Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w dwie osoby, tanie noclegi.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasia.2377
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.2377 » 14.12.2015 19:13

Ja w Sv Filip byłam tego lata, mnie się podobało, ale to była moja pierwsza wizyta w Chorwacji, więc nie mam porównania :) W przyszłym roku też chcemy jechać, tylko właśnie gdzie? Co byście polecili, jedziemy w trzy pary, wiek po trzydziestce :) będą też dzieci od 8 do 13 lat. Szukamy czegoś pośrodku, tzn. nie wielkiego zatłoczonego miejsca, ale też nie wioski z jednym sklepem. Nie dalej niż okolice Makarskiej. Tyle się już naczytałam, że zgłupiałam :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 14.12.2015 19:35

idealne miejsce to Rogoznica:)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.12.2015 19:56

kasia.2377 napisał(a):Co byście polecili, jedziemy w trzy pary, wiek po trzydziestce :) będą też dzieci od 8 do 13 lat. Szukamy czegoś pośrodku, tzn. nie wielkiego zatłoczonego miejsca, ale też nie wioski z jednym sklepem. Nie dalej niż okolice Makarskiej. Tyle się już naczytałam, że zgłupiałam :)

Proponuję Podgorę:
- to już inna Chorwacja niż ta w okolicach Sv.Filip
- co innego do zwiedzania
- dla mnie optimum między dziurą a kurortem: jest sklep, kilka mniejszych, jest deptak na wieczorne spacery, są knajpki dla rodziców, plaża z otoczaków (ideał wg mnie), i znajdziesz spokojne zatoczki jak będziesz początkiem lipca
- prawdziwe lodziarnie, a nie lody ze sklepów
Tu mojarelacja, zacznij może od podsumowania, jak spasuje to na pierwszą stronę :D
kasia.2377
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.2377 » 14.12.2015 21:13

amatus1 napisał(a):idealne miejsce to Rogoznica:)

masz namiar na jakąś fajną miejscówkę?
kasia.2377
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.2377 » 14.12.2015 22:08

amatus1 napisał(a):idealne miejsce to Rogoznica:)


adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Generalnie rzecz biorąc, szukam czegoś blisko plaży, najlepiej z widokiem na morze :)
ceplin
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ceplin » 16.12.2015 22:15

Rogoznica,tylko ulica Nova!, plaża 20m, miejscowy rynek , cisza ,spokój widok na morze. Super baza wypadowa do Primosten ,Szybenik,Split itd...
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 22.12.2015 21:43

Danusi mozesz cos podesłać na maila:zbigniewpawlowski@poczta.onet.pl w kwestii namiarów na noclegi dla rodzinki 2+1 na riwierze makarskiej?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.12.2015 22:35

amatus1 napisał(a):Danusi mozesz cos podesłać na maila:zbigniewpawlowski@poczta.onet.pl w kwestii namiarów na noclegi dla rodzinki 2+1 na riwierze makarskiej?

Nabazgrałam na PW. :wink:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 22.12.2015 22:48

dzieki
Goosha
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goosha » 09.04.2016 19:57

Witam serdecznie :mrgreen:,
dopisuję się do tematu, bo w zasadzie mamy podobny problem :) To nasz drugi wyjazd do Chorwacji. Jedziemy we dwójkę. Za pierwszym razem byliśmy na wyspie Ciovo (+Trogir, Split). Tym razem zależy nam na widokach, naturze, wędrówkach, może jakiś parkach narodowych, wodospadach, a mniej na zatłoczonych miasteczkach (mniejsza ilość turystów mile widziana), straganach i restauracjach (chociaż dobrze byłoby coś czasami jednak zjeść :). Zależy nam także, aby było to bardziej w północnej części Chorwacji i nie chcemy się za bardzo przemieszczać samochodem, a jeśli już to niewielkie odległości.

Póki co wypatrzyłam 3 możliwości: Cres, Pag i KRK.
Które z trzy trzech wysp jest według Was najciekawsza widokowo, także pod kątem plaż, mniej zatłoczona, ale jednocześnie znajdzie się tam jakiś sklepik, knajpka i kawiarnia? (wiem, że to subiektywna sprawa, ale każda opinia mile widziana :))

Dzięki i pozdrawiam :papa:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 12.04.2016 19:20

Cres i Losinj :)
Zdecydowanie :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Gdzie w dwie osoby, tanie noclegi. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone