więcej na ten temat?


Hej byłem tam w tamtym roku i w tym też się wybieram. Te 50-70m to pewnie będzie ale w linii prostej:), jednak na piechotę trochę więcej będzie ale i tak jest b blisko, może 5 minut, może i mniej. Zależy kto idzie
Jeśli chodzi o sam apartament, to bez zarzutów, czysto, nowy, net, fajni gospodarze, raz załapaliśmy się ryby i rakiję nawet. Wyjechaliśmy z zapasem wina z domowej winnicy :)
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 13.04.2011 08:04

marioromario, dzięki za odzew :D
Fakt, że wracasz po roku w to samo miejsce jest dowodem, że miejsce jest tego warte :P

Czy mógłbym do Ciebie napisać na prywatnego maila i zapytać o kilka dodatkowych szczegółów dotyczących samych apartamentów?
marioromario
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marioromario » 13.04.2011 13:44

jasne
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 13.04.2011 14:29

marioromario napisał(a):jasne

podasz maila?
lub napisz na mojego adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 20.07.2015 15:49

Odkopię temat ale byłem w tym roku w miejscówce (dzięki andy_n za namiar ;) ) z pierwszego postu i mogę polecić. Jedyny minus to słabe wi-fi. Przy wyborze pokoju to na 1 piętrze balkony są większe (szersze) niż te na 2 piętrze. Co do plaży to my jeździliśmy autem w stronę Igrane, dosłownie kawałek szutrem i mamy ścieżkę na plaże gdzie zazwyczaj było kilkanaście osób, a plaża dość długa (dzielona skałkami).

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone