Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w sezonie jest nie ma takich dużych tłumów?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.07.2015 09:45

Venom555 napisał(a):Sevid, Zecevo.

Ok, tyle że to nie okolice Makarskiej...
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 29.07.2015 10:39

Może Zivogošče Porat lub Blato, Podgora Čaklje lub Igrane.
To mniejsze trochę ale knajpki i sklepy są.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 29.07.2015 21:05

Mikromir napisał(a):Ok, tyle że to nie okolice Makarskiej...


Racja-nie doczytałem :-)

Poz
lukas.cw
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 30.07.2015 09:29

Teresa63 napisał(a):Witam ,w 2013 roku byliśmy z mężem od połowy lipca w Makarskiej ,pojechaliśmy autem w ciemno,nie było żadnych problemów z noclegami,przy wjeżdzie stali Chorwaci z tabliczkami apartman i u pierwszego już mieliśmy nocleg,po nas przyjechało jeszcze dużo osób i nasz gospodarz polecał swoim znajomym,jedżcie nie będziecie mieli problemów,

Rozumiem że nocleg mieliście w Makarskiej??
-Katka- napisał(a):Może Zivogošče Porat lub Blato, Podgora Čaklje lub Igrane.
To mniejsze trochę ale knajpki i sklepy są.

Dzięki oczywiście poczytam o tych miejscowościach
lukas.cw
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 30.07.2015 11:09

Właśnie jestem po spotkaniu ze znajomymi plan wydaje się prosty jestem ciekaw jestem jak z jego realizacją (oczywiście opiszę na forum jak się to skończyło) kierujemy się na Makarską z A1 na drogę 76 przejeżdżam Makarską i Tucepi i szukamy kolejno noclegów: Podgora, Drasine (pytnianie czy warto czy omijać) dalej Igrane i Živogošće w przypadku niepowodzenia wracamy do Makarskiej a tam na-pewno coś znajdziemy.
Co myślicie o tym planie ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.07.2015 11:24

lukas.cw napisał(a):Właśnie jestem po spotkaniu ze znajomymi plan wydaje się prosty jestem ciekaw jestem jak z jego realizacją (oczywiście opiszę na forum jak się to skończyło) kierujemy się na Makarską z A1 na drogę 76 przejeżdżam Makarską i Tucepi i szukamy kolejno noclegów: Podgora, Drasine (pytnianie czy warto czy omijać) dalej Igrane i Živogošće w przypadku niepowodzenia wracamy do Makarskiej a tam na-pewno coś znajdziemy.
Co myślicie o tym planie ?


Oprócz tego, że nie wiem co to Drasine, to nie poprzestałabym na Živogošće. Wiele osób tak robi, dlatego na końcu Makarskiej Riwiery - Zaostrog, Brist - są często większe szanse na znalezienie noclegu niż bliżej Makarskiej.
lukas.cw
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 30.07.2015 11:36

Oczywiście chodziło mi o Drasnice. To może odrazu lecieć na Brist nie zatrzymywać się wcześniej? Warto nie czytałem o tym regionie
moniolla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 30.07.2015 15:52

Wróciliśmy z makarskiej tydzień temu. byliśmy na samym początku - kilometr przed centrum( wg mapy dzielnica poniżej zelenki -pod główną drogą w kierunku morza,przy samym centrum tenisowym) i co dom to karteczki ,że wolne pokoje. ludzie z kartkami stali przy ulicy i podchodzili do samochodów.... wyobrażam sobie,że może być problem z lokum dla tak dużej grupy.
w kwestii ciszy i spokoju to makarska niejedno ma imię:) . centrum owszem ruch i "ludź na ludziu",koc na kocu. miejsce gdzie myśmy byli było spokojne. codziennie miejsce na plaży i nie deptało się innym po uszach chcąc dojść do swojego koca.graty zostawały cały dzień na plaży a my chodziliśmy na lody ,na spacer lub odetchnąć od słońca...wieczorami jedynie śpiew cykad,żadnej imprezowni :)
pragnąc gwaru i imprezy -spacerek promenadą ok 1-1,5 km i już była tętniąca życiem i muzyką makarska...
dla dzieci polecam np hulajnogi( lub wózki dla najmniejszych) -żeby nie było marudzenia "daleko jeszcze...". nasz junior śmigał na hulajnodze i dzięki temu prawie codziennie robiliśmy sobie spacery nie wysłuchując marudzenia...
nie odradzałabym aż tak strasznie,choć lokalizacja bardzo ważna w tym przypadku :)
lukas.cw
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 31.07.2015 19:00

Do wyjazdu mniej jak dwie doby. Na chwilę obecną rozpatruję dzięki Wam :) Brist lub Podaca. I w takiej kolejności będę wjeżdżał do miejskości. Jest na forum osoba która mogła by mi polecić lepszą?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 20:35

lukas.cw napisał(a):Do wyjazdu mniej jak dwie doby. Na chwilę obecną rozpatruję dzięki Wam :) Brist lub Podaca. I w takiej kolejności będę wjeżdżał do miejskości. Jest na forum osoba która mogła by mi polecić lepszą?


Jeżeli Brist, to jeśli się da raczej w kierunku Gradaca, czyli Litnoga, może być luźniejna plażach niż w centrum. Weź pod uwagę, że możesz mieć problemy z zaparkowaniem samochodu, gdzieś niedaleko magistrali był płatny mały parking, na innych miejsca często są zarezerwowane i wykupione przez gospodarze dla gości. Brist ma ten plus, że promenadą nadmorską dojdziesz do większego Gradaca po atrakcje i wakacyjny szum.
W Podacy wbrew pozorom nie ma luzów na plażach w sezonie, kupa luda tam bywa, niestety, choć są duże szanse na znalezienie apartmana, na cyplu jest gęsta zabudowa, dużo apartmanów też powyżej magistrali w ostateczności. Ale generalnie szału ni ma.
Obrzeża Zaostroga (np. Bilaje, nawet Kapeć mimo kampu) też weź mocno pod uwagę w tej sytuacji.

Generalnie jest szczyt sezonu, więc na riwierze Makarskiej spokoju nie ma.

Coś na PW Ci wysyłam.
lukas.cw
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 01.08.2015 14:20

Dziękuje BARDZO MIKROMIR
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Gdzie w sezonie jest nie ma takich dużych tłumów? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone