Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Greckie Cyklady przez Bośnię, Czarnogórę, Albanię, Macedonię

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.02.2010 07:39

8O KOL wielki szacun za taką wyprawę !!

Pozdrawiam
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 02.02.2010 18:51

krbaton napisał(a):8O KOL wielki szacun za taką wyprawę !!

Pozdrawiam


Dzięki, ja właśnie oglądałem Twoje zdjęcia z Plitvic, bardzo fajne. Ja też spędzałem kiedyś wakacje w Orebiciu przy okazji swojej pierwszej wizyty w Cro.
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.02.2010 21:32

KOL napisał(a):
krbaton napisał(a):8O KOL wielki szacun za taką wyprawę !!

Pozdrawiam


Dzięki, ja właśnie oglądałem Twoje zdjęcia z Plitvic, bardzo fajne. Ja też spędzałem kiedyś wakacje w Orebiciu przy okazji swojej pierwszej wizyty w Cro.
Pozdrawiam


Wyjątkowo sympatyczne miejsce 8) tnz. Orebić

A Twoja relacja kusi :twisted: 8)

Kto wie co będzie w tym roku, może nie z takim rozmachem ale ........ :))

Pozdro
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 20.06.2010 21:52

KOL, nie będę oryginalna pisząc, że jestem zauroczona Twoim wyjazdem, zdjęciami i opisem tych wszystkich wspaniałym miejsc. Po prostu bajecznie, rajsko, sielsko i niesamowicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy kraj to inny klimat, inne odcienie zieleni, bieli i błękitu. :D :D :D

Natomiast w związku z moim tegorocznym wyjazdem mam do Ciebie prośbę o bliższe opisanie "procedury" otrzymania tego kwitu na samochód na granicy albańskiej. Czy trzeba samemu się o to upominać czy ktoś mnie pokieruje aby to załatwić? Czy jest jakaś opłata za wydanie tego kwitu? I ewentualnie jak się ten dokument nazywa gdybym musiała się o niego upominać. No i może jeszcze się spytam, czy tam się wpisuje tylko samochód czy inne rzeczy - np. sprzęt foto-video też?

Pozdrawiam :P :P :P
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 20.06.2010 22:30

meeg napisał(a):KOL, nie będę oryginalna pisząc, że jestem zauroczona Twoim wyjazdem, zdjęciami i opisem tych wszystkich wspaniałym miejsc. Po prostu bajecznie, rajsko, sielsko i niesamowicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy kraj to inny klimat, inne odcienie zieleni, bieli i błękitu. :D :D :D

Natomiast w związku z moim tegorocznym wyjazdem mam do Ciebie prośbę o bliższe opisanie "procedury" otrzymania tego kwitu na samochód na granicy albańskiej. Czy trzeba samemu się o to upominać czy ktoś mnie pokieruje aby to załatwić? Czy jest jakaś opłata za wydanie tego kwitu? I ewentualnie jak się ten dokument nazywa gdybym musiała się o niego upominać. No i może jeszcze się spytam, czy tam się wpisuje tylko samochód czy inne rzeczy - np. sprzęt foto-video też?

Pozdrawiam :P :P :P


Witam i Dziękuję za miłe słowa.
Z tym kwitem nie ma żadnego problemu. Po prostu kiedy już przejdziesz odprawę paszportową, to albo trochę dalej bedzie następny szlaban, gdzie będziesz musiała wysiąść z samochodu i na podstawie dowodu rejestracyjnego wypiszą Ci w/w dokument, albo celnik sam skieruje Cię do odpowiedniego okienka. Upominać się nie będziesz na pewno musiała. Opłaty nie ma za to żadnej i dotyczy tylko samochodu. Jak się ten dokument nazywa niestety nie pamiętam.
Pozdrawiam Serdecznie
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 20.06.2010 23:07

Dzięki!!!! :P :P :P
giselle
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 25.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) giselle » 25.06.2010 22:09

Fenomenalna relacja! Fantastycznie się czyta. Mój zachwyt wymagał rejestracji na forum, aby wyrazić słowa uznania :)
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 26.06.2010 13:33

giselle napisał(a):Fenomenalna relacja! Fantastycznie się czyta. Mój zachwyt wymagał rejestracji na forum, aby wyrazić słowa uznania :)


Wielkie Dzięki
Pozdrawiam
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 26.06.2010 14:10

Super wyprawa i relacja - imponuje mi logistyczne zaplanowanie wszystkiego dla całej Rodziny :) Do tego wszystko świetnie i ciekawie opisane i przestawione na fotkach. Bomba!
Pozdrawiam!
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 18.02.2012 00:14

Super się czytało
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 20.02.2012 08:18

Dzięki. Te wakacje to było coś. Bardzo je często wspominamy. Jeszcze tylko niecałe trzy miesiące i wracamy na Folegandros.
Pozdrawiam
dani34
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.03.2013
Re: Greckie Cyklady przez Bośnię, Czarnogórę, Albanię, Maced

Nieprzeczytany postnapisał(a) dani34 » 16.09.2013 20:44

Witam,
Właśnie wróciłem z czarnogóry. Dokładnie przez to samo przeście przejeżdzałem BIH - CZARNOGÓRA graniczne co autor realcji zdjęciowej (drewniana kładka). Jest już asfalt przed samą granicą i co ciekawe żadnych 10Euro na granicy Czarnogórskiej nie pobierają ani naklejki nie dają. Pytałem się Pana w budce co chciał paszporty o to 10 Euro to się zdziwił o czym ja gadam wogóle, więc wygląda jakby to do łapy czasami brali a turyści nieświadomie płacą.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003
Re: Greckie Cyklady przez Bośnię, Czarnogórę, Albanię, Maced

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 17.09.2013 17:25

dani34 napisał(a):Witam,
Właśnie wróciłem z czarnogóry. Dokładnie przez to samo przeście przejeżdzałem BIH - CZARNOGÓRA graniczne co autor realcji zdjęciowej (drewniana kładka). Jest już asfalt przed samą granicą i co ciekawe żadnych 10Euro na granicy Czarnogórskiej nie pobierają ani naklejki nie dają. Pytałem się Pana w budce co chciał paszporty o to 10 Euro to się zdziwił o czym ja gadam wogóle, więc wygląda jakby to do łapy czasami brali a turyści nieświadomie płacą.


Tą opłatę wycofali już chyba w tamtym roku. My jechaliśmy przez kawałek Czarnogóry w tym roku w maju i też żadnych pieniędzy od nas nie chcieli, a trasą o której piszesz jeszcze raz kiedyś chętnie bym się przejechał.

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Greckie Cyklady przez Bośnię, Czarnogórę, Albanię, Macedonię - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone