Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie zakupy spożywcze na Ciovo/Slatine

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kataj
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.06.2008
Gdzie zakupy spożywcze na Ciovo/Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kataj » 27.06.2008 13:23

Witam wszystkich !!!

Wybieram się w następnym tygodniu na Ciovo/Slatine - to mój pierwszy raz do Cro. Przed wyborem miejsca troszkę już poszperałem na forum o wyspie i miejscowości, ale nie znalazlem za dużo o namiarach na jakiś sklep ze spożywką. Nie mam zamiaru brać tony jedzenia ze sobą i prosiłbym o jakieś podpowiedzi gdzie można robić zakupy najlepiej w Slatine.

Z góry dziękuje za podpowiedzi
Kataj
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 27.06.2008 13:34

Małe sklepy spożywcze na Slatinie znajdziesz bez problemu. Przy głównej drodze w Slatinie są niemalże co kilkaset metrów.
Większe zakupy zrobisz w Trogirze w supermarkecie
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 27.06.2008 14:19

przed Slatine z prawej strony (bo z lewej się nie da - nie ma zabudowań :@) ) jest sklep spoż-przem średniej wielkości - nie pamiętam nazwy miejscowości - sprawdź sobie na mapie, co jest przed

w Slatine w sumie jeden sklep - w "starszej części miasta" - z lewej kościół - za nim, po prawej sklep - będziesz widział ścianę i parking - wejscie jest za prawym rogiem

Małe sklepy spożywcze na Slatinie znajdziesz bez problemu. Przy głównej drodze w Slatinie są niemalże co kilkaset metrów.
8O rok temu jeszcze nie było ... był tylko obwoźny piekarz i jeden sklep, o którym piszę powyżej ... no chyba, że gdzieś dalej, w Slatine II :wink:
Kataj
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kataj » 27.06.2008 14:29

Dziękuje bardzo za informacje. Przy okazji ma jeszcze pytanko jak wygląda kwestia taksówek wodnych z Slatine do Trogiru ??

pzdr Kataj
Mariusz2000
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz2000 » 29.06.2008 18:48

Witam. Mam pytanie do jakiego apartamentu się wybieracie ,ja jadę z rodziną do tej samej miejscowości co Wy tylko w sierpniu początek apartament to Tudor ul. Dubrownicka 14. Załatwialiśmy noclegi przez internet i nie jesteśmy pewni co do tych kwater. Jak można to po Waszym przyjeździe proszę o jakieś informację dotyczącego pobytu, cen i miejsc do zwiedzenia.
Życzę udanego pobytu. Pozdrawiam.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 30.06.2008 07:51

kwestia taksówek wodnych z Slatine do Trogiru

1. są
2. bardzo fajne
3. z portu w Slatine do "przed mostem" w Trogirze
4. z 40 minut
5. z, sam nie wiem, z ... 35 kun za łeb?

6. zobacz w szukaju - pisałem o tym rok temu

pzdr, krystof
osito1963
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) osito1963 » 14.07.2008 07:41

Witam!
W pewnym sensie to też artykuły spożywcze, więc się podłączę do tego wątku.
Chciałem się zapytać osób, które już były na Ciovo, czy i gdzie ew. można zakupić "domową" rakijkę lub wino w okolicy Gornji Okrug. Przyznam się, że byłem w Chorwacji (Vodice) w 2001 roku i jakoś nie miałem okazji popróbować tych domowych wyrobów, a z tego co się naczytałem, podobno warto. Niecierpliwie będę czekał na ew. odpowiedzi, tym bardziej niecierpliwie, że wyjeżdżam do Cro już w środę 16.07 w południe :D
Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 18.07.2008 15:00

Pewnie Osito już wyjechał, ale może innym się przyda...
W Okrugu Gornim wino i rakiję kupowałem w prywatnym domku obok szkoły (uliczka pod górę przy przystani na końcu głównej plaży). Czerwone wino ok, białe chyba zmieszane z rakiją, bo strasznie poniewierało. :cry:
Rakija jak zwykle :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2008 14:45

Na tej stronie wiele nazw supermarketów forum/viewtopic.php?t=20266 pozdrawiam.
Kataj
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kataj » 29.07.2008 10:53

Dziękuje wszystkim za pomoc jeszcze raz. Byłem na Ciovo i było naprawdę super. Slatine moim zdaniem godne polecenia no i ta plaża Kava z okolicznymi zatoczkami - rewela....
Mariusz2000
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz2000 » 29.07.2008 18:49

Wita Kataj ja dopiero wyjeżdzem 08.08. do Slatiny na Ciovo napisz coś więcej o samym pobycie, jaka jest plaża w jakich godzinach największe korki na moście w Trogirze, jak masz mapkę miejscowości to prześlij noi ogólne wiadomości. Będę wdzięczny.Mój mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wlodek61
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 05.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek61 » 31.07.2008 22:20

Kataj napisał(a):Witam wszystkich !!!

Wybieram się w następnym tygodniu na Ciovo/Slatine - to mój pierwszy raz do Cro. Przed wyborem miejsca troszkę już poszperałem na forum o wyspie i miejscowości, ale nie znalazlem za dużo o namiarach na jakiś sklep ze spożywką. Nie mam zamiaru brać tony jedzenia ze sobą i prosiłbym o jakieś podpowiedzi gdzie można robić zakupy najlepiej w Slatine.

Z góry dziękuje za podpowiedzi
Kataj


Właśnie wróciłem ze Slatine.Jedyny sklep godny polecenia to TOMMY na granicy Arbaniji i Slatine.Świeży towar,ceny umiarkowane.Jedyny problem to miejsca parkingowe.Sklep czynny do 22,niedziela 21.Jest jeszcze PLUS w okolicy kościoła(ceny wyższe).Tu na placyku obok,można kupić świeże ryby,pomidory,rakiję.Przy porcie znajduje się również piekarnia otwarta do godz.11,a potem po godz.19.Więcej sklepów nie widziałem.Pozdrawiam i trochę Ci zazdroszczę. :(
Netiii
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Netiii » 23.11.2011 20:55

Byłam w Slatine i ja odwrotnie niż przedmówca. Z naszych obserwacji taniej było w Plusie:)
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 23.11.2011 21:04

W końcu po trzech latach ma prawo coś się zmienić w cenach :wink:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Gdzie zakupy spożywcze na Ciovo/Slatine
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone