Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie we Wrocławiu nauka Chorwackiego??

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Evica
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 19.09.2006
Gdzie we Wrocławiu nauka Chorwackiego??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 22.09.2006 20:51

:? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.09.2006 00:19

Evica napisał(a)::? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam

Co jakiś czas spotykamy sie na Rynku....czasami gadamy po chorwacku :wink: :lol: ...wiecej na wątku: wroclaw.cro.pl
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 23.09.2006 06:27

Tu masz namiary na wszystkie szkoły językowe we Wrocławiu, może uda Ci się coś znaleźć :) Pozdrawiam :D http://edu.wroc.pl/jezykowe/szkoly_i_ku ... ykowe.html
Póki co tutaj sporo też można sie nauczyć :lol: forum/viewtopic.php?t=6150&postdays=0&postorder=asc&start=0 Tutejsza akademia całkiem nieźle sobie radzi :)
Katarina
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 04.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarina » 23.09.2006 21:26

Evica napisał(a)::? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam




mam propozycje dla Ciebie. napisz do mnie na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrav
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.09.2006 23:50

Evica napisał(a)::? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam


Myślę, że naukę można zacząć od podstaw polskiego: przymiotniki piszemy od małej litery (chorwacki, polski, angielski).
Evica
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 19.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 24.09.2006 17:36

Plumek napisał(a):
Evica napisał(a)::? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam


Myślę, że naukę można zacząć od podstaw polskiego: przymiotniki piszemy od małej litery (chorwacki, polski, angielski).
Dziękuję Ci za niezbędną informację... :wink:
Evica
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 19.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 24.09.2006 18:21

:papa: Dzięki za pomoc!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2006 22:15

Luzik Evcia, nie przejmuj się :lol: Plumek chyba miała wczoraj zły dzień, z reguły nie dowala nikomu tak na "dzień dobry"...i to w tak błachej sprawie...
Evica
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 19.09.2006
Kursy językowe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 25.09.2006 21:46

:? W żadnej szkole nie ma tego języka?! nie wiem o co chodzi.No nic, będę dalej szukać.Pozdrav! :)
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 27.09.2006 13:08

Evica nie mam czasu dokładnie sprawdzać, przejżyj tę stronę powinnaś coś znaleźć - http://www.webwweb.pl/?t=katalog&m=podkat&id_p=3432 Daj znać czy sie udało. Pozdrawiam
Evica
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 19.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 30.09.2006 18:32

*p*a*t*i* napisał(a):Evica nie mam czasu dokładnie sprawdzać, przejżyj tę stronę powinnaś coś znaleźć - http://www.webwweb.pl/?t=katalog&m=podkat&id_p=3432 Daj znać czy sie udało. Pozdrawiam
:) Jest nauka języka chorwackiego we Wrocławiu na Teatralnej.Pozdrav! :wink:
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 02.10.2006 09:20

W takim razie życzę owocnej nauki :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2006 19:11

Jak się już nauczysz Evcia, to może wrocmaniakow podszkolisz trochę :?: :lol: ... za część czesnego zapłacimy "wścieklakami - krejzy dogami" :lol:
Evica
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 19.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 02.10.2006 20:26

slapol napisał(a):Jak się już nauczysz Evcia, to może wrocmaniakow podszkolisz trochę :?: :lol: ... za część czesnego zapłacimy "wścieklakami - krejzy dogami" :lol:
:D Fajnie że jest ktoś, kto ma tu poczucie humoru :lol: Pozdrav
ramka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 18.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ramka » 04.03.2007 19:22

slapol napisał(a):Co jakiś czas spotykamy sie na Rynku....czasami gadamy po chorwacku :wink: :lol: ...wiecej na wątku: wroclaw.cro.pl


slapol ja nie moge wejsc na strone cromamiakow z wroclawia... napisali ze mam dostep zabroniony... :( chlip chlip
Następna strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Gdzie we Wrocławiu nauka Chorwackiego??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone