Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 27.07.2014 18:54

To ja napisał(a):Może ktoś odpowie dlaczego jakiś gostek zamknął jakże fascynujący temat "Barwinek-Svidnik gdzie kupić vinetkę ?".


Nie takie waprosy na odpowiedź tu czekają. :D
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2014 20:36

Niestety oczekiwać jakichś merytorycznych wyjaśnień mija się z cele, takie dziwne przypadłości.
Jest tutaj taki jeden gostek piszący w kolorze zielonym, który nie wiedział czy to on, czy nie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.07.2014 22:39

To ja napisał(a):Jak już zdecydowaliście się na otworzenie i prowadzenie forum to przyjmijcie wpisy ludzi jako dobro konieczne,

Autor wątku prosił o współpracę
gdzie-spac-w-drodze-do-hr-i-z-powrotem-mapa-t39317.html

Admin też
poszukiwani-nowi-moderatorzy-t45110.html
zgloszenia-naruszen-regulaminu-i-netykiety-t45080.html
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2014 08:52

Jeżeli chodzi o autora, to ja przecież nie o tym napisałem do czego mnie odsyłasz.
Wysiliłem cała swą inteligencję i nigdzie nie znalazłem najmniejszego odstępstwa od tychże zasad, jako skromny człowiek zadałem tylko jedno równie skromne pytanie
To ja napisał(a):Może ktoś odpowie dlaczego jakiś gostek zamknął jakże fascynujący temat "Barwinek-Svidnik gdzie kupić vinetkę ?".
i następnie napisałem "Rozumiem, że temat dla ludzi podróżujących z południowo zachodniej części Polski nie było to interesujące, lecz dla innych tak i równie fascynujące jak np. pisanie przez kilka lat o rondzie pod Maliborem, czy gdzieś na Słowenii, czy temat powyżej, 7 lat o tym samym do znudzenia, przynajmniej dla tych co w drodze nie śpią." Zdanie które przytoczyłeś jest jedynie wyrwane z tekstu i bez niego ma całkowicie inne znaczenie.
weraf
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.08.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) weraf » 01.08.2014 20:05

Właśnie wróciłem z Cro. Trasę z Poznania podzieliliśmy na dwie z noclegiem na Węgrzech w Csorna. Gdyby ktoś szukał tam noclegu polecam Aldospanzio gdzie zostaliśmy bardzo miło przyjęci - właściciel ma szczególny sentyment do Polaków. Komunikacja najlepiej po niemiecku, ceny za pokój dwuosobowy z łazienką to 25€. W miejscowości jest też restauracja z menu w języku polskim.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 01.08.2014 23:29

W tym roku jadąc tam :D spałem tu , a z powrotem nocowałem tu :D

Obydwa miejsca mogę z czystym sumieniem polecić, a w Berényi zjadłem chyba najlepszą gulasz-zupę w mojej dotychczasowej węgierskiej karierze ... :lol: :lol: :papa:
eltori
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 01.07.2012
Re: Przez Czechy, przez Austrię, przez Słowację, przez Węgry

Nieprzeczytany postnapisał(a) eltori » 04.08.2014 21:48

Witam
od kilku lat jeździmy do Cro. Do tej pory jeździliśmy przez Węgry. W tym roku zastanawiamy się nad trasą przez Czechy, Austrię, Slowenię. Jedziemy z Elbląga i szukamy noclegu w okolicach Jastrzębia Zdroju - tak żeby nie zjeżdżać za bardzo z trasy. Szukałam w internecie, ale w większości przypadków znajduję oferty na noclegi pracownicze, albo dość drogie hotele. My szukamy jakiegoś pensjonatu - najlepiej w jakiejś zieleni. Jedziemy z dzieciakami (w tym 2-letnie) i chodzi o to żeby można było i w miarę spokojnie i wygodnie się przespać i gdzieś trochę się przespacerować. Może macie coś sprawdzonego i godnego polecenia?
Użytkownik usunięty
Re: Przez Czechy, przez Austrię, przez Słowację, przez Węgry

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2014 22:22

eltori napisał(a):Witam
od kilku lat jeździmy do Cro. Do tej pory jeździliśmy przez Węgry. W tym roku zastanawiamy się nad trasą przez Czechy, Austrię, Slowenię. Jedziemy z Elbląga i szukamy noclegu w okolicach Jastrzębia Zdroju - tak żeby nie zjeżdżać za bardzo z trasy. Szukałam w internecie, ale w większości przypadków znajduję oferty na noclegi pracownicze, albo dość drogie hotele. My szukamy jakiegoś pensjonatu - najlepiej w jakiejś zieleni. Jedziemy z dzieciakami (w tym 2-letnie) i chodzi o to żeby można było i w miarę spokojnie i wygodnie się przespać i gdzieś trochę się przespacerować. Może macie coś sprawdzonego i godnego polecenia?


Proszę napisać na PW
MłodyGSX-R
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 28.03.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) MłodyGSX-R » 04.08.2014 22:52

Jedziemy we wrzesniu, rowniez planujemy nocleg w okolicy Jastrzebia, lecz od paru dni zastanawiam się czy nie poleciec jeszcze kilka godzin i zanocować w Czechach?!
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2014 22:58

MłodyGSX-R napisał(a):Jedziemy we wrzesniu, rowniez planujemy nocleg w okolicy Jastrzebia, lecz od paru dni zastanawiam się czy nie poleciec jeszcze kilka godzin i zanocować w Czechach?!



Jak Jastrzębie, to odpowiedziałem na PW

Jak Czechy, to polecam Wiedeń :D

Ceny noclegów niewiele wyższe, a atrakcyjność miasta zdecydowanie wyższa :wink:
Lis-Witalis
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 20.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lis-Witalis » 10.08.2014 14:50

wojan napisał(a):W tym roku jadąc tam :D spałem tu , a z powrotem nocowałem tu :D

Obydwa miejsca mogę z czystym sumieniem polecić, a w Berényi zjadłem chyba najlepszą gulasz-zupę w mojej dotychczasowej węgierskiej karierze ... :lol: :lol: :papa:


Ten powrotny nocleg to fajne miejsce ale jak dla mnie drogie 25.000 Forint dla czterech osób za jedną noc !
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.08.2014 14:57

80pln to chyba nie tak drogo za osobę...
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 10.08.2014 19:06

Bocian napisał(a):80pln to chyba nie tak drogo za osobę...


W tym śniadanie ... no i ten guuulasz ... :lol:
ally11
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.06.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally11 » 11.08.2014 07:05

powiedzcie czy zawsze rezerwujecie noclegi tranzytowe? chcemy nocować w drodze do cro, jedziemy z północy z okolic Starogardu Gd nocleg potrzebny z 01.09 na 02.09 najpewniej w Austrii i nie wiemy co zrobi czy zarezerwować gdzieś konkretnie i się spinać by dojechać czy znajdziemy coś bez rezerwacji na 1 noc?
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 11.08.2014 16:02

to zależy...jeden jedzie do oporu i szuka noclegu...
drugi mniej więcej wie ile może przejechać km i w danej okolicy szuka noclegu...
jeszcze inny ogląda gdzieś jakieś atrakcje przy okazji...

a wy pierwszy raz dalej?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone