Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szkert
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 21.01.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) szkert » 21.01.2013 18:28

Piotrek_B napisał(a):Kilka adresów, gdzie można poszukać noclegów tranzytowych:

WĘGRY
Możesz znaleźć najlepsze Nagykanizsa. Dobra restauracja i komfortowe zakwaterowanie. Blisko autostrady. Parking strzeżony. 15 km od granicy. Malo rodzinny hotel. Rezerwacja online: www.vineyardinn.hu :smo:

http://www.travelport.hu (cały kraj)
http://www.redakcio.hu/cgi-bin/redactio ... ng&param=3 (zachodnie Węgry - rejony graniczne z HR i SLO)

OGÓLNE WYSZUKIWARKI
http://www.szallas.net
http://www.hrs.com
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 22.01.2013 09:30

Pana Józka z Mönichkirchen chyba zasypało bo od piątku żadnej odpowiedzi odnośnie rezerwacji. Zawsze tak długo odpisuje :D żartuje podejrzewam że to przez sezon narciarski obecnie i pewnie dlatego no nic w końcu jutro nie jadę spokojnie jeszcze poczekam, ale myślę że po tygodniu to chyba wypada się upomnieć pisząc raz jeszcze??
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 24.01.2013 04:32

barti75 napisał(a):Pana Józka z Mönichkirchen chyba zasypało bo od piątku żadnej odpowiedzi odnośnie rezerwacji. Zawsze tak długo odpisuje :D żartuje podejrzewam że to przez sezon narciarski obecnie i pewnie dlatego no nic w końcu jutro nie jadę spokojnie jeszcze poczekam, ale myślę że po tygodniu to chyba wypada się upomnieć pisząc raz jeszcze??

Hej! Wysłałem Ci maila, ponieważ napisał do mnie P.Józek, że nie może się do Ciebie "dostać" tzn. dokładnie napisał tak "wszystkie e-maile do niego mi wracają" i prosił, abyś jeszcze raz do niego napisał. Pozdrawiam :papa:
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 24.01.2013 09:57

właśnie przeczytałem maila dzięki macvw nie wiem czemu wracają , ale ok wtedy korzystałem z formularza rezerwacyjnego teraz napisze bezpośrednio na email podany ze strony. Poszedł mail bezpośrednio na maila podanego na stronie w zakładce kontakt, mam nadzieję że teraz dojdzie.
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 24.01.2013 12:22

z Panem Józkiem już się skontaktowałem i korespondencja już dochodzi jak powinna bardzo, miły Pan już mi wytłumaczył co i jak, gdzie i za ile :D raz jeszcze macvw dziękuje za przekazanie informacji.
robertbp67
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 06.05.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertbp67 » 28.01.2013 21:02

Hotel Mini Nagykanizsa
8800 Nagykanizsa, Felsőerdő ulica 93
może ktoś tam nocował?
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 29.01.2013 11:40

barti75 napisał(a):z Panem Józkiem już się skontaktowałem i korespondencja już dochodzi jak powinna bardzo, miły Pan już mi wytłumaczył co i jak, gdzie i za ile :D raz jeszcze macvw dziękuje za przekazanie informacji.

nie ma co za, pozdrawiam!
byska
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 08.11.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) byska » 31.01.2013 13:39

Witam serdecznie
a czy możecie polecić jakiś nocleg z atrakcjami dla dzieci? Trasa do konca nie ustalona ale W-wa okolice Splitu.
slawek43
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.01.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 31.01.2013 21:42

Dobry wieczór.
W tym roku śpimy w miejscowości Ogulin (Cro).
Nocleg za jedną dobę dla 7os tylko 75 euro , ważne bo ten w miarę nowy motel jest 2km od A1.
Niestety o atrakcjach dla dzieci nic mi nie wiadomo , ale za płotem jest KONZUM :papa:
kalemi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 14.07.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kalemi » 03.02.2013 23:04

Witam
Jak myślicie z waszego doświadczenia czy jadąc we wrześniu można w ciemno zajechać do OEKOTEL GRAZ czy trzeba rezerwować wcześniej. Planuję być w OEKOTEL koło godziny 19-20, czy ewentualnie rezerwacja się nie anuluje, oraz czy płaci się za wcześniejszą rezerwację ?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.02.2013 09:05

To jest tranzytowy hotel i tego się trzymaj.
Kiedyś w maju pocałowałem klamkę. Było full.
smerfet_ps
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smerfet_ps » 04.02.2013 09:37

kalemi napisał(a):Planuję być w OEKOTEL koło godziny 19-20, czy ewentualnie rezerwacja się nie anuluje, oraz czy płaci się za wcześniejszą rezerwację ?


To ja się podłączę pod pytanie. Na stronie piszą, że rezerwacje robione mailowo są anulowane automatycznie po godz 16.00, a telefoniczne po godz. 18.00. Jak to wygląda w praktyce? Faktycznie trzeba gnać żeby być przed konkretną godziną czy da się jakoś te godz przesunąć? W drodze powrotnej planujemy zajechać do Plitvic i przy takim założeniu ciężko będzie zdążyć na tę 16 do Grazu :-(

pozdrawiam
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 04.02.2013 10:13

Za rezerwacje w oekotelu się nie płaci nic. Natomiast z tym telefonem z trasy w praktyce wygląda to tak prosto mówiąc chcą przed 16 potwierdzenia czy napewno się zjawicie ot i cała filozfia, my jak byliśmy ok 15 w okolicach Regensburga dzwoniliśmy do nich, że przyjedziemy po 19, i nie było żadnego problemu mimo że przyjechaliśmy przed 20 bodajże.
Jak nie dokonałeś jeszcze rezerwacji, a ją zrobisz to dostaniesz mniej więcej taką odpowiedź Moje potwierdzenie rezerwacji z 2012- angielski na tyle prosty że chyba nie ma sensu tłumaczyć o co chodzi.

Dear Mr....
We would like to confirm your reservation as follows:
1 triple room
from 10. to 11.08.2012
Please note: We kindly ask for
*) arrival before 4 p.m. Later arrivals have to be confirmed in calling our reception on the day of arrival,
otherwise automatic cancellation!

*) cash payment upon arrival - no credit cards!
*) For further information, please contact our reception which is at your disposal from 8 a.m. until
10 p.m.
We are looking forward to welcoming you in our OEKOTEL and remain in the meantime
With best regards
OEKOTEL Kalsdorf/Graz
Forsterstr. 70
8401 Kalsdorf
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.02.2013 10:18

Kiedyś dojechałem prawie o 22.00
Telefonicznie potwierdzałem przybycie. Jeszcze zdążyłem zapłacić gotówką.
smerfet_ps
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smerfet_ps » 04.02.2013 10:23

Wielkie Wam dzięki za odpowiedź - rozwialiście wszystkie moje wątpliwości. Jeszcze dziś robię rezerwację.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone