Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gradac 2009

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.10.2009 14:02

Arek napisał(a):
dede napisał(a):Witam, ja też byłem w lipcu.


To pewnie widzieliśmy się podczas wieczornych spacerów promenadą ;)

He, he...też tam byłem w lipcu... :lol:
Fajne fotki.
SGJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 29.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SGJ » 16.01.2015 16:46

Witam

Super filmik.
Czy na plaży w Gradac jest gdzieś cień. Czy może na jakiejś plaży można się schować ? :)

Pozdrawiam
kaktussio
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 25.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaktussio » 22.07.2016 12:16

SGJ napisał(a):Witam

Super filmik.
Czy na plaży w Gradac jest gdzieś cień. Czy może na jakiejś plaży można się schować ? :)

Pozdrawiam

Ponawiam pytanie - ktoś kojarzy dzikie plaże w cieniu cudnych drzew?
rob111
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rob111 » 22.07.2016 13:02

Zacienione plaże są zarówno w "centrum" przy promenadzie praktycznie od hotelu Sunce do przystani. Dzikie plaże zaś w drugą stronę tzn. w kierunku nieukończonego budynku hotelowego (kierunek Bacina, Ploce) gdzie dodatkowo jest wysoka skarpa.
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 22.07.2016 21:40

kaktussio napisał(a):Ponawiam pytanie - ktoś kojarzy dzikie plaże w cieniu cudnych drzew?


W kierunku Podaca, Zaostrog, Drvenika takimi z "cieniem cudnych drzew" - brak.

Samych "dzikusów" jest nawet sporo (widziałem z morza), ale to raczej skaliste.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone