Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie przekroczyć granice CZ-A ?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010
Gdzie przekroczyć granice CZ-A ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 06.08.2012 12:42

Do Austrii przez Breslav czy Mikulov ?
Chodzi mi o ten odcinek między Brnem, a Wiedniem.
Dalsza droga oczywiście do Cro.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 06.08.2012 12:58

tu masz podobny temat:
mikulov-czy-breclav-t29186.html?hilit=przez%20mikulov%20czy%20Breclav
Różnica w czasie pomiędzy tymi trasami jest żadna. Ja jeżdżę z przyzwyczajenia przez Mikulov.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2012 21:07

Ja osobiście polecam przez Breclav. W zeszłym roku jechaliśmy dwoma samochodami. W drodze do cro znajomy pojechał przez Mikulov, a ja przez Breclav. W drodze powrotnej wracaliśmy już razem przez Breclav. Był to co prawda wrzesień, odcinki jeśli chodzi o długość podobne, ale przez Breclav dużo mniejszy ruch i chyba jednak szybciej (przynajmniej nocą).
Cezaryna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 23.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cezaryna » 14.08.2016 16:17

Breclav.
Całkiem zacne jedzenie na starej granicy A-CZ, po czeskiej stronie (ceny !).
Restauracja Celnice.
Polecam.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie przekroczyć granice CZ-A ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone