Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradać- Kto był, jakies porady?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013
Gradać- Kto był, jakies porady?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 13.06.2013 17:55

Witam wszystkich, w lipcu jedziemy z rodzinką do Gradaca i ciekawy jestem czy jest tam cos ciekawego do roboty poza wylegiwaniem się na plaży :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.06.2013 18:34

Warto jechać. Przyjemna miejscowość. Dyskoteki zapewne są. Jeśli nie to Makarska - gwarno, głośno.
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 15.06.2013 18:11

W Makarskiej już byłem :D cudownie, tylko jak dla mnie za tłoczno a dyskoteki nie dla mnie
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 18.06.2013 21:20

TU coś jest
i TU też

Byłem w zeszłym roku.Jak dla mnie zbyt dużo ludzi ale da się wytrzymać.
Doskonała baza wypadowa do Dubrovnika do BiH lub Pelješac.
Blisko również do przeprawy promowej na Hvar.

Pozdrawiam.
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 19.06.2013 12:56

Hej,
my też wybieramy się do Gradaca, tyle że, na przełomie sierpnia i września. Wybraliśmy tą miejscowość, bo chcieliśmy, żeby było podobnie do Baśki Vody no i wydaje się, że Gradac taki jest. Nie za mały, nie za duży, jest gdzie wypić piwko, potańczyć, itd.

Jak się zdecydujesz to czekam na relację z podróży.

Pozdrawiam :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.06.2013 15:15

W sezonie to wszystkie miejscowości na Rivierze Makarskiej są strasznie zapchane. Tłum ludzi na plaży, w knajpach i ulicach. Jedyny plus to to, że można podelektować się widokiem pięknych kobiet. Tego tam zazdroszczę i niczego więcej. Wynajmujący zedrą co do grosza za marne lokum. Można tam jechać ale poza lipcem i sierpniem.
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 21.06.2013 11:57

darek1 napisał(a):W sezonie to wszystkie miejscowości na Rivierze Makarskiej są strasznie zapchane. Tłum ludzi na plaży, w knajpach i ulicach. Jedyny plus to to, że można podelektować się widokiem pięknych kobiet. Tego tam zazdroszczę i niczego więcej. Wynajmujący zedrą co do grosza za marne lokum. Można tam jechać ale poza lipcem i sierpniem.


darek1 - Ty nimfomanie :lol:
Olisia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olisia » 21.06.2013 12:41

My byliśmy w Gradacu w poprzednim roku w lipcu i tłumów ludzi nie było - co mnie pozytywnie zaskoczyło 8)
Co do Gradaca fajna mieścina, deptak wzdłuż morza, dobra baza wypadowa.
My byliśmy w BiH- Mostarze, Blagaju, wodospady Kravica, zwiedziliśmy zatokę Kotorską w Czarnogórze.
Można odwiedzić Dubrownik, statkiem wybrać się na Korculę.
Ogólnie okej :)
pawelg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelg » 21.06.2013 14:04

Olisia a czy masz może jakieś namiary na kwaterę w Gradacu.
Wybieramy się na przełomie lipca i sierpnia w ciemno, ale jak coś pewnego to bym był bardzo "dźwięczny"
Pozdrawiam
Olisia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olisia » 21.06.2013 14:21

poszło na priv
pawelg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelg » 21.06.2013 14:25

Dziękuję bardzo za informacje
Pozdrawiam
Agulek777
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agulek777 » 21.06.2013 18:08

Olisia, czy mogłabyś mi też podrzucić namiary? :papa:
BARDUR
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 28.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BARDUR » 28.06.2013 11:47

Witajcie byłem w Gradacu kilka lat temu ogólnie fajna mieścina podzielona wzgórzem/ na którym stoi pomnik/ na dwie części . Jedną stronę/plażę/ określił bym bardziej jako spacerowa druga bardziej plażowa. Przejście z jednej na drugą, to po całym dniu plażowania, niemal droga krzyżowa. Dobre miejsce do wypadu na półwysep Peljesac jak i dalej na południe. Blisko piękne jeziora Baćinske jadąc do Plocze. Tam na równinie polecam zakupy miejscowych wyrobów na straganach przy drodze. Zawsze tam zaopatruję się w różne skarby wracając do szarej rzeczywistości.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.06.2013 08:55

Agulek777 napisał(a):
darek1 napisał(a):W sezonie to wszystkie miejscowości na Rivierze Makarskiej są strasznie zapchane. Tłum ludzi na plaży, w knajpach i ulicach. Jedyny plus to to, że można podelektować się widokiem pięknych kobiet. Tego tam zazdroszczę i niczego więcej. Wynajmujący zedrą co do grosza za marne lokum. Można tam jechać ale poza lipcem i sierpniem.


darek1 - Ty nimfomanie :lol:



Oj tam nie od razu nimfomanie. Założy się ciemne okulary, słomkowy kapelusz, tacę z pączkami, łazi się po plaży i krzyczy Krafne, krafne, krafne. Zatrzymuję się dłużej przy Paniach :wink: :wink: :wink:
Sil_sb
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 05.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sil_sb » 31.08.2013 14:23

hej wybieram się tu w przyszłym roku z 10 osobową ekipą - jakieś namiary na dom przy samej plaży?
"

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gradać- Kto był, jakies porady?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone