Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.04.2008 19:32

jonka83 napisał(a):Czy jakieś niedrogi nocleg w okolicy Karlovac w Chorwacji ktoś zna?

Poszukaj tu są oferty w okolicach 10 ojro od osoby, więc cena jak najbardziej przystępna.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.04.2008 19:34

jonka83 napisał(a):Czy jakieś niedrogi nocleg w okolicy Karlovac w Chorwacji ktoś zna?



Zjeżdzasz w Karlovacu na bramkach z autostrady i jedziesz na Plitvickie jeziora , 3 km i masz Turanji. Full kwater
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.04.2008 19:35

Piotrek_B napisał(a):
jonka83 napisał(a):Czy jakieś niedrogi nocleg w okolicy Karlovac w Chorwacji ktoś zna?

Poszukaj tu są oferty w okolicach 10 ojro od osoby, więc cena jak najbardziej przystępna.



Bardzo dobra strona
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 05.04.2008 15:22

plavac napisał(a):
Paweł i Kasia napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Motel Podlehnik - tylko czy to najtańsze miejsce, nie wiem.

dzięki Janusz

:/ Double room (Breakfast included) 43,00 EUR to jak 4 noce na kempie za parę namiot i samochód, cholera jasna, może by na dwóch kierowców spróbować

Ktoś pisał,że w 2007 w motelu był remont i był nieczynny. Czy to znaczy, że ta strona jest aktualna i już po remoncie ? Na dole jest wpisany rok 2003.
Ale taniej to już w tranzycie raczej nie znajdziecie.


We wrześniu 2007 planowałem nocleg w tej okolicy, a spałem juz uprzednio w Motelu Podlehnik. Niestety w 2007 właśnie w tym okresie rozpoczęty został remont motelu i z całą pewnością był zamknięty. Przeg motelem jakieś 300m jest skręt do zajazdu Ob Ribaru, co zresztą zabukowałem. Przyjechalem w sobotę przed 21.00, i niestety był już zamknięty, O personelu. Po pocałowaniu klamki pojechałem już do Cro, spałem w motelu w Krapinie, którego jednak nie polecam.
Pozdrawiam. :wink:
Pawko_TDI
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawko_TDI » 16.04.2008 21:34

Wybieram sie 25.04 do cro i chce sie przekimac w wiedniu lub malutki kawaleczek za. Plan mam taki zeby z lodzi smignac do wiednia (600km), pozwiedzac kilka godzin i za jak najmniejsza kaske sie przekimac (warunki studenckie, ale bez przesady :) ) Jesli macie jakies namiary to bardzo prosze....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.04.2008 21:45

Pawko_TDI napisał(a):.....Plan mam taki zeby z lodzi smignac do wiednia (600km), pozwiedzac kilka godzin i za jak najmniejsza kaske sie przekimac (warunki studenckie, ale bez przesady :) )....

Wątpię, żeby po 600 km (w tym większość po naszych cudownych drogach) chciało Ci się jeszcze zwiedzać ale.......voila :wink:
www.hostelvienna.com
To jest link z "tanimi" noclegami choć nie wiem co dla Ciebie jest "tanie" bo to pojecie względne.
Pozdrav
Pawko_TDI
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawko_TDI » 16.04.2008 21:57

Piotrek_B napisał(a):
Pawko_TDI napisał(a):.....Plan mam taki zeby z lodzi smignac do wiednia (600km), pozwiedzac kilka godzin i za jak najmniejsza kaske sie przekimac (warunki studenckie, ale bez przesady :) )....

Wątpię, żeby po 600 km (w tym większość po naszych cudownych drogach) chciało Ci się jeszcze zwiedzać ale.......voila :wink:
www.hostelvienna.com
To jest link z "tanimi" noclegami choć nie wiem co dla Ciebie jest "tanie" bo to pojecie względne.
Pozdrav


No wiesz jak juz przejezdzam przez Wieden, to chcialbym cos zobaczyc. Oczywiscie bez przesady z tym zwiedzaniem. Wszytsko na lajcie (wesole miasteczko i jakis zamek czy cos, na koniec bar na male piwko i styka)

Dzieki za stronke :) ale po sprecyzowaniu wymagan, czyli 26.04 na jedna noc 2 osoby znalazlo mi 5 opcji, z czego najtansza to 120 pln/osobe, wiec raczej podziekujue.... :)

Jakies inne propozycje?

W pierwszym poscie piszecie o Baden. Jakie tam sa mniej wiecej ceny?? moze inaczej czy za 40 pln/osobe jest szansa cos znalezc?
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 16.04.2008 22:10

Jeśli chcecie dobra kwaterę. To http://free-ka.t-com.hr/Milan-Abrlic/ Pięć kilometry od Jezior Plitvickich. Jeśli jedziecie na południe to warto tam się zatrzymać. Wczesniej trzeba ustalić termin. Mozna to zrobic przez internet. W ciemno można się targować ale trzeba mieć szczęście by trafić na wolne pokoje. My w 2007 płaciliśmy po 11.5 Euro od osoby
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2008 06:10

Pawko_TDI napisał(a):...
Dzieki za stronke :) ale po sprecyzowaniu wymagan, czyli 26.04 na jedna noc 2 osoby znalazlo mi 5 opcji, z czego najtansza to 120 pln/osobe, wiec raczej podziekujue.... :)

Jakies inne propozycje?....

Sorki ale to Wiedeń więc taniej to niestety na kempingu lub na parkingu :wink:
co do Baden to jest tam Motel
Pawko_TDI
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawko_TDI » 17.04.2008 10:24

Wielkie dzieki za pomoc. Bede szukal chyba jakiegos motelu po drodze, a jak nic nie znajde w przystepnej cenie, to zostanie parking.

Sa jakies problemy ze spaniem na parkingach w Austrii?? tzn czy na przyklad nie sa zakazane takie praktyki? :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2008 10:34

Namiotu na parkingu rozbić nie można :wink: ale spać w aucie na parkingu można :lol:
Tak śpią w swoich "maszynach" kierowcy tirów, to i kierowca "malucha" też może. :papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 17.04.2008 10:42

Spaliśmy w Austrii 2 razy kilkanaście km przed Wiedniem (jak się jedzie od Mikulova) w samochodzie w przydrożnym lesie, było spoko :D . Nikt nas nie widział to problemów nie mieliśmy. Niektóre wjazdy do lasu były pozagradzane szlabanami, ale nie wszystkie na szczęście :lol: :wink:
Teraz może być gorzej w tym rejonie bo część lasu wycięli na autostradę Wiedeń - Brno :( i prowadzone są prace drogowe.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2008 15:40

Pawko_TDI napisał(a):...Sa jakies problemy ze spaniem na parkingach w Austrii?? tzn czy na przyklad nie sa zakazane takie praktyki? :)

ZERO problemów. Powiedziałbym nawet, że to normalka - na takich parkingach śpią nie tylko Polacy.
Pawko_TDI
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawko_TDI » 17.04.2008 15:49

and the winner is............................................................................................... PARKING


Dzieki :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2008 17:53

Pawko_TDI napisał(a):and the winner is............................................................................................... PARKING


Dzieki :)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Autostrada_A2_(Austria) -spanko jest na MOP-ach
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone