Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie szukac dobrych noclegow od osob prywatnych ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paxlinka
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 27.03.2017
Kwatery gdzie szukać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) paxlinka » 10.04.2017 09:51

Cześć, podajcie proszę jakieś strony www, na których najlepiej szukać kwater w Chorwacji. Zaliczyłam już apartmanija, apartamentychorwacja.

Będę wdzięczna za pomoc :)
maryjanek
zbanowany
Posty: 10
Dołączył(a): 30.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maryjanek » 10.04.2017 12:01

Apartamentychorwacja to fajny portal z bezpośrednim kontaktem do właścicieli. Nie mnóż stron i portali , bo często oferty się powtarzają, a ty się pogubisz i sfrustrujesz.

Szukaj też bezpośrednich namiarów przez Google, wrzucasz w wyszukiwarce miejscowość, która Ci się podoba, albo przy dużym zbliżeniu na Google maps wyświetlają ci się miejscówki, lubię ten sposób, bo od razu wiem jaka jest lokalizacja miejsca i co jest w okolicy.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Kwatery gdzie szukać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.04.2017 07:43

paxlinka napisał(a):Cześć, podajcie proszę jakieś strony www, na których najlepiej szukać kwater w Chorwacji. Zaliczyłam już apartmanija, apartamentychorwacja.


noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 11.04.2017 09:10

Ja lubię sobie pooglądać apartamenty na takiej stronie. Wpisuje w google quide apartmani i wyświetla się strona accomodation in Croatia.
Mario29
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.09.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario29 » 19.11.2023 12:46

Jest sporo takich stron z noclegami w Chorwacji, kiedyś to można było i w ciemno jechać ale osobiście wolę mieć klepnięty pobyt wcześniej. Od 3 wyjazdów korzystam z Adria-Tour i z czystym sumieniem mogę polecić.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2180
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 19.11.2023 14:14

Mario29 napisał(a):Jest sporo takich stron z noclegami w Chorwacji, kiedyś to można było i w ciemno jechać ale osobiście wolę mieć klepnięty pobyt wcześniej. Od 3 wyjazdów korzystam z Adria-Tour i z czystym sumieniem mogę polecić.


Właśnie wszedłem na polecaną przez ciebie stronę (pierwszy raz - i zapewne ostatni!). Ceny na tej stronie to jakiś kosmos! Średnio 30-40% wyższe niż na przywoływanej tu już stronie zakwaterowaniewchorwacji czy bezpośrednio!! :ciska: :ciska:

W dodatku Adria Tour znalazła mi w Pakostane 5 ofert, a zakwaterowaniewchorwacji ok. 30.
Mario29
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.09.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario29 » 19.11.2023 15:46

marekkowalak napisał(a):
Mario29 napisał(a):Jest sporo takich stron z noclegami w Chorwacji, kiedyś to można było i w ciemno jechać ale osobiście wolę mieć klepnięty pobyt wcześniej. Od 3 wyjazdów korzystam z Adria-Tour i z czystym sumieniem mogę polecić.


Właśnie wszedłem na polecaną przez ciebie stronę (pierwszy raz - i zapewne ostatni!). Ceny na tej stronie to jakiś kosmos! Średnio 30-40% wyższe niż na przywoływanej tu już stronie zakwaterowaniewchorwacji czy bezpośrednio!! :ciska: :ciska:

W dodatku Adria Tour znalazła mi w Pakostane 5 ofert, a zakwaterowaniewchorwacji ok. 30.


Ja akurat za Pakostane nie przepadam więc nocleg w tej miejscowości mnie nie interesował ale mniejsza o to
Za nocleg na nastepny rok na sierpień, 5 osób, placiłem teraz 68€ za dobę nie uważam żeby to było dużo!
Znajomi jadą w czerwcu (4 osoby) cena 60€ doba, w lipcu 2023 byli na Peljesac, mieli domek z basenem i płacili 119€ (byli w 5 osób). Jakoś nie zauważyłem przerostu cen a obsługa jest super.
anulka78
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anulka78 » 19.11.2023 16:31

marekkowalak napisał(a): zakwaterowaniewchorwacji


na tym zakwaterowaniewchorwacji to można się nieźle naciąć - kilka lat temu trafiliśmy na tak śmierdzącą kwaterę że nie dało się tam mieszkać - pleśń, grzyb, wilgoć - a na zdjęciach było niby ok
a ceny na tego typu stronach sa raczej podobne
nie sądzę żeby zakwaterowaniewchorwacji publikowało u siebie oferty bez narzutu bo to sie mija z celem
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2180
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 19.11.2023 17:15

anulka78 napisał(a):
na tym zakwaterowaniewchorwacji to można się nieźle naciąć - kilka lat temu trafiliśmy na tak śmierdzącą kwaterę że nie dało się tam mieszkać - pleśń, grzyb, wilgoć - a na zdjęciach było niby ok

Jak na każdej tego typu stronie. Ja kiedyś w Paryżu naciąłem się na kwaterze z Booking, a to chyba najlepsza strona z noclegami na świecie. Naciąłem się 1 raz na kilkanaście razy, pozostałe 100% satysfakcji. No, może 90.

a ceny na tego typu stronach sa raczej podobne


No właśnie nie bardzo podobne - porównałem sobie ceny w Pakostane na lipiec. Adria-Tour wyrzuciło mi raptem 5 ofert w cenach średnio 80-100 euro za dobę za apartman 2-osobowy. Do tego z 50 ofert w promieniu 100km - bez sensu. Jakbym chciał jechać do Vodic czy Biogradu, top bym wklepał te miasta, a nie Pakostane.

Na stronach konkurencji (zakwaterowaniewchorwacji i Apartamentychorwacja) - po ok. 20-30 ofert w samym Pakostane, rozrzut od 40 do 100 euro.

Nie próbowałem jeszcze bezpośrednio (co zawsze robię), czekam do marca-kwietnia na ustalenie terminów urlopów. Przypuszczam, że w ten sposób da się znaleźć jeszcze lepsze oferty.

nie sądzę żeby zakwaterowaniewchorwacji publikowało u siebie oferty bez narzutu bo to sie mija z celem


Oczywiście, że nie. Ale można mieć większy narzut, a można mniejszy. :papa:
BartNS
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 29.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartNS » 28.11.2023 11:03

marekkowalak napisał(a):Jak na każdej tego typu stronie. Ja kiedyś w Paryżu naciąłem się na kwaterze z Booking, a to chyba najlepsza strona z noclegami na świecie. Naciąłem się 1 raz na kilkanaście razy, pozostałe 100% satysfakcji. No, może 90.


Naciąć się można praktycznie wszędzie, kwestia jak dany pośrednik się zachowa w takiej kryzysowej sytuacji i jak pilnuje właścicieli. Na forum się przewijały sytuacje, że ktoś w drodze na urlop otrzymywał telefon/mail, że niestety zaszła pomyłka albo ma dopłacić albo niech sobie szuka dalej itp, ale nigdy takich numerów nie słyszałem o bookingu.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 28.11.2023 21:54

BartNS napisał(a):ma dopłacić albo niech sobie szuka dalej itp, ale nigdy takich numerów nie słyszałem o bookingu.

No ja w zeszłym roku miałem podobną sytuację na bookingu.
I booking sam zasugerował, że w takiej sytuacji lepiej dopłacić.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
gdzie szukac dobrych noclegow od osob prywatnych ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone