Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mała_Mi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.06.2013
Re: Objazdy autostrad w SŁOWENII - dyskusja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała_Mi » 03.02.2018 13:22

piotrekbeti napisał(a):Ktoś coś poradzi na dojazd do Varażdin na nocleg tranzytowy w Cro przez Węgry droga 75 -76 od Bartaysławy Gyor z winietą H aby ominąć ten kilkunasto kilometrowy kawałek w Słowenii i żeby jechać przez przejście Letenye?


Jeśli nie jesteś przywiązany w 100% do Varaždin, to mogę bardzo polecić nocleg niecałe 50 kilometrów dalej (albo bardziej bliżej :wink: ) jeszcze po stronie wegierskiej w miejscowości Lispeszentadorján, dosłownie rzut beretem od granicy.

My tam nocowaliśmy w ubiegłym roku, i byliśmy bardzo zadowoleni. Cena nie wygórowana, czysto, cicho, sielskie widoki z tarasu. W tym roku też planujemy się tam zatrzymać.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 03.02.2018 16:23

Starałem się znaleźć atrakcyjne noclegi w których można coś pozwiedzać-zobaczyć. I położone tak do 10h trasy Wrocław -Split. Varażdin to dawna stolica Chorwacji , Bratysława w drodze powrotnej. Rezerwowane Booking ale mogę je anulować. Budapeszt-był w 2017, Balaton- Keszthely i Siofok-2017, 2016 Miszkolc i Praga. Ale jeszcze mogę rozważyć noclegi na Węgrzech.
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 03.02.2018 16:41

piotrekbeti napisał(a):Starałem się znaleźć atrakcyjne noclegi w których można coś pozwiedzać-zobaczyć. I położone tak do 10h trasy Wrocław -Split. Varażdin to dawna stolica Chorwacji , Bratysława w drodze powrotnej. Rezerwowane Booking ale mogę je anulować. Budapeszt-był w 2017, Balaton- Keszthely i Siofok-2017, 2016 Miszkolc i Praga. Ale jeszcze mogę rozważyć noclegi na Węgrzech.


Rzuć okiem na to : Grebengradska Medna Hiža , jeżeli interesują cię takie klimaty.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 03.02.2018 17:37

piotrekbeti napisał(a):Starałem się znaleźć atrakcyjne noclegi w których można coś pozwiedzać-zobaczyć. I położone tak do 10h trasy Wrocław -Split. Varażdin to dawna stolica Chorwacji , Bratysława w drodze powrotnej. Rezerwowane Booking ale mogę je anulować. Budapeszt-był w 2017, Balaton- Keszthely i Siofok-2017, 2016 Miszkolc i Praga. Ale jeszcze mogę rozważyć noclegi na Węgrzech.

Slunj-Rastoke. Jest opisane na forum. :papa:
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 03.02.2018 21:14

Bratwojciech napisał(a):
piotrekbeti napisał(a):Starałem się znaleźć atrakcyjne noclegi w których można coś pozwiedzać-zobaczyć. I położone tak do 10h trasy Wrocław -Split. Varażdin to dawna stolica Chorwacji , Bratysława w drodze powrotnej. Rezerwowane Booking ale mogę je anulować. Budapeszt-był w 2017, Balaton- Keszthely i Siofok-2017, 2016 Miszkolc i Praga. Ale jeszcze mogę rozważyć noclegi na Węgrzech.

Slunj-Rastoke. Jest opisane na forum. :papa:


Zdecydowanie polecam :)
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 03.02.2018 23:21

Grebengradska Medna Hiža. Do rozważenia 187zeta za nocleg i wolne obydwa terminy noclegów tranzytowych na Booking
wisnia1312
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.02.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wisnia1312 » 13.02.2018 00:18

Witam!
Jadę w przyszłym tygodniu z Bydgoszczy do Splitu, przez Słowację i Węgry. Planuję nocleg na Węgrzech. Możecie polecić coś w dobrej cenie dla dwóch osób?
Pzdr!
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 13.02.2018 16:29

Mam namiar Budapeszt za 40E mieszkanie blisko centrum. I nad Balatonem pokój ok. 35E. Ale to cena bez względu czy 2 czy 4 osoby
slams
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.06.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) slams » 14.02.2018 11:45

Witam wszystkich,
po kilku wyjazdach do Chorwacji w tym roku wybieramy się do Czarnogóry nad Zatokę Kotorską,
jedzie nas w sumie 4 rodziny, 15 osób (2+1; 2+2; 2+2; 2+2)
Jedziemy z Radomia przez Słowację, Węgry, Chorwację, Bośnie i Czarnogóra, w tamtą stronę
mamy nocleg w Osijeku ale w drodze powrotnej nie mamy jeszcze nic zarezerwowanego,
najlepiej jakby coś znalazło się na Węgrzech, macie może jakieś propozycje godne polecenia?
Z góry dziękuję
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 15.02.2018 19:43

Witam
W tamtą stronę jedziemy przez Bośnię i nocujemy w Harkanach, parę razy w Apartament Gabriela, bardzo dobre warunki, niedrogo, a w zeszłym roku, dwie ulice dalej mieliśmy cały domek sami, w Park Vendeghaz Alkotmany utca 60 jak pamiętam 45 euro za 5 osób
Pozdrawiam
Ryszard
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 16.02.2018 16:56

Witam
Mam pytanie czy najpierw rezerwujecie czy jedziecie w ciemno?
W tym roku też planujemy postój . Sprawa się może troszkę komplikuje bo jedziemy na trzy auta w sumie 6 dorosłych i 6 dzieci?
Nocleg myślimy, że zrobimy na Węgrzech jak najbliżej chorwackiej granicy.
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2019
Dołączył(a): 27.09.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 17.02.2018 08:03

slams napisał(a):Witam wszystkich,
po kilku wyjazdach do Chorwacji w tym roku wybieramy się do Czarnogóry nad Zatokę Kotorską,
jedzie nas w sumie 4 rodziny, 15 osób (2+1; 2+2; 2+2; 2+2)
Jedziemy z Radomia przez Słowację, Węgry, Chorwację, Bośnie i Czarnogóra, w tamtą stronę
mamy nocleg w Osijeku ale w drodze powrotnej nie mamy jeszcze nic zarezerwowanego,
najlepiej jakby coś znalazło się na Węgrzech, macie może jakieś propozycje godne polecenia?
Z góry dziękuję


Polecam
http://centrummohacs.hu/en/content/rooms-prices
Slawomir
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.02.2018
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slawomir » 25.02.2018 18:36

Witam
Po raz pierwszy wybieramy się do HR z przyczepą kempingową.
Z uwagi na ograniczenia prędkości do 100 km/h zasadnym wydaje się pauza i odpoczynek gdzieś po drodze.
Uprzejmie proszę o pomoc w tym zakresie - może ktoś ma już doświadczenia z podróżą z kempingiem z tyłu.
Dodam, że w HR byliśmy już 3 razy i zawsze całą trasę pokonywałem na 1 raz.
Dziękuję i pozdrawiam
Slawomir
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 25.02.2018 20:28

Tayla napisał(a):Czy ma ktoś doświadczenia z tym obiektem ( nocleg 1 doba w drodze na Hvar )
http://kolaric-vina.hr/
Czy jest przyjazne psom ?


Nocowałem z rodzinką w tym obiekcie 2 lata temu, w drodze na majówkę. Fajne miejsce, właściciele bardzo mili, bezproblemowi. Pokoje czyściutkie, znajdują się w bocznym budynku. Bardzo smaczne śniadanie, dobre wina w promocyjnych cenach. Klimatyczne miejsce, myślę że z psem nie powinno być problemu, ale lepiej wcześniej to uzgodnić.
meleczek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) meleczek » 03.03.2018 00:19

Guinness79 napisał(a):W drodze do CRO nocowaliśmy z 2-3.09 w miejscowości PTUJ "PANORAMA ROMS". Nocleg ze śniadaniem na trzy osoby 63 Euro. Widoki piękne, sympatyczna właścicielka, blisko stare miasto.

Możesz podać namiary na ten nocleg??? :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone