Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 26.06.2018 17:51

Martitaa napisał(a):Witam,
poszukiwany nocleg z 21 na 22 lipca dla 16 osób (4 rodziny 2+2)- Węgry.
Pozdrawiam

Szesnaście osób? Trzy tygodnie przed wjazdem? 8O
Może być ciężko, ale na poprzedniej stronie kolega ryszard22 podał namiary na sprawdzony nocleg.
Albo zadzwoń do pani Teresy Bodo (namiary w wątku) to już kultowa osoba na forum.
Martitaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.03.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martitaa » 26.06.2018 20:38

Dziękuję za podpowiedź. Przeglądam wątki i szukam. Wiem, że będzie ciężko, ale może się uda. Liczę , że chociaż uda się w jednej miejscowości dla wszystkich znalźć.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 26.06.2018 20:40

Ostatecznie możecie coś rezerwować na booking.
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 26.06.2018 21:02

[quote="Martitaa"]Witam,
poszukiwany nocleg z 21 na 22 lipca dla 16 osób (4 rodziny 2+2)- Węgry.
Pozdrawiam[/quote

Spróbujcie tu
http://www.herkulespanzio.hu

Właścicielka to Polka. W tamtym roku tam spałem po drodze do CRO.
Kontakt preferowany wieczorem.
Martitaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.03.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martitaa » 28.06.2018 09:01

krasiu666 Dziękuję, właśnie do nich napisałam.
ilonacr
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 17.02.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilonacr » 05.07.2018 11:23

Mam nietypową sprawę. Przez własną głupotę ( a może nie tylko)zarezerwowałam na jedną noc,dwa pokoje dwuosobowe w Drive Inn w Budapeszcie w dniu 20 lipca. Hotel polecam bo jest tani , bardzo blisko autostrady i wiele razy już tam nocowaliśmy.. Super miejsce na spanko w drodze do Cro. Niestety nie mogę odwołać rezerwacji bo jest w cenie promocyjnej i tym sposobem zamiast dwóch mam cztery pokoje. Może kogoś to zainteresuje to tanio oddam.
klaudiamar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.07.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudiamar » 06.07.2018 18:47

Mozecie mi powiedziec po ilu km najlepiej zrobic sobie nocleg? mamy do przejechania ok 1500 km. Zawsze jezdzilismy na raz, ale tym razem musimy z noclegiem. Czy okolice Zagrzebia /akurat ok 1000 km/ beda w porządku, co myslicie?
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 481
Dołączył(a): 14.05.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 06.07.2018 18:59

Ja parę razy spałem przed miejscowością Slunj w Mirjana Rastoke (spędzałem za kółkiem 1050km)
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 09.07.2018 12:07

walp napisał(a):
radzio327 napisał(a):... wybrałem trasę przez same autostrady gdyż wole spokojnie dojechać ze stała prędkością :D proszę o potwierdzenie czy trasa jest wporzadku ?

Kiedyś tak jechałem (chodzi o Węgry), ale miałem nocleg pod Budapesztem. Jeśli bez noclegu w tamtym miejscu, to wybrałbym M86/86 przez Szombathely.


Gdzie spałeś pod tym Budapesztem ?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.07.2018 12:22

corrina napisał(a):Gdzie spałeś pod tym Budapesztem ?

W Oekotelu w Torokbalint.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 09.07.2018 20:44

szukam noclegu ze śniadaniem na trasie od Bosiljeva na południe...
na bookingu jest sporo ale wszystkie bez śniadania
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 10.07.2018 16:23

walp napisał(a):
corrina napisał(a):Gdzie spałeś pod tym Budapesztem ?

W Oekotelu w Torokbalint.


Dzięki. Czy trójka wystarczy dla nas 4 ? Dzieci w wieku 9 i 4. Czy w trójkach są pojedyncze łóżka, czy jedno duże + sofa ?
I nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale czy cena za trójkę to 63 EUR ? Bo na stronie napisane że ceny są za osobę, trochę mylące, skoro w Austrii 75 EUR za 3 osoby.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 10.07.2018 17:17

corrina napisał(a):
walp napisał(a):
corrina napisał(a):Gdzie spałeś pod tym Budapesztem ?

W Oekotelu w Torokbalint.


Dzięki. Czy trójka wystarczy dla nas 4 ? Dzieci w wieku 9 i 4. Czy w trójkach są pojedyncze łóżka, czy jedno duże + sofa ?

My mieliśmy 2 dwójki. Jeden pokój miał duże, podwójne łóżko + kanapę. (Jak na zdjęciach). W drugim nie pamiętam, czy oprócz tego łóżka też była kanapa.
IMG_4456.JPG

IMG_4457.JPG

corrina napisał(a):I nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale czy cena za trójkę to 63 EUR ? Bo na stronie napisane że ceny są za osobę, trochę mylące, skoro w Austrii 75 EUR za 3 osoby.

Napisz maila, bo tam musi być jakiś błąd. Oekotel zawsze podawał cenę od osoby, ale niemożliwe, żeby "trójka" kosztowała 3 x 63 euro.
Dzieci do 6 lat - gratis.
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 10.07.2018 17:29

dzięki walp, booking właśnie proponuje mi dwa pokoje, z czego jeden to dwójka jako jedynka za 164 zł, drugi za 169 zł jako dwójka, razem 354 zł - więc generalnie wychodzi więcej niż 63 EUR. Tak, tak, wiem, ze booking ma na te hotele wyższą cenę :) Napisze do hotelu bezpośrednio i zapytam.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 10.07.2018 18:07

corrina napisał(a):dzięki walp, booking właśnie proponuje mi dwa pokoje, z czego jeden to dwójka jako jedynka za 164 zł, drugi za 169 zł jako dwójka, razem 354 zł - więc generalnie wychodzi więcej niż 63 EUR. Tak, tak, wiem, ze booking ma na te hotele wyższą cenę :) Napisze do hotelu bezpośrednio i zapytam.

354 zł to ok. 28 euro za osobę (w tym wypadku za 3 osoby, bo rozumiem, że najmłodsze gratis) i to jest normalna cena.

Ja napisałem, że na stronie Oekotelu musi być jakiś błąd, ponieważ ceny podane na tej stronie są "per person per night", więc wychodzi, że trójka kosztuje 3x63 euro, czyli prawie 800 zł.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone