Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michu_wro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu_wro » 26.09.2016 09:06

Do Chorwacji mieliśmy nocleg w Słowenii w miejscowości Zgornje Konjisce 2, 9253 Podgorje, Słowenia a hotel Guest House Prenocisca Vrtnica. Polecam bardzo, duży, czysty pokój. Prawdopodobnie właściciel bardzo miły, ale woli komunikować się w języku niemieckim.
Jedzenie pyszne, piwko jeszcze lepsze. Z względu na późny przyjazd, poprosiliśmy żeby śniadanie były później, nie było problemów.
Wracając mieliśmy nocleg w Mikulovie, Hotel Maroli. Pokój bez szału, duży prysznic. Nie polecam obiadów, mieliśmy problemy z żołądkami i to u wszystkich osób. Śniadanie jak w każdym innym hotelu.
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 31.10.2016 21:56

Trasa Poznań - Pag, nocleg w Czechach miejscowość Lanzhot. Pensjonat można znaleźć na booking. Czysto, sympatycznie, taniość (40 e 2+2). Nie wiem jak z posiłkami, kolację jedliśmy na ryneczku, śniadanie dzieciaki płatki, dorośli Kafka :) + papieros więc się nie interesowałem czy coś serwują (mini kuchenka w pokoju). W każdym razie jak na nocleg w tranzycie bardzo ok.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 06.01.2017 03:59

macvw napisał(a):
myslowska napisał(a):Szukam noclegu w Austrii (między Graz a Wiedniem).
Potrzebny jest namiar na nocleg dla 4 osób (2 dorosłych i 2 małych dzieci). Niestety wiele hoteli ma wariant 2+1.

Dokładnie pomiędzy Wiedniem, a Grazem: http://www.nartywaustrii.eu/ Spaliśmy u nich w tym roku po raz 5! Wczoraj wróciliśmy z Primosten. Przesympatyczni Polacy, piękna alpejska wioska - jest gdzie odpocząć, pochodzić i zjeść po podróży.

Witajcie! Już wiem, kiedy znowu jedziemy do CRO! Oczywiście po raz 6 rezerwowałem nocleg tutaj: Austria pomiędzy Wiedniem, a Grazem, http://www.nartywaustrii.eu/ Muszę Was poinformować, że już zaczęły się u nich rezerwacje, więc jak ktoś zna datę wyjazdu, to warto już pomyśleć o odpoczynku na trasie. Pozdrawiam. :papa:
Ostatnio edytowano 12.01.2017 13:40 przez macvw, łącznie edytowano 2 razy
Norbert73
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 10.01.2017
nocleg dla 14 osób w drodze do Choorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Norbert73 » 10.01.2017 21:56

Poszukuję dobrego niedrogiego noclegu w Austrii dla 14 osób w drodze do Chorwacji. Co możecie polecić. Dziękuję z góry za pomoc.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: nocleg dla 14 osób w drodze do Choorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 12.01.2017 13:39

Norbert73 napisał(a):Poszukuję dobrego niedrogiego noclegu w Austrii dla 14 osób w drodze do Chorwacji. Co możecie polecić. Dziękuję z góry za pomoc.

Zobacz powyżej Twojego postu :)
Norbert73
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 10.01.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Norbert73 » 12.01.2017 15:05

:D :papa: Dziękuje i pozdrawiam
klosik11
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.08.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) klosik11 » 18.01.2017 17:01

Mam ogromną prośbę. W ósemkę lecimy w drugiej połowie sierpnia do Szybenika. Przeszukałem forum, sprawdzałem Booking, szukałem na stronach czeskich i niestety nie mogę znaleźć jakiegoś lokum w rozsądnej cenie do zmrużenia oka w trasie w okolicach Pohorelice - Mikulov. Wszystko już zarezerwowane. Wcześniej czytałem na forum o motelu/hotelu w okolicach Graz teraz tego niestety nie mogę znaleźć. Gdyby nie było pociech zawsze można znaleźć parking na uboczu wyciągnąć karimatę, śpiwór i lulu. Może ktoś z szacownego grona ma namiar na kwaterę i chciałby się podzielić min byłbym ogromnie wdzięczny. W tamtym roku bez problemu znalazłem coś a w tym widzę że już teraz nie jest to takie proste szczególnie że założyłem max kwotę za pokój do 60e.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 18.01.2017 17:40

klosik11 napisał(a):Mam ogromną prośbę. W ósemkę lecimy w drugiej połowie sierpnia do Szybenika. Przeszukałem forum, sprawdzałem Booking, szukałem na stronach czeskich i niestety nie mogę znaleźć jakiegoś lokum w rozsądnej cenie do zmrużenia oka w trasie w okolicach Pohorelice - Mikulov. Wszystko już zarezerwowane. Wcześniej czytałem na forum o motelu/hotelu w okolicach Graz teraz tego niestety nie mogę znaleźć. Gdyby nie było pociech zawsze można znaleźć parking na uboczu wyciągnąć karimatę, śpiwór i lulu. Może ktoś z szacownego grona ma namiar na kwaterę i chciałby się podzielić min byłbym ogromnie wdzięczny. W tamtym roku bez problemu znalazłem coś a w tym widzę że już teraz nie jest to takie proste szczególnie że założyłem max kwotę za pokój do 60e.

Link do noclegu między Wiedniem a Grazem, masz cztery posty wyżej, ale wątpię, żebyś się zmieścił w 60 Euro.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 18.01.2017 17:51

Oekotel w Grazu jeszcze zostaje...może o niego chodzi :?:
klosik11
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.08.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) klosik11 » 18.01.2017 20:30

Dziękuję elka21 za info. Oglądałem go. Fajny ale masz rację trochę drogi. W tamtym roku udało się zmieścić w 60 EURO ale widzę że w tym trzeba zrewidować budżet na trasę.

Pozdrawiam
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 18.01.2017 20:32

klosik11 napisał(a):Mam ogromną prośbę. W ósemkę lecimy w drugiej połowie sierpnia do Szybenika. Przeszukałem forum, sprawdzałem Booking, szukałem na stronach czeskich i niestety nie mogę znaleźć jakiegoś lokum w rozsądnej cenie do zmrużenia oka w trasie w okolicach Pohorelice - Mikulov. Wszystko już zarezerwowane.

Wierzyć mi się nie chce, że w tranzytowym Mikulovie, w styczniu wszystko jest już zajęte. Do ilu miejsc dzwoniłeś?
Próbuj :arrow: http://www.mikulov.cz/turistika/sluzby/ubytovani/

klosik11 napisał(a):... założyłem max kwotę za pokój do 60e.

Ale dla całej ósemki, czy założyliście 2 pokoje 4-osobowe?
klosik11
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.08.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) klosik11 » 18.01.2017 20:36

Dzięki słoma79 za szybką odpowiedź. Chyba masz rację, że ot tym czytałem. Ma zdjęciach podobny. Pamiętam że mieścił się niedaleko autostrady na uboczu Graz. Ceny trochę powyżej założonych ale naprawdę warte szybkiego przemyślenia bo wszystko szybko znika. Czuję że w sierpniu będzie gęsto na drogach bo już teraz trudno o nocleg a jest dopiero połowa stycznia.
Pozdrawiam :papa:
klosik11
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.08.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) klosik11 » 18.01.2017 20:45

Wiem że znalezienie za 60E za wszystkich to cud. Jedziemy w dwie rodziny i szukam czegoś po 60E na rodzinę. W tej cenie mógłbym coś znaleźć ale w dwóch różnych hotelach a zależy mi na jednej lokalizacji. Mogą to być 4x2 lub 2x4 nie ma znaczenia. Na ten link jeszcze nie trafiłem i dlatego WIEEEElkie dzięki. Rzeczywiście jest tam sporo tego i coś powinienem tam ustrzelić.

Być może do zobaczenia w trasie :papa:
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 18.01.2017 21:02

Sprawdź w Mikulovie Pensjon ZATISI i w Brnie Hotel Vista. Znajdziesz na Booking i (lub) w necie ich strony. Powinieneś trafić po 60E na rodzinę spokojnie.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.01.2017 21:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone