Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

grzecznościowy prezent dla gospodarzy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fire
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 97
Dołączył(a): 29.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fire » 27.07.2013 13:13

W dzien naszego przyjazdu trafilismy na impreze, syn gospodarza mial urodziny, poszlismy zlozyc zyczenia i dostal od nas ptasie melczko wedla, a w zamian my dostalismy zaproszeni na grila , piwko i takie trunki jak na fotce
P1050280.JPG

Sliwowica i orehowica, nie zabralismy ich do swojego apartamentu ,tylko przez caly nasz pobyt czestowalismy po kieliszeczku pod wieczorek innych wczasowiczow( ja nie pije takich trunkow, a mezowi nie przypadly do gustu rowniez), na koniec resztke (mniej niz pol butelki )orehowicy dalismy niemieckim wczasowicza , rakiji juz nie bylo,bo kolezanka Czeszka ja uwielbiala a ,ze i ona miala tez w czasie wakacjnego naszego pobytu urodziny , to delektowala sie nia do ostatka, a nas ugoscila paskim serem i figami :papa:
Gospodarza dalismy zubrowke z Polski i marcepana z Norwegii, a oni nam kubek z reklama ich apatamentow , byl to mily akcent na koniec pobytu mysle , ze dla obu stron :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2013 19:09

Odwiedziłem dziś Krakowski Kredens i skompletowałem dla moich Chorwackich gospodarzy do których jeździmy od kilku lat, taki mały zestawik :P
-nalewka z czarnego bzu
-ciasteczka podwieczorkowe cynamonowe
-praliny ręcznie wyrabiane siódme niebo
-dżem z truskawek z żubrówką
-śliwka łącka w czekoladzie
-krówka Krakowska maślana
-czarna porzeczka w czekoladzie
-czekolada z żurawiną
-czekolada mleczna z solą
-smalczyk z boczkiem
-kiełbasówka krakowska piknikowa

Obrazek
Obrazek
a wszystko zapakowane w eleganckie prezentowe pudełko :P które wychaczyłem gratis :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
głęboko zakopane aby nie kusiło domowników :papa:
Ostatnio edytowano 27.07.2013 21:38 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.07.2013 19:26

Prezent wartości jednej doby?
:roll:
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 27.07.2013 19:28

My w planach mamy zakup regionalnych naszych (do Krakowa nam daleko :) ) więc może miód pitny z Apisu i śliwki nałęczowskie :) a i przecież, cała masa pyszności z Solidarności :)
Halina M
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Halina M » 27.07.2013 19:33

JackDaniels;) napisał(a):Odwiedziłem dziś Krakowski Kredens i skompletowałem dla moich Chorwackich gospodarzy do których jeździmy od kilku lat, taki mały zestawik :P
-nalewka z czarnego bzu
-ciasteczka podwieczorkowe cynamonowe
-praliny ręcznie wyrabiane siódme niebo
-dżem z truskawek z żubrówką
-śliwka łącka w czekoladzie
-krówka Krakowska maślana
-czarna pożeczka w czekoladzie
-czekolada z żurawiną
-czekolada mleczna z solą
-smalczyk z boczkiem
-kiełbasówka krakowska piknikowa


głęboko zakopane aby nie kusiło domowników :papa:

Ale reklamę im robisz, powinieneś mieć upust za taki kawał dobrej robory :lol: My co roku jeździmy w inne miejsce, więc przy pożegnaniu o ile właściciele byli mili wręczamy żubróweczkę :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2013 19:51

MaJaKi napisał(a):My w planach mamy zakup regionalnych naszych (do Krakowa nam daleko :) ) więc może miód pitny z Apisu i śliwki nałęczowskie :) a i przecież, cała masa pyszności z Solidarności :)

Nie trzeba jechać do Krakowa :wink: w każdej dużej galerii są :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2013 20:01

FUX napisał(a):Prezent wartości jednej doby?
:roll:

do mojej troszkę brakuje :wink:
brzo1985
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 343
Dołączył(a): 18.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brzo1985 » 27.07.2013 20:27

W każde miejsce, zabieram (jako suwenir) z sobą książkę-album o Polsce w języku angielskim, wódkę Wratislavię, miód pitny i śliwki w czekoladzie. ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2013 20:46

Ech, Krakowski Kredens to li tylko skok na kasę klientów. Oryginalności tam tyle co w w fikuśnych opakowaniach. Ogromną większość tych produktów produkują normalne firmy zamieniając jeno to opakowanie.
Szkoda się dać nabierać na ten tani marketing.
I wiem co piszę, bo znam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2013 20:59

Przesadzacie z tą gościnnością. Postaw się a zastaw - wręcz hipokryzja i wazeliniarstwo.
sirk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 24.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirk » 27.07.2013 21:11

JackDaniels;) napisał(a):-czarna pożeczka w czekoladzie


Cholera, muszę to mieć. Nawet bez czekolady.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2013 21:22

darek1 napisał(a):Przesadzacie z tą gościnnością. Postaw się a zastaw - wręcz hipokryzja i wazeliniarstwo.

No teraz to przesadziłeś kolego :evil: gdzie ty tu widzisz fałszywość, dwulicowość, obłude i wazyliniarstwo :?: dlaczego mam nie sprawiać radości moim gospodarzom co im tak bardzo smakuje i czekają na to cały rok :P radość moich gospodarzy BEZCENNA :P :P :P a twoi tych żubrówek to mają już chyba cały barek :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.07.2013 21:31

JackDaniels;) napisał(a):
darek1 napisał(a):Przesadzacie z tą gościnnością. Postaw się a zastaw - wręcz hipokryzja i wazeliniarstwo.

No teraz to przesadziłeś kolego :evil: gdzie ty tu widzisz fałszywość, dwulicowość, obłude i wazyliniarstwo :?: dlaczego mam nie sprawiać radości moim gospodarzom co im tak bardzo smakuje i czekają na to cały rok :P radość moich gospodarzy BEZCENNA :P :P :P a twoi tych żubrówek to mają już chyba cały barek :wink:

Nie przejmuj się, każdy sądzi po sobie :mrgreen:
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 27.07.2013 22:10

Jeśli zabiorę kilka piwek domowej roboty sądzicie ,że to dobry pomysł? Niedawno zacząłem warzyć- mnie smakuje i mam nadzieję ,że innym też :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.07.2013 06:24

Bocian napisał(a):
JackDaniels;) napisał(a):
darek1 napisał(a):Przesadzacie z tą gościnnością. Postaw się a zastaw - wręcz hipokryzja i wazeliniarstwo.

No teraz to przesadziłeś kolego :evil: gdzie ty tu widzisz fałszywość, dwulicowość, obłude i wazyliniarstwo :?: dlaczego mam nie sprawiać radości moim gospodarzom co im tak bardzo smakuje i czekają na to cały rok :P radość moich gospodarzy BEZCENNA :P :P :P a twoi tych żubrówek to mają już chyba cały barek :wink:

Nie przejmuj się, każdy sądzi po sobie :mrgreen:



Złośliwość ludzka nie zna granic :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
grzecznościowy prezent dla gospodarzy - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone