Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grebastica - pytanie o plaże

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 01.08.2013 22:12

magda8867 napisał(a):Witam,

mam pytanie do tych co byli już w tej miejscowości. Czy na plażach znajdę tutaj jakieś drzewka i cień?
Jeśli tak to w które cześci szukać: tej gdzie ulice nazywają się Grebastica Donja czy może po drugiej stronie - tam jest mniej zabudowań.
Z góry dziękuję za podpowiedź

Zdecydowanie proponuję 2 stronę Grebasticy, więcej cienia i mniej ludzi. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2013 22:17

Marek - nie powiedziałbym, że w Sparadići słychać samochody...jest niby blisko droga ale jej nie słychać bo droga usytuowana jest wyżej...wbrew pozorom Sparadići to oaza spokoju ale bardzo ceniąca się i stąd te ceny...Grebastica godna polecenia ale dla mnie mimo wszystko atrakcyjniejsze jest Sparadići...nie bez powodu nawet politycy wybierają tę miejscowość :wink:
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 01.08.2013 22:20

Marek358 napisał(a):Pamiętasz czy te imprezy są cykliczne?

na fotce jest link, może tam jest jakaś informacja


a co do odgłosów z drogi to ja nic nie słyszałam :hut:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 01.08.2013 22:27

alechandro napisał(a):Marek - nie powiedziałbym, że w Sparadići słychać samochody...jest niby blisko droga ale jej nie słychać bo droga usytuowana jest wyżej...wbrew pozorom Sparadići to oaza spokoju ale bardzo ceniąca się i stąd te ceny...Grebastica godna polecenia ale dla mnie mimo wszystko atrakcyjniejsze jest Sparadići...nie bez powodu nawet politycy wybierają tę miejscowość :wink:

Nie o to mi chodziło. Ze względu na takie a nie inne ukształtowanie terenu - w Grebasticy raczej nie słychać samochodów jadących przez Grebasticę bo większość domów i plaża są poniżej szosy.
Natomiast słychać samochody jadące przez koniec zatoki i wjeżdżające do Sparadici, bo po wodzie ten warkot się świetnie niesie. Jak to słychać w Sparadici - nie mam pojęcia.

Co do Sparadici - ze względu na brak handlu ja bym się tam nie wybrał...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2013 22:34

Koniec zatoki na łuku - zgadza się - hałas a do tego syf...tam jednak nikt nie stacjonuje chyba, że zrobi rezerwację przez net i skupi się na atrakcyjnej cenie...a fotki z tych apartamentów wyglądają zachęcająco jeżeli patrzy się w stronę Sparadići :D
Do Grebasticy mam sentyment bo spędziłem tam urlop, który był dla mnie podróżą poślubną jednocześnie...byłem w strefie 5 a więc całkowity spokój...
Sparadići zaś to miejsce dla wtajemniczonych bo przejeżdżając obok nie ma niczego co mogłoby zainteresować...wystarczy zjechać w dół aby zobaczyć urok tego miejsca...
Marek358 napisał(a):
Co do Sparadici - ze względu na brak handlu ja bym się tam nie wybrał...

Co dla jednych jest minusem, dla innych jest plusem :wink:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 01.08.2013 22:37

JustineM napisał(a):
Marek358 napisał(a):Pamiętasz czy te imprezy są cykliczne?

na fotce jest link, może tam jest jakaś informacja


http://www.tz-grebastica.hr/
Grebaska Festa :)
Wygląda na to, że środy i piątki.
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 01.08.2013 23:22

Marek358 napisał(a):
Co do Sparadici - ze względu na brak handlu ja bym się tam nie wybrał...

Codziennie rano dojeżdża sklep obwoźny z Grebasticy.
Jest tam również jedna pizzeria i bar przy plaży. :D
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 02.02.2017 13:49

A jak oceniacie samo miasteczko? Bardzo małe ono jest? Daleko jest do primosten? szukamy troszkę wiekszego miasteczka i nie wiem czy Grebastica nie będzie dla nas za małe. Z góry dzięki za odpowiedz
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grebastica - pytanie o plaże - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone