Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
belgrano
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 10.05.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) belgrano » 20.06.2013 13:10

Ciekawe ile się męczył z ustawieniem anteny na satelitę ;-))
bdab
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bdab » 20.06.2013 13:12

3 dni i odpuściłem :-D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.06.2013 13:14

Przyrządzik i kilka min.
bdab
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bdab » 20.06.2013 13:16

Tak, tylko możliwość oglądania TV w cenie 700pln za przyrządzik wg nie jest tego warta.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 20.06.2013 17:39

Fajna przyczepa. Ja mam kampera Fiata starego ale Twój to wypasik :lol:
bdab
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bdab » 20.06.2013 18:03

Zmuszony byłem zanabyć drogą kupna w zeszłym roku przed sezonem. Dzieciaki podrosły i oddzielne łóżka trzeba było sprawić ale pierwszy wyjazd do cro był z 22 letnią hobby 5 lat temu i daliśmy radę :-) Kamper świetna sprawa ale dzieciaki za małe jeszcze na ciągłe zmiany miejsc i mało praktyczny jeśli trzeba przemieszczać się okazjonalnie. No chyba, że na przyczepce dwa skuterki. Ehh, rozmarzyłem się ;-)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 20.06.2013 18:07

Pózniej w wolnej chwili wkleję Ci fotę mojego kampera. Maleństwo . No fakt. I starownika. Ale na week na ryby w sam raz. Z chłopakami jeżdzimy non top na mazurki :D a nam dużo nie trzeba :D
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 20.06.2013 19:19

luzio napisał(a):My nocujemy między wiedniem i gratzem w Monichkirchen- Gastehaus Frans-Jozef.

Czyli nocujecie tutaj, polecam : http://www.nartywaustrii.eu/ Za miesiąc po raz kolejny będziemy spać /4 rodziny/ u P.Ewy i P.Józka, jedzenie, rodzinna atmosfera, piękna okolica i sama miejscowość - rewelacja! Pozdrav :papa:
wloczykijziom
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.05.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wloczykijziom » 20.06.2013 19:59

Hej!
Chciałbym znaleźć jakiś niedrogi i sprawdzony nocleg nad Balatonem. Chciałbym tam zatrzymać się w drodze do i z CRO.

Proszę o info :) może być prv
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 22.06.2013 10:34

Niedzwiad napisał(a):Pózniej w wolnej chwili wkleję Ci fotę mojego kampera. Maleństwo . No fakt. I starownika. Ale na week na ryby w sam raz. Z chłopakami jeżdzimy non top na mazurki :D a nam dużo nie trzeba :D



To ta moja obiecana starowinka. Nie ma się czym chwalić no ale jest i czasami się przydaje :D :D
Załączniki:
20120921246.jpg
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 22.06.2013 10:35

bdab napisał(a):Tak, tylko możliwość oglądania TV w cenie 700pln za przyrządzik wg nie jest tego warta.



Ta jak obiecałem :D jak by co to zapraszam. Mozemy powędkować :D
Załączniki:
20120921246.jpg
bdab
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bdab » 22.06.2013 11:14

Jest suuper, po co wiecej skoro na głowę nie kapie, można się wyspać, zjeść i niedrogo zwiedzić kawał świata.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 22.06.2013 11:23

bdab napisał(a):Jest suuper, po co wiecej skoro na głowę nie kapie, można się wyspać, zjeść i niedrogo zwiedzić kawał świata.



Na świat to się nie nadaje. Wnetrze nie to :D na mazury ok.( z chłopakami ) W sumie bryka taka sobie. Mocy brak , trzeszczy wszystko jak się jedzie i małe felgi. A tak to ok :D 3 lata temu dostałem w rozliczeniu. samo mycie kosztowalo mnie 700pln ale czasami mamy radochę z wyprawy bez kobiet najukochańszych naszych :D
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 22.06.2013 11:25

Niedzwiad napisał(a):
bdab napisał(a):Jest suuper, po co wiecej skoro na głowę nie kapie, można się wyspać, zjeść i niedrogo zwiedzić kawał świata.



Na świat to się nie nadaje. Wnetrze nie to :D na mazury ok.( z chłopakami ) W sumie bryka taka sobie. Mocy brak , trzeszczy wszystko jak się jedzie i małe felgi. A tak to ok :D 3 lata temu dostałem w rozliczeniu. samo mycie kosztowalo mnie 700pln ale czasami mamy radochę z wyprawy bez kobiet najukochańszych naszych :D


Zwróć uwagę na tył:) fele 16
Jarek634
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 16.03.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek634 » 22.06.2013 22:24

Ja nocuję z rodziną w Mosonmagyarovar np Hotel Panorama ale i inne , oraz polecam rejon Plitvic [ rooms Ruza]
wieś Smoljaniac [ Booking]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone