Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 06.07.2015 19:55

Witam polecam nocleg w Ibis Regenzburg ost. W drodze przez Niemcy, dzisiaj tam nocowałem rezerwacja przez internet, nocleg i wyjazd do domu wypoczęty na nastepne ponad 800 km. Pozdrawiam
twboss
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) twboss » 08.07.2015 10:33

Witam serdecznie jako że w tym roku postanowiłem trasę Rybnik Molunat zrobić sobie na 2 razy bez zbędnego zmęczenia mam prośbę o podanie jakiś namiarów na noclegi gdzieś za granicą Słoweńsko Chorwacką albo za tunelem Sveti Rok.
Pozdrawiam
matkapolka
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 20.01.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) matkapolka » 08.07.2015 11:38

My planujemy drzemkę w samochodzie przy jakiejś stacji,i mam pytanie,czy na większych stacjach są prysznice?nigdy nie korzystaliśmy,to nie wiemy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2015 11:43

matkapolka napisał(a):My planujemy drzemkę w samochodzie przy jakiejś stacji,i mam pytanie,czy na większych stacjach są prysznice?nigdy nie korzystaliśmy,to nie wiemy.

Prysznice są - np. tam tam gdzie stoi dużo tirów.
barti77
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.12.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti77 » 09.07.2015 21:36

Wybieramy się do Cro przez Czechy -Austrię - Słowenię miejsce noclegu uzależnione od tego jak szybko przejedziemy przez Polskę a że jedziemy z Elbląga to do pokonania mamy cały kraj .
Ma ktoś namiary na noclegi zaraz za granicą , lub na granicy czesko-austr bo dalej to pewnie nie zajedziemy :)
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 09.07.2015 21:39

Szukaj w Mikulovie przez BOOKING.com
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.07.2015 22:39

Albo na stronie http://www.mikulov.cz/turistika/sluzby/ubytovani/

Masz bezpośredni kontakt do właścicieli obiektów. :wink:
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 10.07.2015 07:35

polecam ten pensjonat na granicy czesko-austriackiej

pension praha

tanio i całkiem przyjemnie, niedaleko jest fajny aqapark i sklep w którym dobre czeskie piwo kosztuje tylko 15 koron... :)
bananan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananan » 10.07.2015 11:37

Witam ,
Dzwonię na ten podany nr.tel. do Pani Teresy ,ale mam info że nie ma takiego numeru. Może pani Teresa zmieniła numer?
Pozdr.
bananan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananan » 10.07.2015 11:39

dodam że mam ten nr.+36306181679 pani Teresa Bodo
Pinkman
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinkman » 10.07.2015 20:12

witam wszystkich
mam małe pytanie czy w austrii moge rozbic namiot na pare godzin ?? chodzi mi o przespanie sie w namiocie w drodze do Cro, czy jest to dozwolone w austrii?? zjechal bym z autostrady i rozbil namiot na pare godzin jesli to moliwe :) czy ktos cos wie na ten temat ??
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 10.07.2015 23:15

twboss napisał(a):Witam serdecznie jako że w tym roku postanowiłem trasę Rybnik Molunat zrobić sobie na 2 razy bez zbędnego zmęczenia mam prośbę o podanie jakiś namiarów na noclegi gdzieś za granicą Słoweńsko Chorwacką albo za tunelem Sveti Rok.
Pozdrawiam


Tuż przed Hr polecam wspominany kilka stron wcześniej Topaz w Ptuju. Bardzo spoko! :-)
Z niego właśnie pozdrawiam :-)
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2015 09:03

Pinkman napisał(a):witam wszystkich
mam małe pytanie czy w austrii moge rozbic namiot na pare godzin ?? chodzi mi o przespanie sie w namiocie w drodze do Cro, czy jest to dozwolone w austrii?? zjechal bym z autostrady i rozbil namiot na pare godzin jesli to moliwe :) czy ktos cos wie na ten temat ??



Jak masz zgode wlasciciela posesji, gzie sie rozbijasz, np. w czyims ogrodzie, to nie ma sprawy 8)
Ale jak nie masz zgody, to mozesz miec problem, bo jest to zabronione :!:

Mozesz sie zdrzemnac w aucie przy autostradzie, ale oczywiscie tylko na wyznaczonym parkingu
Moim zdaniem to jest wtedy parodia spania, bo halas i pelno ludzi :cry:

Pozostaje pole namiotowe, legalne :!:
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 11.07.2015 10:41

CroAna napisał(a):
twboss napisał(a):Witam serdecznie jako że w tym roku postanowiłem trasę Rybnik Molunat zrobić sobie na 2 razy bez zbędnego zmęczenia mam prośbę o podanie jakiś namiarów na noclegi gdzieś za granicą Słoweńsko Chorwacką albo za tunelem Sveti Rok.
Pozdrawiam


Tuż przed Hr polecam wspominany kilka stron wcześniej Topaz w Ptuju. Bardzo spoko! :-)
Z niego właśnie pozdrawiam :-)


Niedaleko za granicą gorąco polecam nocleg u Pani Bozeny Jurinjak - Radoboj 245. Miło, czyściutko, naprawdę fajnie. Zawsze chętnie tam wracamy. W tym roku byliśmy kolejny raz. Przy okazji można poznać region Zagorje, muzeum w Krapinie, zwiedzić Trakoscan. Więc warto też na dłużej

Pozdrawiam K
Pinkman
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pinkman » 11.07.2015 16:52

dzieki Lednice za odpowiedz, to pozostaje spanie na parkingu , czy moge sie rozlozyc z namiotem w okolicach parkingu? to tylko gora max 4 godziny wiecej odpoczynku nie bede potrzebowal, czy moga polizai podjechac i sie przyczepic? pozdrawiam :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone