Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 18.07.2017 13:16

sebek75 napisał(a):Witam,szukam namiarów na nocleg w okolicy Wiednia,przed albo za Wiedniem w stronę Grazu,najlepiej przy autostradzie żeby nie zjeżdżać za bardzo z trasy,z góry dziękuje :)

Kolego, za tydzień będę spał u nich po raz 7! Urocza alpejska wioska pomiędzy Wiedniem, a Grazem. Właściciele przesympatyczni Polacy (odchodzi bariera językowa), smaczne jedzenie, 15km. od autostrady http://www.nartywaustrii.eu/pl Zapewniam Cię, że będziesz zadowolony. Pozdrav :papa:
laguncula
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) laguncula » 18.07.2017 14:51

Ja polecam fajny nocleg w Chorwacji, jeszcze przed Zagrzebiem, zaraz przy zjeździe z autostrady, miejscowość
Sveti Kriz Zacretje:


https://www.booking.com/hotel/hr/apartm ... 119bd0be92

Mały rodzinny hotel, ze śniadaniem, nieduże ceny, czysto i przyjemnie. Nocowaliśmy 2 razy, polecam!
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 18.07.2017 15:43

laguncula napisał(a):Ja polecam fajny nocleg w Chorwacji, jeszcze przed Zagrzebiem, zaraz przy zjeździe z autostrady, miejscowość
Sveti Kriz Zacretje:


https://www.booking.com/hotel/hr/apartm ... 119bd0be92

Mały rodzinny hotel, ze śniadaniem, nieduże ceny, czysto i przyjemnie. Nocowaliśmy 2 razy, polecam!


Też tam nocowaliśmy i potwierdzam fajny rodzinny hotel :)
turysta13
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.07.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) turysta13 » 20.07.2017 12:38

Witam
Może ktoś polecić jakiś nocleg (przystępny cenowo) na trasie do HR przez Węgry (trasa od Koszyc via Budapeszt), myslę o jakimś koncie na południu Balatonu?
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 20.07.2017 15:38

turysta13 napisał(a):Witam
... myslę o jakimś koncie na południu Balatonu?

Będziesz zakładał rachunek bankowy na Węgrzech :?: :wink:
Ostatnio edytowano 20.07.2017 16:31 przez krutom, łącznie edytowano 1 raz
biagggio
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 01.07.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) biagggio » 20.07.2017 16:22

Poprzednim razem spałem pod Grazem (Oetkotel) i polecam. Przy drodze, śniadanko itd. Ale w tym roku chciałem zaoszczędzić i myślałem żeby jechać na noc. Ale , że sam kieruję, postanowiłem jednak czegoś poszukać. Jechałem z P-nia i znalazłem nocleg pod Ptujem (Pobrezje) na bookingu. Uważam, że to super miejscówka w kategorii cena - jakość. 36 jurków dla 5 osób. Polecam.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 21.07.2017 22:28

turysta13 napisał(a):Witam
Może ktoś polecić jakiś nocleg (przystępny cenowo) na trasie do HR przez Węgry (trasa od Koszyc via Budapeszt), myslę o jakimś koncie na południu Balatonu?

Pani Teresa Bodo - Kőröshegy, namiary w tym wątku.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 21.07.2017 22:52

:D jadąc do Cro, nocowaliśmy w Oekotelu w Kalsdorfie. Cóż ceny, co nieco wzrosły, ale sama oferta na pewno zubożała. Pokoje jak pokoje, natomiast śniadanie już np. w tym roku zastanawiające, wszystkiego brakowało. Mnóstwo pracowników sezonowych.
Natomiast wracając z Cro, nocowaliśmy w City Hotel Brno, bardzo czysto, wręcz higienicznie, oferta śniadaniowa do przyjęcia, zastanawiający był jednak parking, który trzeba było dodatkowo opłacać...
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 24.07.2017 08:13

Czy możecie mi pomóc , będę przekraczał granicę węgiersko-chorwacką w Letenye, około północy, czy po stronie chorwackiej w pobliżu granicy znajdę miejsce na nocleg? Jakiś motel z całodobową recepcją?
Krzysiek
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 25.07.2017 22:32

Eliot100 napisał(a):Już mi się nie chce jeździć 24 godziny. Dlatego wybieram wariant z wypoczynkiem 2-dniowym nad Balatonem. A jeśli chodzi o trasę, wybieram p[odobny wariant, tylko bez płacenia za autostrady na Węgrzech, bo moim zdaniem to nie jest korzystne. Pozdrawiam Twardego.


Gdzie nocujesz na Węgrzech? Jakiś kemping? Możesz polecić?
Eliot100
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 10.06.2017
Re: aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eliot100 » 26.07.2017 01:33

Jackar napisał(a):
Eliot100 napisał(a):Już mi się nie chce jeździć 24 godziny. Dlatego wybieram wariant z wypoczynkiem 2-dniowym nad Balatonem. A jeśli chodzi o trasę, wybieram p[odobny wariant, tylko bez płacenia za autostrady na Węgrzech, bo moim zdaniem to nie jest korzystne. Pozdrawiam Twardego.


Gdzie nocujesz na Węgrzech? Jakiś kemping? Możesz polecić?


Mam taki zwyczaj, że urlopy spędzam zawsze w innym miejscu, ale robię wyjątek. Co roku zaczynam od mojego ulubionego campingu w Balatonbereny. Świeża, gęsta trawa, cisza, spokój, woda cieplejsza niż w Chorwacji. No i dużo, dużo taniej.
Załączniki:
Bereny 1.jpg
Bereny 2.jpg
pkucaba
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 26.06.2013
Re: aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkucaba » 26.07.2017 07:49

Czy to BALATONTOURIST CAMPING NATURIST BERÉNY ?
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011
Re: aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 26.07.2017 08:42

Eliot100 napisał(a):
Mam taki zwyczaj, że urlopy spędzam zawsze w innym miejscu, ale robię wyjątek. Co roku zaczynam od mojego ulubionego campingu w Balatonbereny. Świeża, gęsta trawa, cisza, spokój, woda cieplejsza niż w Chorwacji. No i dużo, dużo taniej.


o chyba mamy te same namioty Decathlon? :)
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 26.07.2017 09:36

Mamy nocleg w hotelu Draganic przed Karlovacem i mam pytanie czy ktos moze wie czy mozna zjechac do hotelu od razu z autostrady tak jak na stacje benzynowa ktora lezy obok. Google maps pokazuje zjazd do hotelu kilkanascie km wczesniej mimo ze hotel lezy obok stacji i nie wiem. Byc moze nie ma bezposredniego przejazdu miedzy parkingiem hotelowym a stacja benzynowa i autostrada czy ktos moze byl ,widzial dziekuje za odp.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 26.07.2017 23:16

robertpeti napisał(a):Mamy nocleg w hotelu Draganic przed Karlovacem i mam pytanie czy ktos moze wie czy mozna zjechac do hotelu od razu z autostrady tak jak na stacje benzynowa ktora lezy obok. Google maps pokazuje zjazd do hotelu kilkanascie km wczesniej mimo ze hotel lezy obok stacji i nie wiem. Byc moze nie ma bezposredniego przejazdu miedzy parkingiem hotelowym a stacja benzynowa i autostrada czy ktos moze byl ,widzial dziekuje za odp.

Wygląda na to, że to ten hotel
Wg booking jest on częścia MOP'a.
Ten obrazek to potwierdza.

Wskazówki dojazdu wygenerowane ze strony Bookin.com potwierdzają możliwosć dojazdu bezpośrednio z autostrady.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone