Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Greckie Cyklady przez Bośnię, Czarnogórę, Albanię, Macedonię

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 26.08.2009 13:20

grek napisał(a):UUfffffff.
Dla mnie podróż marzeń. Uwielbiam takie relacje z wypraw w bardzo egzotyczne miejsca (Albania, Macedonia). Naprawdę gratuluję wspaniałej relacji i pięknych zdjęć. I szczerze zazdroszczę.

pzodrawiam
grek


Dla nas to też była podróż marzeń. Szkoda tylko, że już się skończyła!!! :(
Pozdrawiam Serdecznie
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 27.08.2009 07:55

Super :D

No macie szczęście ze dzieci jeszcze nie w wieku szkolnym - myślę o terminie wyjazdu .....jamuszę planowac urlop jak syn ma wakacje niestety ....

Czy podsumowałeś ile kosztowała Was ( na jedna rodzinkę ) mniej więcej taka wyprawa w o tej porze roku ?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.08.2009 08:44

Wspaniała relacja (zdjęcia) - jakbym tam był. Kilka takich relacji i po co wyjeżdżać :wink: :lol:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 27.08.2009 09:56

KOL napisał(a):13 Czerwiec

Tak kończą się nasze najdłuższe i najlepsze do tej pory wakacje.



I z mnóstwem wspaniałych wspomnień i fajnych zdjęć.
Dzięki za relację, szczególnie z Cyklad, bo tam nas nigdy nie pognają wiatry. Czytając Twoją relację doszłam do wniosku, że to organizacyjnie jednak trzeba było wszystko dokładnie zaplanować :? . Podziwiam.
Ile czasu poświęciłeś, żeby zgrać te wszystkie rezerwacje na promy, hotele, apartamenty, autostrady? Byliście przed sezonem. Czy rzeczywiście promy trzeba wcześniej rezerwować, bo inaczej miejsca nie będzie?

Widać, że wszystko Wam zagrało (poza może jednym drogim parkingiem), mnie jednak przygotowania i realizacja wydała się okrutnie skomplikowana.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 27.08.2009 13:52

armar napisał(a):Super :D

No macie szczęście ze dzieci jeszcze nie w wieku szkolnym - myślę o terminie wyjazdu .....jamuszę planowac urlop jak syn ma wakacje niestety ....

Czy podsumowałeś ile kosztowała Was ( na jedna rodzinkę ) mniej więcej taka wyprawa w o tej porze roku ?


Niestety jedno dziecko jest w wieku szkolnym i tato musiał się bardzo namęczyć żeby przekonać do takiej przerwy w nauce wychowawczynię,
zresztą drugi raz w tym roku szkolnym bo we wrześniu była jeszcze Francja.
Co do kosztów to wyszło ok. 10 tys. na rodzinę. Można było oczywiście taniej, jeszcze nigdy tak często nie odwiedzaliśmy restauracji :)
Pozdrawiam

JacYamaha napisał(a):Wspaniała relacja (zdjęcia) - jakbym tam był. Kilka takich relacji i po co wyjeżdżać :wink: :lol:


Na całe szczęście to wszystko jeszcze piękniej wygląda na żywo. :)
Pozdrawiam

Lidia K napisał(a):I z mnóstwem wspaniałych wspomnień i fajnych zdjęć.
Dzięki za relację, szczególnie z Cyklad, bo tam nas nigdy nie pognają wiatry. Czytając Twoją relację doszłam do wniosku, że to organizacyjnie jednak trzeba było wszystko dokładnie zaplanować :? . Podziwiam.
Ile czasu poświęciłeś, żeby zgrać te wszystkie rezerwacje na promy, hotele, apartamenty, autostrady? Byliście przed sezonem. Czy rzeczywiście promy trzeba wcześniej rezerwować, bo inaczej miejsca nie będzie?

Widać, że wszystko Wam zagrało (poza może jednym drogim parkingiem), mnie jednak przygotowania i realizacja wydała się okrutnie skomplikowana.


Pierwsze rezerwacje na noclegi robiliśmy już na jesień poprzedniego roku. Promów poza sezonem nie trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, może poza promem z Santorini do Pireusu bo tam były tłumy. Problem polega na tym, że gdyby okazało się, że w danym dniu nie ma statku, to trzeba by było przekładać noclegi, a z tym mógłby być już kłopot. Grecy, poza Blue Star Ferries(oni rozkład mają już na początku roku), jakoś późno publikują rozkłady. Bilety z Folegandros na Santorini(Zante Ferries) zarezerwowaliśmy dosłownie w ostatniej chwili, trochę nerwówki było. Dobrze, że Hellenic Seaways przysłali mi wcześniej informację o połączeniach. Pomocna jest też strona gtp.gr, bo tam publikują czasami wcześniej nieoficjalne rozkłady.
Trochę tego załatwiania było, ale w sumie to też atrakcja. Było o czym dyskutować w pracy, a mamy to szczęście :D, że pracujemy razem. Do tej pory właściwie gadamy prawie tylko o tym wyjeździe :).
Pozdrawiam Serdecznie
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.08.2009 17:16

Wspaniałe , długie wakacje :) szczerze zazdroszczę 8) 8)
Fajnie się z Wami wędrowało :)
Dziękuję i pozdrawiam
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 27.08.2009 20:52

Ja też już "wróciłam" z Wami do kraju :wink: Cudowny urlop, można rzec urlop marzeń,pokaźne zdolności organizacyjne,czego gratuluję i wspaniali ludzie, bo na taką wyprawe to nie z każdym można.Przez Was mam teraz ciągle Grecję w głowie :D
dzięki za wspaniałą podróż, pzdr :D
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 28.08.2009 12:03

Dziękuje Wam, a Tobie Piotrze życzę sukcesu w przekonywaniu Małżonki :D
Pozdrawiam
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 29.08.2009 18:48

Dzięki Twojej relacji już się to udało :lol: :lol:
Dziękuję i pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2009 18:59

KOL - dzięki za kilka wskazówek i za......działalność o charakterze inspiracyjnym (mnie kolejny raz inspirujesz) :lol:
Kiedyś muszę wreszcie wziąść się za siebie i posiedzieć w tej Grecji nieco dłużej.
Tylko, że tyle pomysłów po głowie chodzi, że trudno zdecydować, który to priorytet :twisted:
Pozdrawiam
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 29.08.2009 20:14

piotrf napisał(a):Dzięki Twojej relacji już się to udało :lol: :lol:
Dziękuję i pozdrawiam


"Yes, Yes, Yes", cytując pewnego Pana.
Jeszcze raz Dzięki za wspólną podróż.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 30.08.2009 07:19 przez KOL, łącznie edytowano 1 raz
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 29.08.2009 20:23

Gratuluję, podziwiam i zazdroszczę !!!
Mam pytanie - jak dzieci znosiły Waszą wędrówkę bo ja niestety jakoś nie widzę mojego siedmiolatka na takiej eskapadzie :? Ile tak orientacyjnie przebyliście km ?
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 29.08.2009 20:24

masmedia napisał(a):Gratuluję, podziwiam i zazdroszczę !!!
Mam pytanie - jak dzieci znosiły Waszą wędrówkę bo ja niestety jakoś nie widzę mojego siedmiolatka na takiej eskapadzie :? Ile tak orientacyjnie przebyliście km ?

Dzieci miały odpowiednio 4 i 8 lat i podróż znosiły super, właściwie do tej pory tym żyją.
Kilometrów zrobiliśmy jakieś 5 tys. samochodami bez wysp, a tam już nie liczyłem.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 30.08.2009 07:21 przez KOL, łącznie edytowano 1 raz
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 29.08.2009 21:00

Piotrek_B napisał(a):KOL - dzięki za kilka wskazówek i za......działalność o charakterze inspiracyjnym (mnie kolejny raz inspirujesz) :lol:
Kiedyś muszę wreszcie wziąść się za siebie i posiedzieć w tej Grecji nieco dłużej.
Tylko, że tyle pomysłów po głowie chodzi, że trudno zdecydować, który to priorytet :twisted:
Pozdrawiam


Ja inspiruję Taaakiego Globtrotera?! 8O
Grecja w jakiś sposób uzależnia, a szczególnie wyspy. Najlepsze jest to, że po drodze do Niej są te wszystkie wspaniałe Kraje.
Pozdrawiam Cię Bardzo Serdecznie!!!!
Ostatnio edytowano 29.08.2009 21:22 przez KOL, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2009 21:10

KOL napisał(a):....Ja inspiruję Taaakiego Globtrotera?!....

Eeeeeee no z tym globtroterem to przesada :lol: ale z inspiracją już nie 8)
Do Grecji też mam słabość, podobie jak i do ich mieszkańców.
Swego czasu chwilke tam pomieszkiwałem ale to było dawno......jeszcze jak się opłacało tam jeździc do pracy. I od tego czasu mam sentyment do ludzi i ich kraju.
Natomiast jakoś nigdy dotychczas nie zrealizowałem tzw. MOICH WIELKICH GRECKICH WAKACJI i to musze nadrobić :wink:
Kalinichta kie jassou, że tak fonetycznie zakończę :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Greckie Cyklady przez Bośnię, Czarnogórę, Albanię, Macedonię - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone