Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grebaštica-Sparadiči czy możecie coś polecić

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
literat
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 19.07.2007
Grebaštica-Sparadiči czy możecie coś polecić

Nieprzeczytany postnapisał(a) literat » 28.02.2013 07:22

Poszukuje jakiegoś apartamentu w Grebašticy lub Sparadiči. Mam już wcześniej zarezerwowaną Podace, ale w drodze powrotnej chciałbym zawitać jeszcze w to miejsce ponieważ bedą tam znajomi. Szukam już od trzech dni i wszystko co znalazłem jest już zajęte :( Może ktoś z forumowiczów tam był i ma jakiś namiar na ciekawą kwaterę dla 3 osób. Najgorsze jest to, że mam na sztywno ustawioną datę i muszę rozpocząć pobyt 14 lipca.
arcymagus
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcymagus » 12.04.2013 17:35

Witam
Mam namiary na apartamenty w Bilo. Jeśli jesteś zainteresowany pisz to podrzucę adres i namiary kontaktowe.
Pozdrawiam :hut:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 21.04.2013 00:11

literat napisał(a):Poszukuje jakiegoś apartamentu w Grebašticy lub Sparadiči. Mam już wcześniej zarezerwowaną Podace, ale w drodze powrotnej chciałbym zawitać jeszcze w to miejsce ponieważ bedą tam znajomi. Szukam już od trzech dni i wszystko co znalazłem jest już zajęte :( Może ktoś z forumowiczów tam był i ma jakiś namiar na ciekawą kwaterę dla 3 osób. Najgorsze jest to, że mam na sztywno ustawioną datę i muszę rozpocząć pobyt 14 lipca.

To pytanie jeszcze aktualne?
rafalos
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalos » 18.05.2013 23:29

Marek, aktualne może być dla mnie. Chętnie skorzystamy z jakiejś oferty w tym rejonie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 18.05.2013 23:42

Ile osób, jaki termin?
rafalos
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalos » 18.05.2013 23:44

4 osobowa rodzina, 13-letnie bliźniaczki (więc potrzebny internet!), termin 25.08.-06.09. . Musi być niemal przy plaży - tak z kolei chce żona:)
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 18.05.2013 23:50

Niestety, pod adresem, który znam jest już full.
rafalos
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 13.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalos » 19.05.2013 00:14

Marek, ja znalazłem trochę prez przypadek ciekawą kwaterkę w Sparadici. Mogę podesłac ci linka jeśli chcesz. Tylko zastanawiamy się czy Speradici nie jest za małe... Jest tam gdzie zjeść obiad, napić sie piwka czy kawy? czy trzeba za każdym razem jechac autem do Primosten czy choćby Grebasticy? I jak z plażami, bo różnie tu mówią, ale o SParadici raczej niewiele
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 19.05.2013 09:21

W Sparadiči raczej nie ma nic (ale nie dam głowy). Po drugiej stronie zatoki, w Grebašticy jest handel i gastronomia. Zatem albo piechotką (częściowo wzdłuż jadranki), albo pojazdem...
Nie wiem jak tam jest z hałasem z jadranki...
swojakiusz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swojakiusz » 14.06.2013 11:01

Byłem w Sparadiči 27.05-01.06 (potem przenieśliśmy się do Primosten).
W Sparadiči rzeczywiście nic nie ma. To jest idealne miejsce jeśli chcesz mieć ciszę i spokój. Domki mają własne plaże a właściwie kawałki betonowych płyt wylewanych na skalistym wybrzeżu. Woda czysta. Dużo jeżowców. Sklepów brak. Do Grebasticy piechotą zajdziesz ale będziesz szedł i szedł. Raz przyjechał samochód z chlebem ale właściwie to nie przyjechał tylko przejechał i nie zatrzymywał się. W tym czasie co my byliśmy tam nikogo prawie nie było - takie wymarłe miejsce ale domy nowe.

My byliśmy w apartamencie Gulin ale szczerze ODRADZAM. Ustalenia z maila (i na potwierdzeniu rezerwacji) po przyjeździe na miejsce są nieaktualne. Sam obiekt nowy i ładny. Obsługa niechętna do jakiejkolwiek pomocy.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grebaštica-Sparadiči czy możecie coś polecić
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone