Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie zostawić auto na lądzie???

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
van
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.07.2002
gdzie zostawić auto na lądzie???

Nieprzeczytany postnapisał(a) van » 26.06.2003 11:32

Mam pytanie gdzie najlepiej mógłbym zostawić auto np. W Orebicu i dopłynąąć już promem na Korculę(parking strzeżony, czzy na podwórku u jakiiiegoś autochtona)??? . Pyt.2 ) Czy za rower na promie trzeba dodatkowo płacić??
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 26.06.2003 12:43

nie wiem czy będzi ci się opłacało zostawić samochód na parkingu bo za auto opłata promowa wynosi poniżej 30 zł, co do rowerów to nie wiem, moze zależy czy wchodzisz z rowerem czy wieziesz go na dachu
andriej
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 06.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriej » 26.06.2003 15:57

Przy samym promie jest parking strzeżony. Nie wiem czy nie szkoda pieniędzy,żeby go tam stawiać. Ja bym zostawił samochód gdzieś za darmo na ulicy. Nie sądzę,żeby ktoś sie nim specjalnie zainteresował w przestępczym celu.
gripen
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) gripen » 26.06.2003 16:12

W zeszłym roku, we wrzesniu przewiezienie samochodu promem z Orebicia na Korciule kosztowało 40 KN.
Dorośli płacili 16 KN a za pieciolatke w jedną stronę zapłaciłem 4 KN a w drugą popłyneła darmo.

pzdr

gripen

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
gdzie zostawić auto na lądzie???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone