Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 17.06.2017 21:44

borsalino4 napisał(a):...ja mam nietypowy sposób szukania noclegu, zawsze coś znajdę ze śniadaniem dla 4 osób


:D fakt, jest mnóstwo hoteli, moteli i miejsc noclegowych w pobliżu Graz, naprawdę w bardzo dostępnych cenach...
ScoobyDoo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.06.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ScoobyDoo » 18.06.2017 13:29

Witam w połowie lipca wybieram się do Primosten, jadę przez Austrię i szukam noclegu dla 3 osób zaraz po wjeździe do Chorwacji. Polecicie coś?
Peter1981
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 14.02.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Peter1981 » 18.06.2017 20:37

Ja jadąc do Podgory to nocowałem na Plitvickich Jeziorach. Dodatkowa okazja to zwiedzanie Wodospadów. Coś pięknego.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 18.06.2017 21:46

Peter1981 napisał(a):Ja jadąc do Podgory to nocowałem na Plitvickich Jeziorach. Dodatkowa okazja to zwiedzanie Wodospadów. Coś pięknego.

nocowanie na łódce na jeziorze to faktycznie coś pięknego :roll:
jakieś konkrety :?: bo to o to tu chodzi...
Peter1981
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 14.02.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Peter1981 » 18.06.2017 21:54

Nocowałem tutaj:

https://www.booking.com/hotel/hr/guest- ... ype=total&

Cisza i spokój po podróży
Przy okazji można pozwiedzać sporo ;)
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2017 22:22

Też miałem nadzieję na houseboat na Plitvickich :)
elpojo
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) elpojo » 20.06.2017 12:09

Wpadłem, by podziękować forumowiczom za dwie świetne miejscówki do przenocowania, oraz polecić je innym.
Jadąc do Cro spałem w Słoweni w Turistična kmetija Lovrec rezerwowane przez booking.com. Komfortowy apatament, sympatyczny gospodarz, pyszne wino, ładne widoki i co najważniejsze niedrogo.
W drodze powrotnej nocowaliśmy w Austrii w Pensjonacie Frans-Jozef (nartywaustrii.eu), urocze miejsce prowadzone przez przemiłych gospodarzy z Polski, pyszne jedzenie w restauracji prowadzonej przez ich córkę u podnóża wyciągu.
Za rok zaplanuję urlop tak, by w każdym z tych miejsc zatrzymać się na więcej, niż jeden dzień.
kamyl22
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.05.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamyl22 » 20.06.2017 22:07

Polecam pensjonat Sonntagshof w Forolach w Austrii. Sprawdzone 17-19.06.2017 podczas przelotu do CRO wszystko czego dusza zapragnie. Rezerwowane Przez booking wyszło ok 60 euro z śniadaniem.
doman79
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.03.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) doman79 » 21.06.2017 01:46

Witam
nie widzę nigdzie informacji o noclegu z powrotem z Cro w Polsce , tuż po przekroczeniu granicy w Gorzyczkach. Jadę na 10 dni i nocując np. w Czechach musiałbym znowu kupić winietę na 10 dni. Z Vodic do granicy Polski będę miał 1000 km jeżeli wyjadę o 9:00 rano (wtorek) to na 20:00 najpóźniej powinienem być w Polsce.
Czy macie jakieś namiary na nocleg z śniadaniem w okolicach przejścia granicznego Gorzyczki lub Cieszyn ?
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 21.06.2017 07:30

elpojo napisał(a):Wpadłem, by podziękować forumowiczom za dwie świetne miejscówki do przenocowania, oraz polecić je innym.
Jadąc do Cro spałem w Słoweni w Turistična kmetija Lovrec rezerwowane przez booking.com. Komfortowy apatament, sympatyczny gospodarz, pyszne wino, ładne widoki i co najważniejsze niedrogo.
W drodze powrotnej nocowaliśmy w Austrii w Pensjonacie Frans-Jozef (nartywaustrii.eu), urocze miejsce prowadzone przez przemiłych gospodarzy z Polski, pyszne jedzenie w restauracji prowadzonej przez ich córkę u podnóża wyciągu.
Za rok zaplanuję urlop tak, by w każdym z tych miejsc zatrzymać się na więcej, niż jeden dzień.

elpojo, ja u nich będę spał w tym roku po raz 7! http://nartywaustrii.eu/ Im tak, jak Ty, co roku planuję dojazd do CRO z noclegiem w Moenichkirchen, pomiędzy Wiedniem, a Grazem.. Pozdrav :papa:
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 21.06.2017 08:01

macvw napisał(a):
elpojo napisał(a):Wpadłem, by podziękować forumowiczom za dwie świetne miejscówki do przenocowania, oraz polecić je innym.
Jadąc do Cro spałem w Słoweni w Turistična kmetija Lovrec rezerwowane przez booking.com. Komfortowy apatament, sympatyczny gospodarz, pyszne wino, ładne widoki i co najważniejsze niedrogo.
W drodze powrotnej nocowaliśmy w Austrii w Pensjonacie Frans-Jozef (nartywaustrii.eu), urocze miejsce prowadzone przez przemiłych gospodarzy z Polski, pyszne jedzenie w restauracji prowadzonej przez ich córkę u podnóża wyciągu.
Za rok zaplanuję urlop tak, by w każdym z tych miejsc zatrzymać się na więcej, niż jeden dzień.

elpojo, ja u nich będę spał w tym roku po raz 7! http://nartywaustrii.eu/ Im tak, jak Ty, co roku planuję dojazd do CRO z noclegiem w Moenichkirchen, pomiędzy Wiedniem, a Grazem.. Pozdrav :papa:

Nie będę oryginalny jeśli potwierdzę opinie Kolegów. My w tym roku będziemy tam nocować dopiero drugi raz ale za to w drodze do i z więc będzie podwójny :lol:
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 21.06.2017 09:40

elpojo napisał(a):Wpadłem, by podziękować forumowiczom za dwie świetne miejscówki do przenocowania, oraz polecić je innym.
Jadąc do Cro spałem w Słoweni w Turistična kmetija Lovrec rezerwowane przez booking.com. Komfortowy apatament, sympatyczny gospodarz, pyszne wino, ładne widoki i co najważniejsze niedrogo.
W drodze powrotnej nocowaliśmy w Austrii w Pensjonacie Frans-Jozef (nartywaustrii.eu), urocze miejsce prowadzone przez przemiłych gospodarzy z Polski, pyszne jedzenie w restauracji prowadzonej przez ich córkę u podnóża wyciągu.
Za rok zaplanuję urlop tak, by w każdym z tych miejsc zatrzymać się na więcej, niż jeden dzień.


Witam, a możesz zdradzić jaki jest koszt noclegu w tym pensjonacie?. Wybieram się we wrześniu do Chorwacji i interesuje mnie nocleg w Austrii na jedną noc w obie strony 2+1
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 21.06.2017 09:51

Guinness79 napisał(a):Witam, a możesz zdradzić jaki jest koszt noclegu w tym pensjonacie?. Wybieram się we wrześniu do Chorwacji i interesuje mnie nocleg w Austrii na jedną noc w obie strony 2+1

Ceny masz podane na ich stronie. Ja także jadę we wrześniu i pierwszy nocleg mam 31.08/1.09 więc może się spotkamy.
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 21.06.2017 12:19

tyle że nie zawsze są tam wolne miejsca
pytałem miesiąc temu o nocleg w najbliższą sobotę i...niestety brak miejsc
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 21.06.2017 13:09

borsalino4 napisał(a):tyle że nie zawsze są tam wolne miejsca
pytałem miesiąc temu o nocleg w najbliższą sobotę i...niestety brak miejsc

Racja w 2015 próbowałem zbyt późno (ok. 3 mce przed wyjazdem) i się nie załapałem, w 2016 już mądrzejszy rezerwowałem z prawie półrocznym wyprzedzeniem i wcale nie byłem za szybki. W tym roku może z racji, że wyjazd już późno sezonowy wystarczyły 3 miesiące wyprzedzenia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone