Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie zjeść gdzie zaparkować?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 08.06.2014 20:46

Przed Mureck w Austrii jest kilka stacji, pierwsza od razu po zjeździe z autostrady, czynna do 22:00
cena na dziś 1,285 ( na autostradzie dużo drożej)
adrianekpiaski
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianekpiaski » 08.06.2014 20:50

piekarz napisał(a):Przed Mureck w Austrii jest kilka stacji, pierwsza od razu po zjeździe z autostrady, czynna do 22:00
cena na dziś 1,285 ( na autostradzie dużo drożej)


w tamtym roku płaciłem 1,44 w Grazu :) , a coś może całodobowego bo do mureck mam ok 6h a wyjechać chcę ok 20 nocleg mam od 6 rano w Plitvicach
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 08.06.2014 21:02

Jeśli byś zjechał wcześniej w Ilz i pojechał dalej przez Feldbach to tam na trasie podobno jest stacja automatyczna (info z forum)
jest to trasa krótsza o 35 km ale niestety zamiast autostradą jedziesz przez góry. Ja mam zamiar tak pojechać bo też nie dojadę dalej choć mam zbiornik 75 l. Jeśli nie pędzisz na autostradzie to czasu zbyt wiele nie stracisz.
Cena paliwa potwierdzona, mój brat dziś o 19:00 wjechał do Chorwacji.
adrianekpiaski
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianekpiaski » 08.06.2014 21:06

piekarz napisał(a):Jeśli byś zjechał wcześniej w Ilz i pojechał dalej przez Feldbach to tam na trasie podobno jest stacja automatyczna (info z forum)
jest to trasa krótsza o 35 km ale niestety zamiast autostradą jedziesz przez góry. Ja mam zamiar tak pojechać bo też nie dojadę dalej choć mam zbiornik 75 l. Jeśli nie pędzisz na autostradzie to czasu zbyt wiele nie stracisz.

zazwyczaj tempomat ma na 150km/h bo mam ok 2 tyś obrotów i spalanie na klimie ok 6.l potem zaczyna robić się mały wir:)
piekarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 679
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekarz » 08.06.2014 21:12

jak tak to niestety jadąc przez Feldbach stracisz jakieś 20-30 minut :D w Słowenii między Mureck a Ptuj w nocy nie było czynnej stacji :(
adrianekpiaski
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianekpiaski » 08.06.2014 21:16

spoko 30 minut to nie jest strata:)
adrianekpiaski
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adrianekpiaski » 08.06.2014 21:32

bardzo prosiłbym jeszcze o namairy na te paringi w Trogirze i Breli za pośrednictwem google maps:) chyba, że zamiast breli polecacie inna plażę między Trogirem a Dubrownikiem z dobrym zapleczem gastronomicznym:)
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Gdzie zjeść gdzie zaparkować? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone